Parenting

Matka krytykowana za stylizację na urodzinach synka. "Twój dekolt kradnie show"

Parenting

Autor:
Daria
Pacańska
Źródło:
parenting.pl
Młoda mama założyła na urodziny syna strój, który nie przypadł do gustu internautom. Jak zareagowali?

37-latka zorganizowała synowi urodziny. W trakcie przyjęcia uwieczniono moment, kiedy schyliła się, żeby zapalić świeczki na torcie. Wiele osób uznało, że sukienka, którą miała na sobie, odsłaniała zbyt wiele. Kobieta znalazła się w ogniu krytyki, przede wszystkim ze strony mężczyzn.

Kusa sukienka na urodzinach dziecka

37-letnia mama zorganizowała 7-letniemu synowi urodziny. Kiedy zapalała świeczki na torcie schyliła się, a sytuację uwieczniła jej szwagierka. Internauci błyskawicznie zareagowali na nagranie i orzekli, że sukienka odsłania znacznie więcej, niż powinna. Raquel Dicuru postanowiła się tym nie przejmować i wstawiła nagranie na TikToka.

"Po męsku"

PO MĘSKU. Dr Tomasz Karauda
PO MĘSKU. Dr Tomasz KaraudaDzień Dobry TVN Online
wideo 2/4

- Nie zdajesz sobie sprawy, że twój dekolt kradnie show na przyjęciu urodzinowym twojego syna, dopóki nie zobaczysz zdjęć i filmów z tego wydarzenia - napisała żartobliwie.

Pod filmikiem pojawiło się mnóstwo komentarzy, ale internauci pozwolili sobie na niewybredne uwagi pod adresem kobiety także w wiadomościach prywatnych. Według nich zachowała się nieprzyzwoicie i jest złą matką.

Matka krytykowana za stylizację na urodzinach synka

Raquel Dicuru postanowiła odnieść się do negatywnych komentarzy i wyjaśnić sytuację wszystkim zainteresowanym.

- Dajcie mi żyć. Nikt nie zauważył niczego niestosownego w jej sukience. Dopiero gdy otrzymałam nagrania z imprezy, dostrzegłam, że dekolt był duży. Nie zwracałam no to uwagi. Wszyscy żyliśmy chwilą i śpiewaliśmy mojemu synowi sto lat. Opublikowałam to nagranie, ponieważ uznałam, że jest zabawne. Jednak gdy zobaczyłam wasze komentarze, byłam w szoku. Moim zdaniem waszym głównym problemem jest to, iż myślicie, że udostępniłam to nagranie tylko po to, by zwrócić na siebie uwagę - tłumaczyła kobieta.

Jak dodała, najwięcej nieprzychylnych komentarzy dostała od mężczyzn. Wiele z ich komentarzy usunęła, bo według niej były paskudne.

- Mężczyźni pisali: "Kobiety wiedzą, co robią", "Zachowujecie się tak, by zwrócić naszą uwagę", "Na pewno szuka męża". Obwiniali mnie, że zrobiłam to na pokaz - relacjonowała 37-latka. Podsumowując stwierdziła, że jej strój był dostosowany do słonecznej pogody i wysokiej temperatury.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło: parenting.pl

Źródło zdjęcia głównego: Kypros/Getty Images

Pozostałe wiadomości