54-letnia babcia jest krytykowana za styl ubierania. "Hejtują, bo zazdroszczą, po prostu jesteś taka piękna"

babcia z wnuczkiem
Jak powinna ubierać się babcia?
Źródło: PeopleImages/Getty Images
Fatos jest dumną babcią i aktywną użytkowniczką TikToka. Kobieta zamieszcza na platformie nagrania, w których lubi pokazywać swoje odważne stylizacje. I to właśnie one budzą wśród internautów ogromne poruszenie. Kobieta ma na szczęście również liczne grono fanów, którzy kontrują nieprzychylne komentarze.

Internauci krytykują babcię za jej styl

Fatos ma 54 lata i jest babcią. Kobieta chętnie korzysta z mediów społecznościowych. Na profilu, który prowadzi na bardzo popularnej platformie TikTok, publikuje nagrania, gdzie prezentuje swoje stylizacje. Kobieta może się pochwalić świetną figurę, do tego nie ukrywa swoich atutów. Zdaniem części internautów - babcia nie powinna publikować takich filmów i nosić takich strojów.

Porady stylistki

DD_20211222_Moda_REP
Źródło: Dzień Dobry TVN
Ubierz się jak gwiazda filmowa
Ubierz się jak gwiazda filmowa
Nieoczywiste połączenia barw
Nieoczywiste połączenia barw
Moda inspirowana latami 90.
Moda inspirowana latami 90.

Kobieta postanowiła odnieść się do tych zarzutów. W jednym z nagrań przytoczyła komentarz, który ktoś zostawił pod jej filmem. - Powinnaś przestać się tak ubierać i publikować filmy na TikTok'u, mając tyle lat, ośmieszasz się - słyszymy na nagraniu. W odpowiedzi na te słowa 54-latka powiedziała: "Jesteś podłym, podłym człowiekiem" i zatańczyła w rytm muzyki.

Jak powinna ubierać się babcia?

Film, w którym kobieta rozprawia się nieprzyjemnymi komentarzami wywołał spore poruszenie. Spora grupa internautów stanęła po stronie Fatos i przyznała, że nikt nie ma prawa mówić jej, jak powinna się ubierać oraz co jej wypada, a co nie. "Jesteś wspaniała i jeśli czujesz się dobrze robiąc to, rób to", "Zjawiskowa. Hejtują, bo zazdroszczą, po prostu jesteś taka piękna" - czytamy w komentarzach.

Pojawiły się też głosy, że kobieta w ogóle nie wygląda na swój wiek, a co dopiero na babcię. "Na pewno nie jesteś powodem do wstydu", "Wyglądasz fantastycznie, bądź sobą, bo to działa!', "Nadal nie mogę uwierzyć, że masz 54 lata. Wiek to tylko liczba" - napisali internauci.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Katarzyna Oleksik

Źródło: kobieta.gazeta.pl

Źródło zdjęcia głównego: PeopleImages/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości