zabawy dla dzieci

    zabawy dla dzieci

    Figurki z mydła mogą stanowić estetyczną i oryginalną ozdobę. Aby robiły wrażenie, muszą jednak zaskakiwać formą i kształtem. Może się wydawać, że zrobienie takiej ozdoby to zadanie banalnie proste. Nic bardziej mylnego - wymaga skupienia, precyzji i wiedzy.

    Prawdopodobnie będą to najdziwniejsze ferie od wielu wielu lat. Zamknięte stoki uniemożliwiają szusowanie na nartach, a nieczynne hotele utrudniają wyjazdy. Rodzice zastanawiają się w związku z tym, co robić ze swoimi pociechami. Kilka ciekawych propozycji przedstawiła w naszym programie Magdalena Kordaszewska, ekspertka ds. zabawek i akcesoriów dla dzieci,

    Zobaczcie na jakie zajęcia warto zapisać dzieci od 0-5 lat. Jak wyglądają takie zajęcia i czego dzieci się podczas takich zajęć uczą?

    Lato to dobry czas, aby aktywować dzieci do zabaw ruchowych. Czy zgadzają się z tym goście Oliviera Janiaka aktorka Aneta Todorczuk-Perchuć i Alicja - uczestniczka programu "Mali Giganci"? Co do tej pory robiły w wakacje? Jak można spędzać czas z dzieckiem na plaży?