Marcin Prokop bez Doroty Wellman w DD TVN. Pogodowy armagedon w Gnieźnie. Sandra Kubicka wyznała, jak wychowa syna. Te newsy mogłeś przegapić

Marcin Prokop bez Doroty Wellman w DD TVN. Pogodowy armagedon w Gnieźnie. Sandra Kubicka wyznała, jak wychowa syna. Te newsy mogłeś przegapić.
Źródło: Dzień Dobry TVN
Łóżka dla rodziców w szpitalach pediatrycznych
Łóżka dla rodziców w szpitalach pediatrycznych
Mistrzyni z artystyczną duszą
Mistrzyni z artystyczną duszą
Sztuka zaklęta w drewnie
Sztuka zaklęta w drewnie
Problem spadku libido – jak sobie pomóc?
Problem spadku libido – jak sobie pomóc?
Jak zapuścić zdrowe włosy?
Jak zapuścić zdrowe włosy?
Uczymy się hiszpańskiego
Uczymy się hiszpańskiego
Co może kobieta w ciąży na zwolnieniu lekarskim?
Co może kobieta w ciąży na zwolnieniu lekarskim?
OszczędzaMY na weselu
OszczędzaMY na weselu
5 rzeczy, które musisz wiedzieć o poranku
5 rzeczy, które musisz wiedzieć o poranku
Fascynujący świat pszczół
Fascynujący świat pszczół
Co nowego w show-biznesie?
Co nowego w show-biznesie?
Nowy “Hit Man” w polskich kinach
Nowy “Hit Man” w polskich kinach
Poniedziałek, 20 maja przyniósł wiele ciekawych newsów. Marcin Prokop wyznał, że nie poprowadzi programu z Dorotą Wellman. W Gnieźnie nastąpiło szokujące załamanie pogody. Sandra Kubicka ma już plan na to, jak wychowa pierwsze dziecko. O czym jeszcze pisaliśmy w serwisie dziendobry.tvn.pl?

Kto poprowadzi program z Marcinem Prokopem?

We wtorek, 21 maja zgodnie z planem Marcin Prokop oraz Dorota Wellman powinni poprowadzić Dzień Dobry TVN. Niestety, jak przekazał prezenter, jego przyjaciółka, a zarazem telewizyjna partnerka nie będzie mogła stawić się w pracy.

- Dostałem właśnie straszliwą wiadomość. Wiadomość, która zrujnowała moje życie, a mianowicie, że jutro o poranku nie będzie ze mną Doroty Wellman. Ma oczywiście bardzo pilne sprawy w ministerstwie, więc nie będzie mogła być ze mną, ale ja sam też przecież nie podołam - przyznał pół żartem, pół serio gospodarz naszego porannego programu.

Więcej na ten temat przeczytasz tutaj.

Sandra Kubicka wie, jak wychowa syna

Już wkrótce Sandra Kubicka po raz pierwszy zostanie mamą. Wraz ze swoim mężem, Aleksandrem Milwiw-Baronem powitają na świecie wspólną pociechę. Kubicka w najnowszym wywiadzie wyznała, w jaki sposób chce wychować chłopca. Ma konkretną wizję jego przyszłości i dokonała już ważnej zmiany, by z łatwością dążyć do tego celu. Przeczytasz o tym w naszym poprzednim artykule.

Pogodowy armagedon w Gnieznie

Nad Gnieznem przeszła potężna burza połączona z intensywnymi opadami deszczu oraz gradu. W poniedziałek, 20 maja do godziny 15:00 strażacy odebrali ponad 200 zgłoszeń w związku ze skutkami nawałnicy. Jedna z kobiet została uwięziona w zalanym aucie. Służby ratunkowe były wzywane również do zalanych budynków mieszkalnych i użyteczności publicznej, szpitala, urzędów, szkół czy komendy policji. Zdjęcia i nagrania z Gniezna zobaczysz tutaj.

Poruszające słowa Radosława Majdana

Radosław Majdan spełnia się w roli ojca. W 2020 roku przyszedł na świat jego syn Henryk, a ponadto wspiera swoją żonę Małgorzatę w wychowaniu jej dwóch synów z poprzedniego małżeństwa - Tadeusza i Stanisława. Majdan ma świetny kontakt z nastolatkami.

Były piłkarz chętnie podkreśla, że dbanie o relacje i więzi rodzinne jest dla niego niezwykle istotne. W poście w mediach społecznościowych opublikował szczere, choć nieco żartobliwe wyznanie na temat rozstań z małym Heniem. Co napisał? Sprawdź w naszym artykule.

Kot zdobył tytuł doktora na uniwersytecie

Kot Max, czworonożny członek społeczności Uniwersytetu Stanowego Vermont, został uhonorowany tytułem "doctor of litter-ature". Zwierzak od czterech lat obraca się w naukowym towarzystwie, spaceruje po kampusie i jest ulubieńcem studentów.

- Z głośnym pomrukiem aprobaty ze strony wydziału Rada Nadzorcza przyznała Maxowi Dowowi prestiżowy tytuł doktora wraz ze wszystkimi korzyściami związanymi z kocimiętką i przywilejami związanymi z drapakiem - czytamy na instagramowym profilu szkoły.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Michał Woźniak/East News, Jasmin Merdan/Getty Images, Michał Żebrowski/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?
Materiał promocyjny

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?

Zawody LA RIVE Triathlon Grudziądz
Materiał promocyjny

Zawody LA RIVE Triathlon Grudziądz