Materiał promocyjny

Gwiazda Take That wraca do trudnej przeszłości: "Tamten czas odbił się na zdrowiu wielu z nas"

Take That po raz pierwszy w Polsce
Take That po raz pierwszy w Polsce
Źródło: Dzień Dobry TVN
Zespół Take That pojawi się po raz pierwszy w Polsce. Grupa wystąpi 13 października w Atlas Arenie w Łodzi. - Nie możemy się już doczekać - mówi wokalista Gary Barlow.

Take That odwiedzi Polskę

13 października w Atlas Arenie w Łodzi po raz pierwszy w Polsce zagra jeden z najpopularniejszych brytyjskich boysbandów, zespół Take That, który sprzedał ponad 50 milionów płyt a hity takie jak "Back for Good", "How Deep Is Your Love", śpiewane od ponad 30 lat, do dziś rozgrzewają serca publiczności. 

Jak gwiazdy czują się z tym, że po raz pierwszy odwiedzą Polskę? - My lubimy grać koncerty w krajach, w których nigdy wcześniej nie byliśmy. To jest dla nas bardzo ekscytujące i nie możemy się już doczekać przyjazdu do Polski - tłumaczył w rozmowie z dziennikarką Dzień Dobry TVN Magdą Bober, wokalista Take That, Gary Barlow.

- Na pewno przygotujemy dla was coś specjalnego podczas naszego koncertu — dodał kompozytor i autor tekstów.

Sukces trasy zespołu Take That

Trasa koncertowa zespołu Take That jest wielkim sukcesem. Bilety wyprzedają się na pniu. Okazuje się, że w niektórych miastach trzeba było zamienić miejsce koncertu na stadion.

- Jesteśmy szczęśliwi i doceniamy to, że mamy tak wspaniałą publiczność, która wciąż po tylu latach chce przychodzić na nasze koncerty, a my staramy się jej to wynagrodzić, zapewniając najlepszą rozrywkę podczas wspólnego wieczoru — powiedział w Dzień Dobry TVN Gary Barlow. - Cieszymy się na 10 wspólnych miesięcy razem w trasie z naszymi fanami — dodał założyciel zespołu i wokalista, Mark Owen.

Artyści są na scenie od lat. Jak udaje im się wciąż tak prawdziwie przekazywać emocje w ich utworach? - To jest proste, bo utwory, do których samemu piszesz teksty, przenoszą Cię do danego miejsca. Przypominają ci o danej osobie czy sytuacji. I to jest często cudowne uczucie — zaznaczył wokalista grupy.

- Na mnie pisanie tekstów działa terapeutycznie. Piszę, aby oczyścić umysł i udokumentować część mojego życia. To jest taki mój osobisty pamiętnik, ale też sposób na relaks i wyrażenie siebie, np. "Windows" to jest utwór postpandemiczny, bo tamten trudny czas odbił się na zdrowiu wielu z nas. Więc zachęca do tego, aby zostawić tamten czas za sobą i zacząć normalnie żyć — dodał.

Czy członkowie zespołu Take That czują się rodziną? Zobacz całą rozmowę w materiale wideo.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl. 

Skocz do sklepu TVN!
Skocz do sklepu TVN!

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Reporter: Sylwia Ciźla

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Materiał promocyjny
podziel się:

Pozostałe wiadomości

Kosmetyczka w podróży. Tych produktów nie może w niej zabraknąć
Materiał promocyjny

Kosmetyczka w podróży. Tych produktów nie może w niej zabraknąć

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?
Materiał promocyjny

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?