Małgorzata Pieczyńska

  Małgorzata Pieczyńska

  Pewnemu 30-letniemu Amerykaninowi rodzice wytoczyli sprawę, by ten wreszcie wyprowadził się z domu. Sąd zarządził eksmisję, ale on od wyroku się odwołał. W życiu każdego człowieka przychodzi moment, kiedy musi opuścić rodzinne gniazdo. W Polsce, statystycznie mężczyźni wyprowadzają się z domu około 28. roku życia. Dlaczego tak późno? Jak nie wychować maminsynka? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy socjologa dr Tomasza Sobierajskiego oraz mamy dorosłych już mężczyzn: Grażynę Wolszczak i Małgorzatę Pieczyńską.

  25 czerwca obchodzimy Światowy Dzień Jogi. Dlatego do studia Dzień Dobry Wakacje zaprosiliśmy ambasadorkę jogi Małgorzatę Pieczyńską, Joannę Jedynak, instruktorkę jogi i panie z kołobrzeskiej szkoły jogi. Piotr Kraśko, namówiony przez Dorotę Wellman, postanowił przyłączyć się do ćwiczeń. Zobaczcie, jak mu poszło! :-) Ćwiczycie? Co daje Wam joga?

  Brigitte Macron jest krytykowana m.in. za to, że ma dużo młodszego męża i za ubiór. Do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy aktorkę Małgorzatę Pieczyńską, socjolog Karolinę Oponowicz i prorektor ds. współpracy międzynarodowej Annę Kalatę, by zapytać, co według nich nie wypada kobiecie "w pewnym wieku".

  Paweł Kalisz to Polak na stale mieszkający w Belgii. Został okrzyknięty bohaterem po tym, jak rzucił się na rabusia trzymającego pistolet. Został wielokrotnie postrzelony, na szczęście lekarze uratowali mu życie. Ile kul przeszyło ciało Pana Pawła? O napadzie opowiedział dziennikarzowi Dzień Dobry TVN Marcinowi Sawickiemu.

  Podobno najpopularniejszą formą imprezowania jest domówka. Gości Dzień Dobry TVN - Wujaszka Liestyle, czyli Michała Wilczewskiego, aktorki: Ewę Błachnio i Małgorzatę Pieczyńską zapytaliśmy, jak zorganizować dobrą domówkę i jakiego rodzaju domówki lubią najbardziej. Czy single też chodzą na tego typu imprezy? Co - według Małgorzaty Pieczyńskiej - dzieje się w klubach? ;)

  "Obce Niebo" opowiada historię pary polskich imigrantów w Szwecji, którym tamtejsza opieka społeczna odbiera dziecko. Reżysera filmu Dariusza Gajewskiego zapytaliśmy o pracę nad filmem oraz o różnicy zachowań Szwedów i Polaków. Czy to jest film antyszwedzki? Na czym polega niezrozumienie wzajemnych zachowań Szwedów i Polaków? Czy film będzie pokazany w Szwecji? Drugim gościem Dzień Dobry TVN była aktorka Małgorzata Pieczyńska, która z doświadczenia wie, jak zachowania Szwedów mogą być nam obce. Czy oglądała film "polskim okiem" czy szwedzkim?

  Od zakończenia II Wojny Światowej obserwujemy stały proces polegający na przyroście masy ciała i powiększeniu wzrostu w naszym społeczeństwie. Dzieje się tak dzięki lepszym warunkom, jakie mają zapewnione kobiety w ciąży, coraz lepszej jakości pożywienia, wyższemu poziomowi medycyny i higieny. O akceptacji swojego ciała, zmieniających się rozmiarach i kanonach piękna rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z Małgorzatą Pieczyńską, Kingą Miller, Jolantą Lewicką.

  W poniedziałek w Dzień Dobry TVN emocje na sam początek tygodnia: o ludzkich namiętnościach i słabościach, o grzechu Artur Żmijewski. W programie także Adam Woronowicz, Dorota Landowska i Sebastian Karpiel Bułecka - kto gra u kogo i kogo? A na koniec: wydaje się to niemożliwe, a jednak! Nasze prababki były szczuplejsze od nas - czy istnieje rozmiar idealny? O Tym Jolanta Lewicka, Kinga Miller i Małgorzata Pieczyńska. Bądźcie z nami o 8:00! Program poprowadzą Anna Kalczyńska i Robert Kantereit.

  Małgorzata Pieczyńska: " Prawdziwych przyjaciół poznaje się... w młodości i oni są właśnie w Polsce!". O tym, jaka jest różnica między emigracją i wyjazdem oraz o tym, co znaleźli zagranicą, a czego nie mogli znaleźć w Polsce, opowiedzieli nam dziś, w studiu Dzień Dobry TVN, Małgorzata Pieczyńska i Daniel Kozakiewicz.

  Mówimy Stany Zjednoczone – myślimy hot-dog. Japonia – sushi, Włochy – pizza. Pasjonat podróży - syn Małgorzaty Pieczyńskiej - Victor Wróblewski rzucił studia i zajął się pomaganiem Indianom w Ameryce Środkowej. W kuchni Dzień Dobry TVN gościliśmy go razem mamą.

  Kobiety - czego się boją, o czym marzą i jak widzą siebie w dzisiejszym świecie? O roli kobiety, macierzyństwie i partnerze idealnym opowiedziały nam : Zuzanna Kołodziejczyk, Małgorzata Pieczyńska i Anna Rusowicz. Jaki jest Wasz ideał mężczyzny?

  Polka rodzi 1,3 dziecka. Polka w Anglii - 2,5. W 2013 roku urodziło się w Polsce najmniej dzieci od 1945 roku. Polki coraz rzadziej zachodzą w ciążę. Polacy nie chcą zakładać rodzin. Dlaczego Polska się starzeje? O tym, w studiu Dzień Dobry TVN - Ryszard Petru oraz Małgorzata Pieczyńska.

  Czy rzeczywiście po 30-tce Polki dokonują "cenzury szafy" i rezygnują z odważnych kreacji na rzecz klasyki? O zmianach stylu rozmawialiśmy z Eweliną Rydzyńską, Małgorzatą Pieczyńską i Francys Barrazą Sudnicką.

  W pięknej scenerii, nad brzegiem morza w Niechorzu, Katarzyna Olubińska, o jodze i szukaniu harmonii w życiu rozmawiała z Małgorzatą Pieczyńską. Jakie role lubi najbardziej, co daje jej joga i czym zajmuje sie jej syn?

  Czy są związki, które z założenia są skazane na niepowodzenie? Jakie są pierwsze symptomy, tego, że związek będzie tym mniej udanym? W studiu Dzień Dobry TVN o związkach fatalnych rozmawiali: psycholog Maria Rotkiel, aktorka Weronika Marczuk, producentka Małgorzata Pieczyńska oraz aktorka Olga Borys.

  Współcześni mężczyźni boją się kobiet silnych, zdecydowanych, samodzielnych, przebojowych - tak uważa seksuolog prof. Zbigniew Lew-Starowicz. Rodzi się więc pytanie, jakich kobiet poszukują mężczyźni? O to zapytaliśmy w Dzień Dobry TVN: Małgorzatę Pieczyńską, Magdalenę Cwenównę, Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka i Jacka Rozenka. Jak myślicie, jakich kobiet boi się prowadzący Dzień Dobry TVN Marcin Prokop?