Co przyniesie Pełnia Truskawkowego Księżyca w Strzelcu? "Alarm dla stałych związków"

Autor:
Astrolog
Merkurja
Dlaczego wierzymy w horoskopy?
Dlaczego wierzymy w horoskopy?
wideo 2/11

Pierwsza czerwcowa pełnia Księżyca stoi u wrót! Truskawkowy księżyc pragnie osłodzić nam życie. Przygotujmy się na szampańskie nastroje! Czas zaszaleć. W ten weekend zatrzęsie nami Truskawkowy Księżyc. Część zodiaku może być wstrząśnięta, ale nie zmieszana. Czego możemy się spodziewać po tym truskawkowo-czerwcowym koktajlu?

Czego możemy się spodziewać po pełni Księżyca w znaku Strzelca?

Na niebie Srebrny Glob już prawie osiągnął maksimum rozmiarów swojej tarczy. W nocy z soboty na niedzielę będzie prezentował się naprawdę wspaniale. Pełnia uściśli się w niedzielę 4 czerwca nad ranem o godzinie 5:43. Zdawać by się mogło, że sprawa szybko pójdzie. Niedziela jakoś minie i emocje się wyciszą, a temperatura uczuć zacznie opadać. Nic bardziej mylnego.

Niech to nas nie zwiedzie, ponieważ wpływ rosnącego Księżyca już od kilku dni dyktuje nam pewne zachowania i potrzeby. Również cały nadchodzący tydzień już po uściśleniu się Pełni Kochanków bądź Pełni Miodowego Księżyca (takie są inne nazwy czerwcowej pełni), będzie odbywał się w rytm palpitacji serca i ogromnego natężenia wydarzeń w partnerstwie.

Sercowy Szał - truskawkowa pełnia Księżyca w znaku Strzelca

Jak samo nazewnictwo wskazuje Truskawkowy Księżyc, Księżyc Kochanków czy Miodowy lub Różany Księżyc, świadczą o mocnym działaniu tej pełni na sferę partnerstwa. Możemy wnioskować, że to zjawisko wiąże się z czymś słodkim, ekscytującym, wręcz erotycznym. Słusznie, ponieważ Pełnia Księżyca wypada w ognistym znaku Strzelca i zachęca nas do ekspansji, kreatywności i poszukiwania nowych doświadczeń.

Możemy odczuwać swoisty pożar krwi i gwałtownie szukać kogoś, kto będzie mógł ostudzić lub podzielić te emocje.

Wielu przedstawicieli zodiaku będzie w wybitnie flirtującym nastroju. Zaczniemy uwodzić, poddawać się miłosnym uniesieniom i szybciej niż zazwyczaj przekraczać pewne granice.

Truskawkowa pełnia Księżyca w znaku Strzelca - Alarm dla stałych związków, w których wieje nudą

Truskawkowa Pełnia poparta jest wkroczeniem Wenus do znaku Lwa (5.06). Bogini miłości w tym ognistym znaku będzie się czuć wyśmienicie, ale nie zamierza się patyczkować z szukającymi miłości. Szykują się szybkie akcje, wiele znaków zodiaku nabierze odwagi, temperamentu i nada rumieńców swoim relacjom. Jeśli ktoś nie jest gotowy na mocne doznania, może zostać trochę z tyłu i stracić z oczu swoją drugą połówkę.

Tuż po wejściu do fazy Lwa, jej wysokość Afrodyta utworzy opozycję z Plutonem (5.06), co jest swoistym testem dla związków z długim stażem. Jeśli nie wprowadzimy pewnych urozmaiceń i świeżości do swojego partnerstwa, okaże się, że szybko znajdzie się ktoś chętny na zastępstwo… Z kolei osoby samotne otrzymają wiele okazji i szans na to, aby szybko zaznać płomieni namiętności w swoim życiu. Wykażemy się zdecydowaniem i determinacją w zalotach i staraniach o upatrzoną osobę. Los będzie nas zachęcał do nawiązywania nowych kontaktów.

Pełnia Księżyca w znaku Strzelca - jedz truskwki, zapewnią ci szczęście w miłosci

W ciągu najbliższych dni truskawki zyskają prawdziwe magiczną moc. Zjedzenie kilku owoców wraz z ukochaną osobą w trakcie patrzenia na wschodzący Księżyc powinno zapewnić długotrwałą namiętność i dobrą energię dla związku.

Jeśli jesteś samotna/samotny i pragniesz szybkiego spotkania odpowiedniego kandydata do trwałej relacji lub chociażby przeżycia intensywnej przygody, zafunduj sobie miseczkę tego przysmaku i wieczorem spoglądając na Srebrny Glob wypowiedz swoje życzenie!

Gdyby były to truskawki jedzone pierwszy raz w tym roku, tym lepiej, sprawcza moc życzenia będzie jeszcze większa.

Szybki, truskawkowy rytuał na przywołanie miłości lub podgrzanie atmosfery w związku

W parach:

Przygotuj kilka dorodnych truskawek, najlepiej po pięć na osobę. Umyj je starannie i nie odrywaj szypułek. Naszykuj miseczkę z cukrem bądź miodem do której dodaj szczyptę cynamonu, dwie czerwone lub ciemnoróżowe świeczki stołowe, olejek różany (ostatecznie może być inny kwiatowy, w przypadku awaryjnym oliwa z oliwek), czerwoną wstążkę lub kordonek/sznurek, szpileczkę.

W sobotni wieczór stańcie na balkonie lub w oknie, w którym będzie widać Księżyc. Weźcie w dłonie po jednej świeczce, szpileczką napiszcie na niej imię partnera bądź partnerki. Następnie kilka kropel olejku/oliwy umieszczamy w dłoniach i namaszczamy świeczkę od góry do dołu wypowiadając słowa "(Imię partnera, np. Piotrze) dbam o naszą miłość, niech jej ogień się rozpala, a nasze uczucie się umacnia", partner robi to samo, namaszcza świeczkę mówiąc: (np. Małgosiu) dbam o naszą miłość, niech jej ogień się rozpala, a nasze uczucie umacnia". Świeczki wiążemy razem przy dolnym końcu wstążką, umieszczamy w świecznikach obok siebie i podpalamy. Najlepiej jedną ręką trzymając zapałkę/zapalniczkę. Powinny się wypalić do końca, dlatego ważne jest, aby nie były zbyt duże. Następnie para wzajemnie karmi się truskawkami, maczając je w cukrze/miodzie z cynamonem, z każdym owocem wypowiadając sobie komplementy i miłe słowa. Ważne jest, aby zjeść owoc z ręki partnera/partnerki. Szypułki zawijamy w chusteczkę (każda osoba te szypułki z owoców, które zjadła) i zachowujemy na rok, trzymając je pod materacem na którym śpimy…

Pozostałości po świeczkach i wstążce zakopujemy, najlepiej pod krzakiem czerwonej/różowej róży.

Przychylność Wenus gwarantowana!

W pojedynkę:

Przygotuj pięć dorodnych, umytych truskawek z szypułkami, miseczkę z cukrem bądź miodem posypanym cynamonem, dwie czerwone bądź różowe świeczki (najlepiej stołowe, cienkie), olejek różany bądź kwiatowy (ostatecznie oliwa z oliwek).

W sobotni wieczór stań w oknie, na balkonie, tarasie, z którego widać Księżyc. Weź w dłonie świeczkę i napisz na niej rysikiem swoje imię. Następnie weź drugą i napisz na niej symbolicznie imię idącego już do ciebie partnera/partnerki, np. ukochanego/ukochanej. Namaść obie świeczki od góry do dołu wypowiadając słowa "mam ogromne szczęście w miłości, przywołuję do swojego życia wspaniałe, satysfakcjonujące partnerstwo". Następnie zwiąż obie świeczki przy dolnych końcach czerwoną wstążką. Zapal je wypowiadając słowa zaklęcia "niech w moim życiu zagości ogień miłości". Świeczki powinny wypalić się do końca.

W tym czasie przejdź do truskawek. Jedz je maczając w miodzie/cukrze i za każdym, spożywanym owocem wypowiadaj głośno cechy, które chciałbyś, aby przyszły partner, partnerka posiadała.

Szypułki zawiń w chusteczkę i schowaj pod materac, na którym codziennie śpisz. Trzymaj przez rok lub do momentu pojawienie się odpowiedniej osoby w twoim życiu. Pozostałości po świeczkach i wstążce zakopujemy, najlepiej pod krzakiem czerwonej/różowej róży.

Rytuał najlepiej wykonać w nocy z soboty na niedzielę (z 3 na 4 czerwca), ale moc wchodzącej do Lwa Wenus przedłuża skuteczność działania i truskawkową magię można skutecznie zastosować aż do 5 czerwca włącznie.

Życząc truskawkowych wspaniałości Astrolog Merkurja

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Chayanan/Getty Images

Pozostałe wiadomości