Tata postanowił zemścić się na synku. "Właśnie to samo robisz nam rano". Reakcja chłopca przeraża

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
TikTok/Edziecko.pl
Sen, Syn, Zemsta

Tata postanowił zemścić się na synku po tym, jak ten codziennie budził go rano. Mężczyzna niespodziewanie wszedł do pokoju i obudził krzykiem śpiącego malucha. Dziecko przestraszyło się i zaczęło płakać. Internauci toczą w komentarzach spór, czy zastosowana metoda była właściwym rozwiązaniem tego problemu.

Kontrowersyjna metoda wychowawcza

TikTok to aplikacja, na której znajdziemy krótkie nagrania o różnorodnej tematyce. Często są to zabawne filmy z udziałem dzieci, zwierząt czy opowiadające niesamowite chwile z życia użytkowników. Platforma jest także miejscem, gdzie można zobaczyć wiele interesujących treści poradnikowych, np. dotyczących wychowania dzieci.

Dzieci

Propozycje zabawek na Dzień Dziecka
Propozycje zabawek na Dzień DzieckaDzień Dobry TVN
wideo 2/7

Swoim doświadczeniem w opiece nad pociechami podzielił się pewien tata. Mężczyzna od dłuższego czasu mierzył się z problemem, który sprawiał mu syn. Dziecko wchodziło rano do sypialni rodziców i głośno bawiło się samochodami, przy okazji naśladując ich odgłosy.

Zemsta taty

Zniecierpliwiony ojciec postanowił zastosować wobec syna zasadę z Kodeksu Hammurabiego - "oko za oko, ząb za ząb". Zaplanował zemstę, a jej efektem podzielił się właśnie na TikToku. Pewnego ranka Emilio Martinez wszedł do pokoju chłopca i zaczął udawać głośne warczenie samochodu, jednocześnie krzycząc.

Chłopiec przestraszył się, zaczął płakać i zasłaniać się kołdrą. - Właśnie to samo robisz nam rano. I co? Czy to jest fajne? - zapytał ojciec. Zachowanie mężczyzny nie spodobało się internautom. Wielu z nich przejęło się reakcją malucha.

- "Był tak przerażony, że aż mam ochotę go przytulić. Nie jestem jakąś nadopiekuńczą mamą, ale nigdy nie zrobiłabym czegoś takiego mojemu dziecku", "To okropne zachowanie", "Zapewniłeś mu emocjonalną traumę", "Spójrzcie tylko na to przerażenie w jego oczach" - pisali w komentarzach.

Wśród użytkowników TikToka znalazły się też osoby, które doceniły "kreatywność" wściekłego taty. - "Mistrzostwo", "Też wypróbuję tę metodę", "Dawno się tak nie uśmiałam" - podsumowali.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: TikTok/Edziecko.pl

Źródło zdjęcia głównego: GettyImages/Aaron McCoy/TikTok/Themartinezfamilys

Pozostałe wiadomości