Horoskop tygodniowy. Co przyniesie ognista pełnia księżyca w Baranie?

Dlaczego wierzymy w horoskopy?
Dlaczego wierzymy w horoskopy?
Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Horoskop na 2022 rok
Horoskop na 2022 rok
Horoskop miłosny na 2022
Horoskop miłosny na 2022
Rozpoczyna się Rok Tygrysa - całość
Rozpoczyna się Rok Tygrysa - całość
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Numerologiczne tajemnice
Numerologiczne tajemnice
Sprawdź, jaki jest horoskop dla wszystkich znaków zodiaku na 25 września - 1 października. Przed nami pierwszy w pełni jesienny tydzień. Stan związany ze zmęczeniem czy rozdrażnieniem, który spowodowany był przesileniem i równonocą powoli zacznie ustępować. Będziemy lepiej nastawieni, a humory poszybują w kierunku optymistycznym. 

Dyspozycja fizyczna, psychiczna i finansowa zacznie dopisywać. Koniec miesiąca będzie upływać pod dyktando Pełni Księżyca w znaku Barana (29.09), która przyniesie nam wiele emocji i podniesie poziom energii u większości znaków zodiaku. Ostrzeżenia niesie ze sobą kwadratura Wenus i Urana, która będzie połączona z nadchodzącą Pełnią Księżyca, co sugeruje, abyśmy postępowali ostrożnie i z wyczuciem, jeśli chodzi o sprawy partnerskie.

Horoskop tygodniowy na 25 września - 1 października dla wszystkich znaków zodiaku

Podsumowując, najważniejszym aspektem najbliższych dni będzie Pełnia Księżyca w znaku Barana (29.09), ale trzeba będzie zwrócić również uwagę na pozytywne trygony Merkurego z Jowiszem (25.09) oraz Merkurego z Uranem (30.09), które usprawnią nam podróżowanie oraz komunikację. Będziemy mogli szybko znaleźć nowe, lepsze zatrudnienie.

Najtrudniejsze wpływy wiążą się z kwadraturą pomiędzy Wenus a Uranem (29.09), co może się przełożyć na zwiększenie się napięcia partnerskiego, a nawet zamienić w sporą, domową awanturę. Nasze życie uczuciowe będzie w tym tygodniu źródłem napięć, niesamowitych zwrotów akcji, niepokoju, ale również ekscytujących niespodzianek.

Burzę w sercu mogą spowodować osoby, które nagle i z wielką mocą wtargną w nasze życie. Samotni mogą się cieszyć na nadchodzące okazje, osoby w parach powinny przygotować się na trudniejsze chwile i reagować z dużą dozą cierpliwości na partnerskie zaczepki.

Horoskop tygodniowy - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Nadciąga pierwsza jesienna pełnia księżyca, która rzecz jasna odbywa się w twoim znaku zodiaku. Możesz być pewny, że w tym tygodniu nie dane ci się będzie nudzić. Jeśli gdzieś symbolicznie wyląduje meteoryt to bez wątpienia wybrał sobie za cel właśnie twoją fazę zodiaku. Pierwsza pełnia zodiakalnego cyklu to zazwyczaj czas zupełnie świeżego podejścia do życia, zwiększenia się poziomu energii, serotoniny i… libido.

Będziesz mieć motywację do wchodzenia w ciekawe projekty. Postawisz na niezależność, na samostanowienie o sobie, na zdrowy egoizm. Z tym dbaniem o własne interesy i potrzeby możesz odrobinę przesadzić, ponieważ nie będziesz respektował cudzych granic. To będzie tydzień pełen wybuchowych emocji, ukazania światu twojej indywidualności oraz potrząśnięcia twoimi współpracownikami. Walniesz pięścią w stół tam, gdzie trzeba. Uważaj na to, aby nie narażać głowy na przeziębienie, zatoki są twoim słabym punktem w tym tygodniu.

Horoskop tygodniowy - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

W tym tygodniu relacje i kwestie rodzinne mogą ci się wydawać trochę trudniejsze niż zwykle. W szczególności dzień pełni księżyca w znaku Barana (29.09) będzie dla ciebie pełen napięcia. Rozmowy, które będziesz prowadził, mogą być impulsywne i zbyt emocjonalne, tym bardziej, że Księżycowi Żniwiarzy będzie towarzyszyć kwadratura twojej patronki – Wenus i planety przewrotów, czyli Urana. Zadziałasz bez zastanowienia i to może pogorszyć sytuację w twoim związku.

Wyjątkiem są Byki samotne, które mogą pod koniec tygodnia zostać skutecznie ugodzone strzałą Amora. Dobre wieści niosą dla ciebie układy planet w kwestiach finansowych i zawodowych. Trygon Merkurego ze znajdującymi się w twoim znaku Jowiszem i Uranem podniesie twój ranking w miejscu pracy. Staniesz się bardziej ceniony i lepiej opłacany.

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Koniec września po prostu cię rozpieszcza. Nie dość, że Słońce uśmiecha się do ciebie z przyjaznego znaku Wagi, to szykuje się pełnia księżyca w sympatyzującym z tobą Baranie. To oczywiście prognozuje doskonałe sytuacje towarzyskie i sercowe, które staną się twoim udziałem. Nie będziesz siedział w samotności. Zaproszeń, eventów i wydarzeń kulturalnych posypie się tyle, że nie będziesz widział, co wybierać i dokąd się udać. Mało tego...

W ciągu najbliższych dni Merkury, który opiekuje się twoim znakiem zodiaku, utworzy dwa bardzo obiecujące trygony. Pierwszy z Jowiszem odbędzie się już w poniedziałek (25.09). Drugi trygon odbędzie się pomiędzy Merkurym a Uranem (30.09), co aktywuje twój umysł jeszcze bardziej. Dzięki temu ki temu przyjdą ci do głowy rewelacyjne pomysły. Właściwie nie sposób doszukać się jakichś większych trudności. W tym tygodniu masz zielone światło od planet praktycznie w każdej dziedzinie.

Horoskop tygodniowy - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Już myślisz, że miesiąc się kończy i można spokojnie zrobić jakieś podsumowanie, a tutaj wyskoczy duże zaskoczenie. Pełnia Księżyca w znaku Barana (29.09) dołoży ci gwiezdnego paliwa do pieca. Będzie gorąco, nieprzewidywalnie i wyjątkowo nerwowo. Z tego, że każda pełnia Srebrnego Globu działa na ciebie mocno i przyspiesza wydarzenia w twoim życiu, doskonale zdajesz sobie sprawę. Jednak Księżyc Żniwiarzy odbywa się w znaku ognistego Barana, co nie jest harmonijne z twoim, wodnym żywiołem i może wprowadzić różnego rodzaju wyzwania, techniczne awarie, nadgodziny i niezadowolenie szefa.

Przez cały tydzień będziesz w sobie nosić jakiś niepokój lub stres niewiadomego pochodzenia. Konflikty i spory w miejscu pracy, jak również nadmierna konkurencja i rywalizacja zatrują wam klimat w firmie. Nie ma wyjścia, byleby jakoś do tego weekendu się dowieźć, a później będzie już z górki. Sobota ii niedziela będą już dla ciebie łagodniejsze i pomogą odzyskać równowagę.

Horoskop tygodniowy - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Pełnia księżyca w znaku Barana odbywa się w twoim, ognistym żywiole, więc pozornie wszystko wygląda dobrze. Energii przybywa, szalonych pomysłów również. Twoje towarzystwo, koledzy i przyjaciele cię nie zawiodą. Imprezy i spotkania w stylu ",czy leci z nami pilot?"’ mogą być teraz na porządku dziennym, również w pracy. Nie będziesz mieć ani czasu, ani ochoty na sen, ponieważ tyle będzie się działo. Kto by się tam przejmował jakimiś drobiazgami typu zbyt duże wydatki? Niestety miłe złego początki…

Bliżej Księżyca Żniwiarzy (29.09) odezwie się również wpływ Wenus przebywającej w twoim znaku zodiaku, która utworzy kwadraturę z Uranem. To już nie będzie takie łatwe do przełknięcia. Okaże się, że w kilku kwestiach po prostu przesadziłeś. Ktoś, z kim jesteś blisko związany, będzie delikatnie rzecz biorąc niezadowolony z parku rozrywki, który urządziłeś sobie kosztem waszego związku. Zaszyj dziurę, póki mała, nie doprowadzaj do eskalacji kryzysu w relacji. Samotne Lwy mogą się zakochać na zabój, na tydzień, dwa…

Horoskop tygodniowy - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Opiekujący się tobą Merkury przebywa w twoim znaku, jest w ruchu prostym, a na dodatek tworzy dwa rewelacyjne, pełne dobrych potencjałów trygony z Jowiszem (25.09) oraz z Uranem (30.09). To dzięki tym wpływom osiągniesz ogromny sukces edukacyjny, zawodowy bądź materialny! Przez chwilę poczujesz się jak poszukiwacz złota, który trafił waśnie na pokaźny samorodek.

Jeśli śledzisz jakieś ogłoszenia w Internecie, szukasz mega okazji do zakupów, to się nie zawiedziesz. Psim swędem wywęszysz najlepszą z możliwych ofert. Generalnie nawet pełnia księżyca w znaku Barana (29.09) nie będzie ci za bardzo przeszkadzać w osiąganiu swoich celów i pragnień. Jeśli już bardzo nalegasz na wskazanie jakiegoś negatywu, to sprawdzaj na bieżąco, czy nie zostawiłaś jakiegoś otwartego źródła ognia lub czy nie przepaliła się gdzieś instalacja elektryczna. Czas zerknąć na bezpieczniki.

Horoskop tygodniowy - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Słońce rozgaszcza się w twoim znaku, a Księżyc przygotowuje do Pełni Żniwiarzy, która odbędzie się w twoim domu partnerstwa. Nietrudno zgadnąć, że w najbliższych dniach relacje będą dla ciebie najważniejszą kwestią. Zresztą, co by tu nie napisać, dla ciebie harmonia w związkach jest podstawą udanego życia i jeśli coś w tej sferze szwankuje, jesteś niepocieszona. Bardzo dotkliwie przeżywasz wszystkie zawirowania w twoich kontaktach z innymi.

W ciągu najbliższych dni będzie intensywnie, mocno, zaskakująco. Czy odzyskasz poczucie bezpieczeństwa i skończą się rozterki emocjonalne okaże się w weekend. Tymczasem kwadratura opiekującej się tobą Wenus i Urana (29.09) będzie kierować twoje myśli i zaangażowanie na pewną, konkretną osobę. Będziesz przeżywać wiele niepewności i katusze związane z koniecznością podjęcia decyzji. Pełnia księżyca w znaku Barana nie da już dłużej na to czekać (29.09). Na szczęście jak zwykle okaże się, że strach ma wielkie oczy i w sobotę, niedzielę poczujesz się już uspokojona.

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

W tym tygodniu najlepiej podziałają na ciebie trygony Merkurego z Jowiszem (25.09) oraz z Uranem (30.09), które utorują ci drogę do pokonania jakiegoś konkurencyjnego zespołu. Wyeliminujesz osobę, która była dla ciebie zagrożeniem bądź źródłem plotek w szkole czy w pracy. Nie, nie… nie bierz tego dosłownie. Po prostu przestanie być dla ciebie źródłem kłopotów. Twoja dotychczasowa determinacja odpłaci ci się fantastycznymi okazjami do większych zarobków, wyjazdów służbowych i delegacji.

Okaże się, że inni widzą w tobie lidera, ufają ci i dają ci uprawnienia do podejmowania decyzji w ich imieniu. W tym tygodniu będziesz działał z większą pasją również w twoich związkach miłosnych. Odważysz się na jakieś wyznanie, zaproponujesz wspólną wycieczkę, zaprosisz kogoś do udziału w rodzinnym przyjęciu. Ze zdrowiem lepiej, ale czas usiąść na przegląd na fotelu dentystycznym.

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Pełnia księżyca w ognistym, pokrewnym ci znaku Barana postawi cię na nogi w try miga. Nareszcie czujesz, że znowu odzyskałeś kontrolę nad swoim życiem i że wracasz do pracy, szkoły czy innych rutynowych działań z pełnym rozmachem i przytupem. Wszystko zdaje się być szyte na twoją miarę czy stworzone wprost pod ciebie. Ponownie wierzysz w siebie i w to, że sprostasz każdemu wyzwaniu. Takim cię lubią, takiego chcą cię widzieć inne znaki zodiaku! Precz z tym zachmurzonym czołem. Nie ma powodów do zmartwień, a nawet jeśli, jest to okaże się, że od ręki sobie z nimi poradzisz.

Wahadło wychyla się w drugą stronę i w tym tygodniu po prostu szalejesz bez umiaru na zakupach, w pracy i w relacji. Kochasz wszystkich i jesteś kochany. Pamiętaj, żeby nie przesadzić w drugą stronę. Ten hurra optymizm powinien mieć jakieś granice…

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Ponownie zmartwienia, smutki stresy zaczniesz niwelować nadmierną pracą. Rzucenie się w rytm obowiązków będzie miało na twoją psychikę kojący wpływ, ale nadwyręży twoje zdrowie, ale o tym za chwilę. Zawodowo sprzyjają ci dwa piękne, ziemskie trygony Merkurego, które utworzą się z Jowiszem i Uranem, więc na finanse nie możesz narzekać. Materialnie będzie się układać tak, jak sobie to wymarzyłeś. Niestety nie unikniesz napięć i rozdrażnienia.

Ognisty Księżyc w znaku Barana stoi w kwadraturze z twoim znakiem zodiaku i im bliżej 29. dnia września, tym bardziej będziesz nie w sosie. Pojawią się bóle głowy niewiadomego pochodzenia, a nawet kłopoty z uszami czy zatokami. Możesz mieć momentami wrażenie, że coś rozsadza ci głowę, a to tylko ukryte obawy i nerwy związane z roszczeniami innych członków rodziny dają o sobie znać. Już najwyższy czas rozwiązać w weekend ten gordyjski węzeł, a jak się nie da rozwiązać, to trzeba go przeciąć i raz na zawsze rozprawić się z uciążliwym tematem.

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Ten tydzień będzie dla ciebie ważniejszy niż dla innych znaków. Pod kątem mocy planetarnych wpływów może się z tobą równać teraz tylko znak Barana. Niestety nie ciesz się przedwcześnie. Czy to dobrze, czy to źle, to się dopiero okaże. Nadchodząca Pełnia księżyca będzie połączona z mocnym działaniem Urana. W najbliższych dniach dokonają się swoiste przewroty pałacowe. Coś, co wydawało się nie do ruszenia, nagle obróci się w popiół. Coś, co miałeś za niewykonalne i stracone, nagle odbuduje się i da ci kolejną szansę. To wszystko będzie związane z kwadraturą pomiędzy Wenus i Uranem, która nastąpi w dniu Pełni Księżyca (29.09) i zacznie od ciebie wymagać zaangażowania się w coś, co jest kompletną niespodzianką.

Wodniki samotne mogą zostać rażone uczuciem na miarę pioruna i to w zupełnie nieprawdopodobnych okolicznościach. Wodniki, które mają już stałe związki, nagle dopadnie syndrom wypalenia i zaczniecie szukać nowych, dość ryzykownych bodźców. Po tym tygodniu stwierdzisz, że nic cię już nie zdziwi…

Horoskop tygodniowy- Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Zbliżająca się ognista pełnia księżyca w znaku Barana (29.09) zmusi cię do ostrzejszych reakcji i do podjęcia bardziej zdecydowanych działań. Będziesz postawiona w sytuacjach, które poniekąd wymuszą na tobie asertywną postawę. Bardzo dobrze, tak trzymaj nawet, jeśli nie czujesz się z tym komfortowo.

Nadchodzące dni mają za zadanie nauczyć cię obrony swoich granic i swojego terytorium. Powinnaś zwrócić uwagę osobie, która nagminnie narzuca ci swoją wolę i nie liczy się z twoim zdaniem. W tym tygodniu najważniejsze będzie stawianie na swoim. W pracy właśnie buduje się coś nowego, młody zespół lub nowe inwestycje. Będziesz mogła otrzymać wiodącą rolę. W zdrowiu mogą dać się we znaki kłopoty z nadkwasotą.

Zobacz także:

Autor: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: iStockphoto

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Damski duet w roli prowadzących Dzień Dobry TVN. Widzowie dobrze je znają

Damski duet w roli prowadzących Dzień Dobry TVN. Widzowie dobrze je znają

Bitwa na babeczki w studiu Dzień Dobry TVN. "Chyba sobie kpisz. Jestem poważnym dziennikarzem"

Bitwa na babeczki w studiu Dzień Dobry TVN. "Chyba sobie kpisz. Jestem poważnym dziennikarzem"

Ruszyła akcja "Podaruj Misia". Jakie kreacje przygotowały gwiazdy z projektantami?

Ruszyła akcja "Podaruj Misia". Jakie kreacje przygotowały gwiazdy z projektantami?

Od urodzenia ma wirusa HIV. Powiedziała, którzy lekarze boją się go najbardziej

Od urodzenia ma wirusa HIV. Powiedziała, którzy lekarze boją się go najbardziej

Mistrzowskie dania z krakowskiej suchej, krafterek, wędzonego boczku i szynki na maśle. Poznaj przepisy finalistów 12. edycji Master Chefa
Materiał promocyjny

Mistrzowskie dania z krakowskiej suchej, krafterek, wędzonego boczku i szynki na maśle. Poznaj przepisy finalistów 12. edycji Master Chefa

Anna Rusowicz wspiera ofiary przemocy psychicznej. "Na własnych doświadczeniach mogę oprzeć ten kawał wiedzy"

Anna Rusowicz wspiera ofiary przemocy psychicznej. "Na własnych doświadczeniach mogę oprzeć ten kawał wiedzy"

Agnieszka Kotońska znacząco schudła i nieustannie mierzy się z hejtem. "Życzą mi śmierci"

Agnieszka Kotońska znacząco schudła i nieustannie mierzy się z hejtem. "Życzą mi śmierci"

Prawidłowe oddychanie skuteczną bronią na stres. "Musimy się skupić na kilku aspektach"
Materiał promocyjny

Prawidłowe oddychanie skuteczną bronią na stres. "Musimy się skupić na kilku aspektach"

"Mamusiu, ja już nie chcę tu być, na tym światku". Czy 3-latek może mieć depresję?

"Mamusiu, ja już nie chcę tu być, na tym światku". Czy 3-latek może mieć depresję?

Szukasz pomysłu na wykwintną przystawkę z Gorgonzolą?  
Materiał promocyjny

Szukasz pomysłu na wykwintną przystawkę z Gorgonzolą?  

Luiza z "HP" jest w związku. Jej partner też brał udział w programie. "Mój urodzinowy prezent"

Luiza z "HP" jest w związku. Jej partner też brał udział w programie. "Mój urodzinowy prezent"

Zagięte kości w każdej chwili mogą przebić jej skórę. "Jestem w Polsce jedynym przypadkiem"

Zagięte kości w każdej chwili mogą przebić jej skórę. "Jestem w Polsce jedynym przypadkiem"

Ania Klimczewska wydała kolejną powieść. "Zaczęło się na spontanie jako wielka zabawa"

Ania Klimczewska wydała kolejną powieść. "Zaczęło się na spontanie jako wielka zabawa"

Krzyś zmaga się z czterokończynowym dziecięcym porażeniem mózgowym. Potrzebuje naszej pomocy

Krzyś zmaga się z czterokończynowym dziecięcym porażeniem mózgowym. Potrzebuje naszej pomocy

"Królowa przetrwania". Nowy program z 12 znanymi kobietami. W dżungli, bez filtra i cenzury

"Królowa przetrwania". Nowy program z 12 znanymi kobietami. W dżungli, bez filtra i cenzury

Najmodniejsze stylizacje na sezon jesień/zima
Materiał promocyjny

Najmodniejsze stylizacje na sezon jesień/zima

Kupujesz gwiazdy betlejemskie w dyskoncie? Zwróć uwagę na cyjacje. Co to takiego?

Kupujesz gwiazdy betlejemskie w dyskoncie? Zwróć uwagę na cyjacje. Co to takiego?

Jak przyrządzić pstrąga łososiowego i krewetki? Poznaj przepisy Darii Ładochy
Materiał promocyjny

Jak przyrządzić pstrąga łososiowego i krewetki? Poznaj przepisy Darii Ładochy

Czy zimą również można osiągnąć work-life balance?
Materiał promocyjny

Czy zimą również można osiągnąć work-life balance?

Jedyna taka szkoła pszczelarska w Polsce i w Europie
Materiał promocyjny

Jedyna taka szkoła pszczelarska w Polsce i w Europie

Jak przygotować mieszkanie na pojawienie się dziecka? Poznaj sprawdzone sposoby
Materiał promocyjny

Jak przygotować mieszkanie na pojawienie się dziecka? Poznaj sprawdzone sposoby

"Młodość na zamówienie 2". Maciej Panek przeprowadził zaskakującą metamorfozę
Materiał promocyjny

"Młodość na zamówienie 2". Maciej Panek przeprowadził zaskakującą metamorfozę

Koza domowa od wieków towarzyszy ludziom. Czym się charakteryzuje?
Materiał promocyjny

Koza domowa od wieków towarzyszy ludziom. Czym się charakteryzuje?

Budyniowe wypieki: miodownik, pączki, karpatka i bajaderki
Materiał promocyjny

Budyniowe wypieki: miodownik, pączki, karpatka i bajaderki

Fundacja TVN otworzyła gabinety psychologiczne. "Chcemy, by pacjenci i ich rodziny czuli się zaopiekowani"

Fundacja TVN otworzyła gabinety psychologiczne. "Chcemy, by pacjenci i ich rodziny czuli się zaopiekowani"

Nastolatka urodziła w lesie. "Personelowi medycznemu powiedziała, że znalazła dziecko" 

Nastolatka urodziła w lesie. "Personelowi medycznemu powiedziała, że znalazła dziecko" 

Pizza pachnąca jesienią w wykonaniu Aleksandry Juszkiewicz. Jakie składniki wybrać?

Pizza pachnąca jesienią w wykonaniu Aleksandry Juszkiewicz. Jakie składniki wybrać?

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś wzięli ślub. Pokazali romantyczne zdjęcia

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś wzięli ślub. Pokazali romantyczne zdjęcia

Nie wiesz, jak rozmawiać ze swoim psem? Waszą komunikację poprawi Radek Ekwiński. Napisz do nas

Nie wiesz, jak rozmawiać ze swoim psem? Waszą komunikację poprawi Radek Ekwiński. Napisz do nas

"Top Model". Natalia nie wygrała programu, ale czuje się zwyciężczynią. "Wcześniej byłam zagubiona"

"Top Model". Natalia nie wygrała programu, ale czuje się zwyciężczynią. "Wcześniej byłam zagubiona"

Od pielęgniarki do Miss Polonia. "Transplantacja włosów jest takim moim konikiem"

Od pielęgniarki do Miss Polonia. "Transplantacja włosów jest takim moim konikiem"

"Top Model": Sofia Konecka-Menescal była o krok od wygrania. "Tak działa życie"

"Top Model": Sofia Konecka-Menescal była o krok od wygrania. "Tak działa życie"

14 kg listów od naszych młodych widzów trafiło do rąk Mikołaja. "Drogie dzieci z Polski, kocham was"

14 kg listów od naszych młodych widzów trafiło do rąk Mikołaja. "Drogie dzieci z Polski, kocham was"

"Top Model". Marcin Tyszka szczerze o wygranej Dominika. "Skład finału był bardzo mocny"

"Top Model". Marcin Tyszka szczerze o wygranej Dominika. "Skład finału był bardzo mocny"

Ile zapłacimy za zupy i dania świąteczne Magdy Gessler?

Ile zapłacimy za zupy i dania świąteczne Magdy Gessler?

Tanie prezenty Mikołajkowe. Czy da się kupić prezent za 30 lub 50 zł w dobie inflacji?

Tanie prezenty Mikołajkowe. Czy da się kupić prezent za 30 lub 50 zł w dobie inflacji?

Ile zostało niedziel handlowych do końca roku? Czy w wigilię 2023 zrobimy zakupy?

Ile zostało niedziel handlowych do końca roku? Czy w wigilię 2023 zrobimy zakupy?

Dominik zwycięzcą "Top Model". Co planuje w najbliższych miesiącach? "To jedno z moich marzeń"

Dominik zwycięzcą "Top Model". Co planuje w najbliższych miesiącach? "To jedno z moich marzeń"

Spektrum autyzmu diagnozowane jest również u dorosłych. Jak wygląda rozpoznanie?

Spektrum autyzmu diagnozowane jest również u dorosłych. Jak wygląda rozpoznanie?

Kasia Lins o nowej płycie i muzycznym katharsis. "Nadszedł taki moment, że musiałam powiedzieć dość"

Kasia Lins o nowej płycie i muzycznym katharsis. "Nadszedł taki moment, że musiałam powiedzieć dość"

Są jednymi z najpiękniejszych siatkarek na świecie i osiągnęły sukces. "Marzenia warto spełniać"

Są jednymi z najpiękniejszych siatkarek na świecie i osiągnęły sukces. "Marzenia warto spełniać"

Dawid Kubacki w szczerym wywiadzie o chorobie żony. "Ściska mi głos w gardle"

Dawid Kubacki w szczerym wywiadzie o chorobie żony. "Ściska mi głos w gardle"

Katarzyna Żak wspomina trudne chwile z mężem. "Płakałam"

Katarzyna Żak wspomina trudne chwile z mężem. "Płakałam"

"ŚOPW". Aneta Żuchowska pokazała córeczkę. "No urody po mamusi się nie wyprze"

"ŚOPW". Aneta Żuchowska pokazała córeczkę. "No urody po mamusi się nie wyprze"

Znana ginekolożka ze Szczecina z 5 zarzutami. Grozi jej więzienie

Znana ginekolożka ze Szczecina z 5 zarzutami. Grozi jej więzienie

"ŚOPW". Marek usłyszał od Kornelii "najmocniejsze słowo na świecie". "Nie spodziewałem się tego"

"ŚOPW". Marek usłyszał od Kornelii "najmocniejsze słowo na świecie". "Nie spodziewałem się tego"

Lady Gaga dostała suknię z Polski. "Bardzo bym chciała, by w niej wyszła"

Lady Gaga dostała suknię z Polski. "Bardzo bym chciała, by w niej wyszła"

Sara James stworzyła duet ze znanym raperem. "Jestem szalenie wdzięczna, że się udało"

Sara James stworzyła duet ze znanym raperem. "Jestem szalenie wdzięczna, że się udało"

Promocje, przeceny, wyprzedaże - jak kupować rozsądnie? Eksperci radzą

Promocje, przeceny, wyprzedaże - jak kupować rozsądnie? Eksperci radzą

#DzieńDobrywPolsce. Potrzebujesz interwencji Dzień Dobry TVN? Napisz do nas

#DzieńDobrywPolsce. Potrzebujesz interwencji Dzień Dobry TVN? Napisz do nas