Dziecko

Zabawki do piaskownicy. Które wybrać? "Idąc na plażę, to zawsze jest problem"

Dziecko

Autor:
Berenika
Olesińska
Nie ma nudy w piaskownicach
Nie ma nudy w piaskownicach Dzień Dobry TVN
wideo 2/6

Wiaderka, konewki i łopatki są klasycznymi zabawkami dzieci spędzających czas na łonie natury. Pani Gadżet, czyli Anna Nowak-Ibisz przekonuje, że plażowe akcesoria dla maluchów nie muszą być wcale ciężkie, nieporęczne i kolorystycznie krzykliwe. W Dzień Dobry TVN znalazła rozwiązanie dla rodziców, którzy są fanami designu i nie mają zbyt dużo miejsca w swoich walizkach.

Zabawki z silikonu do piaskownicy - zalety materiału

Reporterka Dzień Dobry TVN Katarzyna Jaroszyńska spotkała się z Anną Nowak-Ibisz, by porozmawiać o praktycznych zabawkach dla maluchów. Ekspertka od gadżetów zaprezentowała przed kamerami dziecięce akcesoria, które świetnie sprawdzą się podczas wakacji i zachęcą kilkulatków do aktywności na świeżym powietrzu. Gwiazda przedstawiła zalety silikonu, który jest idealnym materiałem do produkcji ogrodowych zabawek i alternatywą dla ciężkiego plastiku.

- Silikon jest lekki, jest składany. Ma piękne kolory, ma fantazyjne kształty. Możemy się nim bawić nad morzem, na łące, w piaskownicy, w wannie, w domu, nad rzeką, w dmuchanym baseniku na ogródku. (...) Idąc na plażę, to zawsze jest problem. Zazwyczaj dzieciak z tym plastikowym wiaderkiem leci, ale potem nie chce, no to my mamy jakieś wózki na kółkach i wkładamy to wszędzie. A taki silikon nic nie waży - tłumaczy Pani Gadżet.

Anna Nowak-Ibisz poleca silikonowe zabawki do piaskownicy dla dzieci

Inną zaletą silikonowych zabawek, na którą zwróciła uwagę Anna Nowak-Ibisz, jest ich designerski wygląd. Ekspertka od gadżetów w rozmowie z Katarzyną Jarosińską zaznaczyła, że prezentowane przez nią akcesoria produkowane są przez prawdziwych artystów. Wspomniała również o ich praktyczności.

- Bardzo ergonomiczne i bardzo dobre uchwyty. Pamiętajcie też o tym, że silikon można wyparzyć i wygotować. On jest odporny nawet do 240 stopni Celsjusza. (...) Te kolory nie są krzyczące, nie są ekspresyjne i dobrze. One są zgaszone. Nad tym wszystkim pracują artyści, to nie jest przypadkowe - przekonuje w Dzień Dobry TVN.

Jakie kocyki plażowe, rękawki do pływania i maski do nurkowania dla dzieci poleca Anna Nowak-Ibisz? Tego dowiesz się z naszego materiału wideo.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości