Nie żyje znany perkusista. Jon Wysocki miał zaledwie 53 lata. "Straciłem przyjaciela"

Nie żyje ceniony perkusista. Jon Wysocki miał zaledwie 53 lata
Źródło: Dzień Dobry TVN
30 lat po śmierci Kurta Cobaina
30 lat po śmierci Kurta Cobaina
O życiu, reinkarnacji i śmierci klinicznej
O życiu, reinkarnacji i śmierci klinicznej
Jak w XIX wieku pielęgnowano pamięć o zmarłych?
Jak w XIX wieku pielęgnowano pamięć o zmarłych?
Żałoba w trakcie pandemii
Żałoba w trakcie pandemii
Nie żyje znany i ceniony perkusista Jon Wysocki. Muzyk zmarł w wieku 53 lat. Do tej pory nie podano przyczyny jego śmierci. Wiadomość o odejściu perkusisty przekazał zespół muzyka Lydia's Castle w mediach społecznościowych.

Jon Wysocki nie żyje

W mediach pojawiła się informacja o śmierci znanego perkusisty. Jon Wysocki, czyli założyciel zespołu "Staind", perkusista "Lydia's Castle" zmarł w wieku 53 lat. Informację o odejściu artysty udostępniła grupa "Lydia's Castle". Z opublikowanego na Instagramie oświadczenia dowiadujemy się, że Wysocki odszedł w sobotę, 18 maja.

- 18.05.2024 o godzinie 20:02  @jonwysocki4  odszedł w otoczeniu rodziny i przyjaciół, którzy go bardzo kochali. Oficjalne oświadczenie pojawi się wkrótce - czytamy w komunikacie, do którego załączono zdjęcie członków zespołu. Do tej pory nie podano przyczyny śmierci perkusisty.

Przyjaciele żegnają perkusistę

Oświadczenie w związku ze śmiercią Jona Wysockiego opublikował także zespół "Staind", którego perkusista był założycielem. - Po raz pierwszy spotkaliśmy Jona przez wspólnych znajomych w 1994 r. Spotkaliśmy się z Mikiem, Aaronem i Johnnym April w 1995 r. i założyliśmy Staind. 17 lat, które potem nastąpiły, było jednymi z najlepszych wspomnień z naszych wspólnych chwil, [...] Łączymy się całym sercem z rodziną Jona i fanami na całym świecie, którzy go kochali - czytamy.

- Jest mi bardzo smutno. Straciłem przyjaciela. Przyjaciela, którego kochałem jak brata, [...] moje serce jest złamane. Mój świat się zmienił. Do zobaczenia po drugiej stronie przyjacielu. Mój brat - dodał wokalista "Staind", Adam Lewis.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Matczuk

Źródło: People.com

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images / Scott Legato / Contributor

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?
Materiał promocyjny

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?

Zawody LA RIVE Triathlon Grudziądz
Materiał promocyjny

Zawody LA RIVE Triathlon Grudziądz