Parenting

Matka trojaczków pokazała, jak wygląda ich karmienie: "Moja imponująca praca nóg"

Parenting

Trojaczki

Michella Meier-Morsi jest mamą pięciorga dzieci z dwóch ciąż i duńską instagramerką, która relacjonuje, jak wygląda życie z liczną gromadką pociech. Jej nagranie ukazujące, jak karmi trojaczki, stało się hitem Internetu. - Robisz niesamowitą rzecz! - czytamy w komentarzach.

Michella Meier-Morsi - trojacza ciąża

O Michella Meier-Morsi zrobiło się głośno za sprawą niecodziennego, podłużnego kształtu jej ciążowego brzucha. Na krótko przed porodem instagramerka przyznała, że nie czuje się gotowa na trojaczki. - Byłam naiwna, myśląc, że kiedyś się na to przygotuję, że będę cieszyła się na końcówkę ciąży - wyjawiła.

Młoda mama przeszła zabieg cesarskiego cięcia i powitała na świecie trzech synów: Karola, Teodora i Gabriela. Od tamtego czasu pokazuje, jak wygląda życie z maluchami. Dokładnie opisuje wizyty lekarskie, spacery oraz to, jak zmieniło się jej ciało. Bez lukru, za to z dużą dozą humoru.

Zobacz wideo: Gwiazdy o macierzyństwie

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Michella Meier-Morsi kami trojaczki

W wielu czynnościach instagramerka może liczyć na pomoc partnera i starszych córek. Bywają jednak takie dni, kiedy zostaje sama i musi sobie radzić.

Na jednym z ostatnich nagrań Michella Meier-Morsi zaprezentowała, jak karmi trojaczki. Dwóch synów przykłada do piersi, a trzeciemu podaje pokarm przez butelkę, którą przytrzymuje stopą.

- Żadne wcześniejsze doświadczenie w moim życiu nie sprawiło, że poczułam się tak silna, zaradna i odnosząca sukcesy, jak nasza podróż trojaczkowa. Nie mam też takiego doświadczenia, które by mnie tak zmęczyło. Ale trzymajmy się zwycięstwa w tej totalnej gorączce. Moja imponująca praca nóg - napisała Michella Meier-Morsi.

Nagranie to rozbawiło niejednego internautę. Pod postem posypało się wiele, ciepłych słów. "Jesteś po prostu najfajniejszą mamą", "Pomyśl, jak twoje dzieci będą miały dzieci i obejrzą ten film - oddadzą ci hołd!", "Robisz niesamowitą rzecz! Nigdy tak naprawdę nie karmiłam moich trojaczków w tandemie, ponieważ uważałam to za zbyt stresujące", "To piekielna moc kobiet" - czytamy w komentarzach.

Zobacz wideo: Mają 5 córek w tym trojaczki jednojajowe

Mają 5 córek w tym trojaczki jednojajowe
Mają 5 córek w tym trojaczki jednojajowe Źródło: Dzień Dobry TVN

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło zdjęcia głównego: RealCreation/Getty Images

Pozostałe wiadomości