Siedmioletni chłopiec terroryzuje klasę. Szkoła nie widzi problemu

Dziewczynka, która siedzi na podłodze w szkole i płacze
Dziewczynka, która płacze
Źródło: GrapeImages/Getty Images
Uczniowie jednej z podstawówek w Goślinowie boją się przychodzić do szkoły. Powodem jest ich siedmioletni kolega, który terroryzuje całą klasę. Chłopiec jest na tyle niebezpieczny, że jego ostatni wybryk skończył się wezwaniem policji.

Siedmioletni chłopiec znęca się nad uczniami

Na początku października w Szkole Podstawowej w Goślinowie doszło do bójki. Z informacji przekazanych przez rodziców dziennikarzom serwisu moje-gniezno.pl wyniki, że zainicjował ją agresywny siedmiolatek. Bijatyka była na tyle poważana, że konieczne było wezwanie pogotowania oraz policji. Rodzice dziecka, które ucierpiało w starciu z agresywnym siedmiolatkiem, skierowali sprawę do sądu. Natomiast sam sprawca trafił na obserwację.

Jak podaje portal, nie była to pierwsza tego typu sytuacja. Siedmiolatek od dłuższego czasu terroryzuje kolegów i koleżanki z klasy. Część uczniów nie chodzi do szkoły, niektóre z obawy przed spotkaniem z nieprzewidywalnym kolegą moczą łóżko.

Goślinów. Dyrekcja nie reaguje na agresywnego siedmiolatka

Rodzice, z którymi rozmawiali dziennikarze portalu moje-gniezno.pl są zdania, że dyrekcja szkoły nie reaguje na skargi. Żaden z nauczycieli nie potrafi zapanować nad agresywnym siedmiolatkiem, który nie tylko atakuje innych uczniów, ale także demoluje i niszczy sale lekcyjne.

Problemu nie widzi też matka chłopca. W ocenie rodziców kobieta winę za wszystkie incydenty przerzuca na inne dzieci. Opiekunowie pozostałych uczniów zapowiedzieli dyrekcji, że jeśli chłopiec dalej będzie pojawiał się w szkole, ich pociechy przestaną do niej chodzić.

Zobacz także:

Zobacz wideo:

Źródło: x-news

Autor: Katarzyna Oleksik

Źródło: edziecko.pl

Źródło zdjęcia głównego: GrapeImages/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości