Jurek Owsiak wybrał się na pocztę. Jeden z klientów powiedział mu, co myśli o WOŚP

Jurek Owsiak
Jurek Owsiak wybrał się na pocztę. Jeden z klientów powiedział mu, co myśli o WOŚP
Źródło: mwmedia
Jurek Owsiak wybrał się niedawno na pocztę, gdzie spotkała go niespodziewana przygoda. Jeden z klientów stojących z nim w kolejce, zaczepił szefa WOŚP, by wyrazić swoją opinię o tej inicjatywie. Co powiedział? Dowiesz się ze strony Dzień Dobry TVN.

WOŚP

Źródło: Dzień Dobry TVN
WOŚP od lat ratuje i uczy ratować
WOŚP od lat ratuje i uczy ratować
Hołek zabiera WOŚP na rajd Dakar
Hołek zabiera WOŚP na rajd Dakar
"Fenomen" – niezwykły dokument o WOŚP i Jurku Owsiaku na antenie TVN
"Fenomen" – niezwykły dokument o WOŚP i Jurku Owsiaku na antenie TVN
31. Finał WOŚP - wejście 4.
31. Finał WOŚP - wejście 4.
31. Finał WOŚP – MasterCard
31. Finał WOŚP – MasterCard
31. Finał WOŚP – Biedronka
31. Finał WOŚP – Biedronka
 31. Finał WOŚP! - wejście 3.
31. Finał WOŚP! - wejście 3.
31 Finał WOŚP - Play
31 Finał WOŚP - Play

Wiele osób regularnie skarży się na opieszałość polskiej poczty. Jedną z nich był swego czasu również Jurek Owsiak. Nie oznacza to jednak, że przestał korzystać z jej usług. Podczas niedawnej wizyty w jednej z placówek, został zaskoczony przez wypowiedź pewnego klienta. Co się wydarzyło?

Jurek Owsiak na poczcie - jaka spotkała go przygoda?

Jak dowiadujemy się z postu Jurka zamieszczonego w social mediach, wybrał się on na pobliską pocztę, by odebrać list urzędowy. Aby to zrobić musiał uzbroić się w cierpliwość i stanąć w długiej kolejce. Jak się okazało został rozpoznany przez stojącego obok niego klienta. Wywiązała się między nimi następująca rozmowa:

"Przede mną pan, który mnie zagaduje: "Pogratulować i tak grać do końca świata i…" Ja mu dziękuję i rzucam uwagę: "A może nowa sytuacja jednak pokaże, że nie musimy grać cały czas dla ochrony zdrowia. Może się wszystko naprawi" – zrelacjonował sytuację Jurek Owsiak.

Jeden z klientów powiedział co sądzi o WOŚP

Odpowiedź mężczyzny bardzo mocno poruszyła szefa WOŚP, a także internautów, którzy przeczytali jego post.

"Panie Jurku, tu nawet nie chodzi o pieniądze, a bardziej o to, że tak cudownie potrafimy coś wszyscy razem zrobić. Że tyle uśmiechu, że tyle braterstwa, przyjaźni. I tyle w tym koloru, że mogą nam tylko wszyscy pozazdrościć" – stwierdził cytowany przez Owsiaka mężczyzna.

Zdaniem Jurka, jego rozmówca "cudownie ujął całe to nasze od lat wspólne granie".

"Właśnie o tę radość i tworzenie wspólnoty chodzi, chyba już teraz nawet bardziej. To i kolejka stała się znośna, i to, że na środku naszej malutkiej poczty jeszcze doszedł stolik z książkami, nie przeszkadza" – skwitował szef WOŚP.

32. Finał WOŚP -jaka kwota jest obecnie na koncie fundacji?

Przy okazji uroczej historii o wydarzeniach na poczcie, Jurek Owsiak podzielił się również informacją dotyczącą tegorocznego WOŚP. Z jego postu dowiedzieliśmy się, ile pieniędzy udało się uzbierać podczas 32. finału. Choć ostateczny wynik poznamy dopiero 27 marca 2024, już teraz kwota ta jest imponująca.

Na koncie fundacji znajduje się obecnie 175 426 813 złotych. Są to pieniądze ze zbiórki, a także towarzyszących finałowi licytacji.

W swoich mediach społecznościowych dyrygent Orkiestry podziękował też wszystkim, którzy wsparli WOŚP 2024.

Co sądzicie o wypowiedzi klienta poczty? Ma racje?

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. 

Zobacz także:

Autor: Regina Łukasiewicz

Źródło: Facebook

Źródło zdjęcia głównego: mwmedia

podziel się:

Pozostałe wiadomości