Fryzury, które przetrwają gorączkę sylwestrowej nocy. "Bawmy się!"

Źródło: Dzień Dobry TVN
Fryzury, które przetrwają gorączkę sylwestrowej nocy
Fryzury, które przetrwają gorączkę sylwestrowej nocy
Urodę poprawiamy już od starożytności
Urodę poprawiamy już od starożytności
Małgorzata Ostrowska wyznała, jak dba o urodę. Sama wytwarza kosmetyki
Małgorzata Ostrowska wyznała, jak dba o urodę. Sama wytwarza kosmetyki
Jak dbać o cerę trądzikową latem?
Jak dbać o cerę trądzikową latem?
Kiedy problemy z cerą wykluczają z życia
Kiedy problemy z cerą wykluczają z życia
Julia Chatys o problemach z cerą
Julia Chatys o problemach z cerą
Taka noc zdarza się raz w roku, jest długa i obfitująca w tańce. To wtedy chcemy pięknie wyglądać i zachwycać idealną fryzurą. Czy to połączenie jest możliwe?Uczesania, które zrobimy w domu i doczekają białego rana, pokazał w Dzień Dobry TVN fryzjer Dawid Krynicki.

Fryzura, która przetrwa wszystko

W tym sezonie będą królowały gładkie stylizacje. - Odchodzimy od roztrzepanych kreacji i wariacji na głowie. Raczej staramy się, żeby te fryzury były gładkie i schludne - powiedział Dawid Krynicki. Według niego podstawą każdej udanej fryzury są dobrze wykonane strzyżenie i koloryzacja.

- Później krótką fryzurę możemy sobie improwizować na różne sposoby, na przykład założyć sobie pasma włosów za ucho, wypuszczając przy tym delikatnie grzywkę na czoło i ta fryzura już inaczej wygląda - pokazywał fryzjer.

Kolejną ważną rzeczą są dodatki. - Dalej utrzymuje się trend pereł, ale do łask wracają także kucyki. A to za sprawą filmu "Barbie". Dodatkowo zawsze ponadczasowe są fale i loki - dodał nasz gość

Peruki - hit sylwestra 2023

Według Dawida Krynickiego niezaprzeczalnym hitem sezonu będą peruki. - One wracają do łask - podkreślił stylista.

- Dzięki nim możemy wystylizować się na nowo. Możemy w nich szaleć całą noc, one mają podwójne gumki do regulacji. Dodatkowo są podklejane delikatnym sylikonem, który świetnie przylega do skóry - wskazywał.

- Bawmy się! Z brązu na blond, z blondu na brąz, tak żebyśmy się czuli sobą i do tego świetnie się bawili - podsumował Dawid Krynicki.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Zobacz program na platformie VOD.pl. Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl

Skocz do sklepu TVN!
Skocz do sklepu TVN!

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. 

Autor: Anna Gondecka

Źródło zdjęcia głównego: Michał Żebrowski/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości