Styl życia

Poświąteczne podarunki. Wymień punkty na gwiazdkowe prezenty

Styl życia

tove erbs/Pixabay

Święta, święta i po świętach – mówimy 26 grudnia. Wcale nie musi tak być. Wiele osób wprost uwielbia gwiazdkową atmosferę, a teraz może zatrzymać ją na dłużej. W jaki sposób?

Wymień punkty na prezenty

Co roku czekamy na nie z utęsknieniem, a kiedy już nadejdą, mijają w mgnieniu oka. Choinka, kolędy i prezenty - wiele z nas chce zatrzymać świąteczną atmosferę na kolejne dni. A co, gdyby ponownie otrzymać gwiazdkowe podarunki? Teraz jest to możliwe. Wszystko za sprawą wyjątkowej oferty dla kierowców ubezpieczających i tankujących samochody. Jak to możliwe? Dzięki współpracy ORLEN Usługi Finansowe z LINK4 koszt polis ubezpieczeniowych przeliczany jest na punkty ORLEN VITAY. Każda złotówka wydana na polisę w LINK4 to aż 5 punktów VITAY. Możesz je wymienić na świetne gwiazdkowe prezenty! Nie tylko dla najmłodszych.

W praktyce oznacza to, że jeśli za pakiet OC/AC zapłacimy w LINK4 np. 1 tysiąc złotych to na nasze konto VITAY trafi aż 5000 punktów. Gdy polisa turystyczna będzie kosztować 150 złotych, to wzbogacimy się o 750 punktów VITAY. Jeśli zdecydujemy się na ubezpieczenie domu lub mieszkania na rok za 200 złotych, to na konto VITAY wpadnie 1000 punktów.

Jak powiększyć swoją pulę punktów VITAY?

Dzięki kilku prostym krokom możesz powiększyć swoją pulę punktów, a co za tym idzie – odebrać świąteczne prezenty. Jak to zrobić?

  1. 1Jeśli jeszcze nie masz karty członkowskiej, zarejestruj się w programie ORLEN VITAY lub obierz kartę na stacjach PKN ORLEN. Jej numer będzie Ci potrzebny przy przeliczaniu złotówek na punkty.
  2. 2Wejdź na stronę internetową www.ORLEN-Ubezpieczenia.pl
  3. 3Wybierz interesującą Cię polisę komunikacyjną, mieszkaniową lub podróżną i oblicz składkę. Zapoznaj się też z regulaminem promocji który jest tam dostępny.
  4. 4 W odpowiednie miejsce na stronie wypisz swój numer karty ORLEN VITAY.
  5. 5Opłać polisę, a każda złotówka wydana na polisę w LINK4 zostanie przeliczona na 5 punktów VITAY. Trafią one na Twoje konto do 30 dni.
  6. 6Wymieniaj punkty na nagrody z katalogu ORLEN VITAY i zrób świąteczny prezent sobie lub bliskim.

Dla Członków ORLEN VITAY, którzy wolą kontakt telefoniczny, uruchomiony został w LINK4 specjalny numer 22 444 44 55 i tam należy podać konsultantowi numer swojej karty VITAY. Ważne, aby nie pomylić się zarówno podczas dyktowania numeru, ale i w czasie wpisywania go na stronie internetowej. Pomyłka niestety sprawi, że punkty za polisę nie trafią na Twoje konto VITAY.

Zobacz też:

Czego najbardziej nie chcemy znaleźć pod choinką? Lista jest długa

Drewniana zabawka od Jukki, jako oryginalny prezent dla niemowlaka

Gwiazdor "Goggleboxa" sprawił ukochanej oszałamiająco drogi prezent. "Taki model jest tylko jeden w Polsce"

Autor: Adrianna Kowalczyk

Pozostałe wiadomości