Świętowali urodziny 5-latka w barze dla dorosłych. Internauci nie dowierzają. "Współczuję mu"

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
TikTok
Impreza urodzinowa

Rodzice wyprawili 5-latkowi urodziny w barze dla dorosłych. Swoją "kreatywnością" pochwalili się w nagraniu na TikToku. Film zdobył ogromną popularność, do tej pory zobaczyło go prawie 13 milionów osób.

Nietypowe urodziny 5-latka

Rodzice pewnego 5-latka wybrali dość oryginalny sposób na świętowanie jego urodzin. Postanowili zabrać syna do jednego z popularnych barów dla dorosłych. Wszystko uwiecznili na nagraniu, które znalazło się na TikToku. Film udostępniony przez mamę chłopca zdobył ogromną popularność na platformie. Do tej pory obejrzało go prawie 13 milionów osób.

Dzieci

Ile kosztuje wychowanie dziecka w Polsce?
Ile kosztuje wychowanie dziecka w Polsce? Dzień Dobry TVN
wideo 2/17

Możemy zobaczyć na nim, jak maluch bawi się w towarzystwie skąpo ubranych kelnerek, które śpiewają mu "sto lat". Pracownice baru starały się także zorganizować dla chłopca proste i zabawne animacje.

5. urodziny w barze dla dorosłych

Niestety nie wszystkim internautom spodobał się fakt, że chłopiec znalazł się w takim miejscu. Większość twierdzi, że przyprowadzenie pociechy do baru przeznaczonego dla osób dorosłych nie jest niczym zabawnym, wręcz przeciwnie, może negatywnie wpłynąć na tak małe dziecko.

- "Te urodziny to chyba dla taty", "Współczuję mu", "Czemu oni go tam zabrali?", "Przecież on ma tylko 5 lat" - czytamy w komentarzach pod popularnym nagraniem. Pojawiły się także opinie, które sugerowały, że sytuacja nie jest groźna i należy traktować ją w bardziej żartobliwy sposób. - "Widać, że świetnie się bawił", "Nie zapomni tych urodzin" - pisali internauci.

TikTok Źródło: TikTok

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: TikTok

Źródło zdjęcia głównego: GettyImages/Annie Otzen/TikTok/Darbyallison19

Pozostałe wiadomości