Parenting

Ta 3-latka zaskakuje swoimi włosami. Internauci myśleli, że nosi perukę

Parenting

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
TikTok/Kobieta.gazeta.pl
Długie włosy

Aubree jest wyjątkową trzylatką. Dziewczynka może pochwalić się bardzo długimi i gęstymi włosami, które rzadko można zobaczyć u dzieci w jej wieku. Dzięki tej wyjątkowej fryzurze udało jej się zdobyć rzeszę fanów na całym świecie. 

Trzylatka zachwyca włosami

Aubree może pochwalić się naprawdę długimi i gęstymi włosami, a to bardzo rzadki widok u dzieci w jej wieku. Dziewczynka urodziła się z bujną czupryną. Lekarze twierdzili, że większość włosów i tak jej wypadnie, ale tak się nie stało. Pasma rosły coraz szybciej i zaczęły się zagęszczać.

Dzieci

Propozycje zabawek na Dzień Dziecka
Propozycje zabawek na Dzień DzieckaDzień Dobry TVN
wideo 2/7

Gdy Aubree skończyła dwa lata, jej fryzura nie różniła się od uczesania dorosłej kobiety. Pasma były bardzo gęste i ciemne. Mama dziecka postanowiła pochwalić się tym w sieci. Udostępniła krótkie nagranie, na którym pokazała, jak długie są kosmyki jej córki. Dziewczynka natychmiast stała się gwiazdą Internetu.

- Moje włosy zaczęły wypadać po tym, jak zaszłam w ciążę. Teraz rozumiem dlaczego. Córka zabrała wszystkie moje włosy. Mama cię kocha, weź to wszystko, córeczko - czytamy pod nagraniem.

Trzylatka ma włosy jak dorosła kobieta

Internauci nazywają dziecko małą księżniczką. Wielu z nich na stałe zaobserwowało profil prowadzony przez jej mamę. Kobieta pokazuje tam różne fryzury, które wykonuje na włosach trzylatki czy zabawne nagrania z codzienności rodziny. Mimo upływu czasu, w komentarzach wciąż nie brakuje zachwytów nad fryzurą dziewczynki.

- "Przepiękne włosy", "Wygląda jak księżniczka Disneya", "To dziecko ma więcej włosów, niż ja kiedykolwiek miałam", "Ale jej zazdroszczę", "Na początku myślałam, że to peruka" - czytamy pod nagraniami.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: TikTok/Kobieta.gazeta.pl

Źródło zdjęcia głównego: GettyImages/Socha/TikTok/Babyaubshair

Pozostałe wiadomości