Parenting

Kilkuletni chłopiec zakłócił ślub. "W życiu nie widziałem czegoś takiego"

Parenting

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Źródło:
edziecko.pl
młoda para

Przyszli małżonkowie chcą, aby ich ślub był idealny i wszystko układało się zgodnie z wcześniej opracowanym planem uroczystości. Niestety, rzeczywistość często weryfikuje te ustalenia. Zwłaszcza gdy na ceremonii pojawiają się dzieci. O tym, jak bardzo maluchy potrafią namieszać mogli się przekonać użytkownicy TikToka.

Chłopiec zakłócił ślub

Wiele par planuje swój ślub i wesele z dużym wyprzedzeniem. Pieczołowicie opracowują listę gości, wybierają salę, suknie. Wszystko to ma sprawić, że ten dzień będzie naprawdę wyjątkowy. Jednak rzeczywistość potrafi zaskoczyć. Użytkownik popularnej platformy do publikowania krótkich filmików - TikTok - ukrywający się pod pseudonimem @dailyfunny365 zamieścił zabawny filmik ze ślubu.

Miłość i związki

Miłość do siebie i muzyki
Miłość do siebie i muzyki Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Widać na nim, jak młoda panna prowadzona jest przez ojca do ołtarza. Nagle pojawia się mały chłopiec, który bierze rozbieg i wskakuje na długi, tiulowy tren sukni. Na szczęście kreacja panny młodej nie została uszkodzona, a mały urwis szybko został "obezwładniony". Zabawne nagranie zostało okraszone komentarzem: Twój wymarzony dzień... z dziećmi.

Jak dzieci zachowują się na ślubach?

Filmik zrobił na internautach spore wrażenie, a pod nagraniem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Jedni byli rozbawieni sytuacją i przyznali, że jest urocza. - W życiu nie widziałem czegoś takiego - napisał jeden z internautów. Ktoś inny dodał, że "zawsze znajdzie się jakiś mały potworek". Jedna z komentujących osób przyznała, że "to było w pewien sposób słodkie".

Nie brakowało też głosów, że zachowanie chłopca było niedopuszczalne i mogło mieć bardzo nieprzyjemne konsekwencje. - Dobrze, że nie rozerwał sukni i że nikt się nie przewrócił - czytamy w komentarzach. - Prawie przewrócił pannę młodą - dodał jeden z internautów.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło: edziecko.pl

Źródło zdjęcia głównego: JovanaT/Getty Images

Pozostałe wiadomości