Kot przywitał się z noworodkiem. Jego reakcja stała się hitem TikToka

Źródło:
edziecko.pl/TikTok
Noworodek

Jak wyglądało pierwsze spotkanie kota z noworodkiem? Niezwykły moment zarejestrował jeden z użytkowników TikToka. - Nie poszło zgodnie z planem - przyznał autor nagrania, które stało się wiralem. Zobacz, jak zareagowało zwierzę.

TikTok. Powitanie kota z noworodkiem

Cayden Cazier wraz z żoną Katie są opiekunami kota o imieniu Fifi. Nie tak dawno ich rodzina powiększyła się o kolejnego członka - zostali szczęśliwymi rodzicami córeczki. Po opuszczeniu szpitala podekscytowani postanowili uwiecznić pierwsze spotkanie noworodka ze zwierzęciem. To miała być wzruszająca chwila, ale stało się inaczej.

Kot podszedł do niespodziewanego gościa. Obwąchał dziecko, po czym uciekł do drugiego pokoju. Tam nastąpiła nieoczekiwana reakcja fizjologiczna.

Przedstawienie kotu naszego noworodka nie poszło zgodnie z planem

Zwierzęta

To miejsce przytuli każde zwierzątko
To miejsce przytuli każde zwierzątkoDzień Dobry TVN
wideo 2/33

Choć spotkanie zwierzęcia z noworodkiem było - ładnie określając - niesmaczne, jest hitem Internetu. Ma ponad 3 miliony "polubień" i szybko stało się wiralem.

"Kot pomyślał, że straci pracę", "Miał na tyle szacunku, by wyjść do innego pokoju" - pisali rozbawieni internauci. Zobacz, co się wydarzyło:

Noworodek i kot w domu - jak się przygotować?

Świeżo upieczony ojciec w wywiadzie dla CNN przyznał, że koty często reagują w taki sposób, kiedy nie spodoba im się określony zapach. Takie zachowanie również może świadczyć o tym, że zwierzę poczuło się zazdrosne. Słowa te potwierdzili użytkownicy TikToka, których nie rozbawiło nagranie, a wręcz przeciwnie - zasmuciło.

"Proszę, dajcie kotu więcej miłości w tym czasie. To duża zmiana i prawdopodobnie zwymiotował ze stresu", "Moim zdaniem to wymiotowanie z powodu niepokoju" - czytamy w komentarzach.

Obecnie dziecko i kot żyją w zgodzie.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło: edziecko.pl/TikTok

Źródło zdjęcia głównego: Owen Franken/Getty Images/TikTok.com

Pozostałe wiadomości