Modne kostiumy kąpielowe na lato. "Nie musimy mieć "idealnych" ciał na plażę, wszystko jest w głowie!"

Autor:
Oskar
Netkowski
Modne kostiumy kąpielowe na lato
Modne kostiumy kąpielowe na latoDzień Dobry TVN
wideo 2/6

Wielkimi krokami zbliża się sezon plażowy. W witrynach sklepowych możemy już oglądać piękne stroje kąpielowe. Co będzie modne w tym sezonie? Jak dobrać kostium kąpielowy do sylwetki? Co z okryciami wierzchnimi i klapkami? O tym wszystkim opowiedziała w Dzień Dobry TVN stylistka – Marta Pożarlik.

Modne kostiumy kąpielowe 2023

Nasza ekspertka nie ma wątpliwości, że im więcej kolorów zamieni się na plażach, tym lepiej.

- Na wakacjach chodzi o to, żeby było kolorowo. Dlatego nie przygotowałam ani jednego czarnego kostiumu. W latach 50. kobiety nie miały kostiumów, a do dołu doczepiały ciężarki, żeby się nie rozchodziły. W nowoczesnej wersji wracają kimona - mówiła Marta Pożarlik.

Teraz modne są stroje jednoczęściowe, trochę basenowe. One wysmuklają. Jeśli mamy lekki brzuszek, wszystko będzie zakryte. Możemy się w nich swobodnie najeść! Ale - nie musimy mieć "idealnych" ciał na plażę, wszystko jest w naszych głowach! Polecam zamawianie kostiumów do domu i mierzenie ich w komfortowych dla siebie warunkach - podsumowała.

Bikini 2023 - najnowsze trendy

Dla tych, którzy nie lubią jednoczęściowych kostiumów, także są rozwiązania. I to nie byle jaki, bo jakże modne!

- W latach 60. nastąpiła rewolucja seksualna i na salony weszły bikini. Teraz modne są printy, czyli nadruki na ubraniach. Nie bójmy się tych wzorów - radziła Marta Pożarlik.

- Kimona sprawdzą się także w tym wypadku. Możemy je traktować także wieczorowo. Góra od bikini, kimono i szerokie spodnie i fruniemy! - ekscytowała się.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Zobacz program na platformie VOD.pl. Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Michał Żebrowski/East News

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości