Horoskop tygodniowy na 12-18 lutego. Co przyniosą nam gwiazdy w walentynkowym tygodniu?

Horoskop
Horoskop tygodniowy na 12-18 lutego 2024 - Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby
Źródło: Olena Ruban/GettyImages
Przed nami walentynkowy tydzień z wyjątkowo mocnymi, namiętnymi energiami w tle. Pasja udzieli się zarówno osobom samotnym, jak i tym w związkach. Co czeka poszczególne znaki zodiaku w najbliższym tygodniu, 12-18 lutego 2024?

Astrologia i ezoteryka

Źródło: Dzień Dobry TVN
Horoskop numerologiczny na 2024
Horoskop numerologiczny na 2024
Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Numerologiczne tajemnice
Numerologiczne tajemnice
Sprawdź, jaki jest horoskop dla wszystkich znaków zodiaku na 12-18 lutego 2024

Słońce przez cały tydzień znajduje się w znaku Wodnika. Srebrny Glob rośnie i będzie coraz wyraźniej widoczny na nocnym niebie. We wtorek 13.02 Mars opuszcza znak Koziorożca i przechodzi do znaku Wodnika, w którym zamelduje się aż do 23 marca. W tym roku będziemy obchodzić naprawdę wybuchowe i emocjonujące Święto Zakochanych. 14 lutego, w środę, na niebie dojdzie do koniunkcji pomiędzy Marsem a Plutonem w pierwszym stopniu znaku Wodnika! Ten układ może wyjątkowo wzmocnić miłosną pasję i przenieść nasze relacje na zupełnie nową płaszczyznę, ale! Jest bardzo znaczące "ale".

Polaryzacja między Marsem a Plutonem ma w sobie przeogromny ładunek energii, która źle skanalizowana może spowodować rozsadzenie chwiejących się związków od środka. Emocje mogą się wymknąć spod kontroli, ponieważ napięcie będzie zbyt duże. Niestety tyczy się to również tarć politycznych i eskalacji konfliktów zbrojnych. Jakby mało było tych rewolucyjnych wpływów, patronka zakochanych, czyli Wenus, również przenosi się do tego zaskakującego znaku zodiaku (16.02). Można śmiało stwierdzić, że spokojne to już było. W tym tygodniu zauważymy ogromny pęd do nowości i niezależności. Pomysły na randki, nowe spotkania i eksperymenty będą sypać się jak z rękawa.

Koniec tygodnia będzie nie mniej gorący niż jego początek. Kwadratura pomiędzy Merkurym a Uranem (17.02) wywoła zamieszanie w cyfrowym świecie, a odbywająca się tego samego dnia sobotnia koniunkcja pomiędzy Wenus a Plutonem przewartościuje nam nasze priorytety uczuciowe i nie tylko…

Horoskop tygodniowy na 12-18 lutego 2024 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop tygodniowy - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Dynamika wydarzeń będzie tak mocna, że zadowoli nawet takiego fana prędkości jak ty. Opiekująca się tobą Czerwona Planeta przenosi się do znaku Wodnika (13.02), co będzie dla ciebie jak ożywczy powiew po przejściu przez pustynię. Zapowiada się intensywny tydzień nie tylko pod względem miłosnym, chociaż ekscytacje w tym temacie również cię nie ominą. Ważne, żebyś zachował zdrowy rozsądek i ostrożność, ponieważ wyjdą na jaw głęboko skrywane emocje. Koniunkcja pomiędzy Marsem a Plutonem (14.02) przyniesie ci rewolucję na różnych poziomach. Zaangażujesz się w jakąś sprawę całym sobą. Możliwe zapowiedzi o przeprowadzce, w pracy bądź w miejscu zamieszkania twoich bliskich. Uważaj na swój układ nerwowy. Bezsenne noce nie mogą ciągnąć się w nieskończoność.

Horoskop tygodniowy - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Niestety nie będziesz w najbliższych dniach najbardziej zadowolonym członkiem zodiaku. Większość ciał niebieskich uparła się na pobyt w znaku Wodnika. We wtorek Mars zawita do tego znaku i ustawi się na najbliższe tygodnie w kwadraturze do twojej fazy zodiakalnej. Za cokolwiek się nie weźmiesz, będzie szło po prostu ciężko i opornie. Przejście Wenus do znaku Wodnika wywoła jakieś niespodzianki w partnerstwie i niekoniecznie będą one mile widziane (16.02). Może zamiast zamartwiać się nowymi doświadczeniami, spróbuj się z tego co cię spotyka cieszyć? Najprzyjemniejszym dniem w tym tygodniu jest wtorek (13.02), więc jeśli możesz, przyspiesz spotkanie z osobą, na której ci zależy.

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Do trygonu powietrza przenosi się Mars (13.02), a niebawem za nim pokieruje się Wenus (16.02). Jesteś wniebowzięty Bliźniaku, możliwe że dosłownie, ponieważ żywioł powietrza zarządza również lotami samolotowymi. Jeśli masz ochotę na jakąś podróż, nie hamuj się, zresztą sytuacja sama pokieruje cię do tego, abyś kupił bilety. Możliwe, że ktoś zaproponuje służbową podróż w dalekie strony. Nawet jeśli będziesz siedział na miejscu, to pomysły, idee i inne fantastyczne myśli uskrzydlą cię na tyle, że po prostu wzniesiesz się nad swój rutynowy plan tygodnia. Spotkania z innymi, plany i marzenia będą się realizować w mig. Pomocni i właściwi ludzie pomogą ci postawić pierwsze kroki na nowym terenie. Wreszcie dzieje się to, co sobie wymarzyłeś.

Horoskop tygodniowy - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Niestety jest kiepsko… Nie ma co ukrywać, układ planet działa na przekór tobie. Można powiedzieć, że siła emocji, które teraz będziesz przeżywał, jest ogromna. Musisz spojrzeć na wszystko z innej perspektywy. Nacisk ciał niebieskich jest położony na znak Wodnika, który wywraca w twoim świecie wszystko do góry nogami. Będzie trzeba włożyć wiele wysiłku, aby zrozumieć motywację twoich bliskich, osób z którymi współpracujesz czy przypadkowych osób spotkanych na twojej drodze. Jesteś teraz na innym kursie, na innej płaszczyźnie i nie widzisz możliwości kompromisu. Jedyne, co możesz zrobić, to przyglądać się sobie i uczuciom, które będą w tobie rosły. Żal, poczucie krzywdy czy odrzucenia są częścią procesu zdrowienia. Jeśli ci w tym tygodniu źle, po prostu o tym pamiętaj.

Horoskop tygodniowy - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Jest gorąco, jest namiętnie, jest pasja, są iskry! Nareszcie możesz poczuć, że krew w żyłach ruszyła i to z turbo przyspieszeniem. Masz, co chciałeś, Lwie, więc nie narzekaj, jeśli okaże się, że jest zbyt dużo bodźców i zbyt dużo emocji. W twoim siódmym domu, czyli sektorze odpowiedzialnym za partnerstwo, zbiera się wiele ciał niebieskich, które zapewnią ci solidną porcję doznań nie tylko na Walentynki, ale do końca tygodnia włącznie. Będziesz w centrum sercowo-miłosnych perypetii. Jeśli pozwolisz, aby szczerze porozmawiać o tym, co was łączy lub o tym, co was poróżniło w przeszłości, zaznasz uzdrowienia, a twoje relacje z bliskimi staną się głębsze i prawdziwsze.

Horoskop tygodniowy - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

W ciągu najbliższych dni będziesz musiała poszukać wsparcia, Panno i po prostu komuś się wyżalić, albo podeprzeć się radą eksperta. Niestety jest taka opcja, że sama sobie nie poradzisz z tym, co zaserwuje ci niebo. Możesz poczuć się urażona i bardzo zazdrosna o to, jak wygląda zachowanie osób, na których ci zależy. Planety tworzą skomplikowany kwinkunks z twoją fazą zodiaku i niestety nie wykażą się wobec ciebie delikatnością również w miejscu pracy. W tym tygodniu pojawi się sporo konfliktów i manipulacyjnych zachowań, których nie cierpisz. Chcesz mieć wszystko przedstawione klarownie i bez żadnych krętactw, ale partner lub partnerka ma teraz inne pomysły, którymi nie chce się z tobą dzielić. Spokój znajdziesz w sobie dopiero w niedzielę.

Horoskop tygodniowy - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Walentynkowy tydzień zaserwuje ci bardzo ciekawe doznania, nietypowe randki i oryginalne pomysły na to, aby wrazić swoje zaangażowanie. Do znaku Wodnika, który należy do powietrznego trygonu, wkracza Mars i zasili cię swoim czerwonym płomieniem. Układ na niebie zapowiada bardzo intensywne doznania na wszystkich poziomach – fizycznym, duchowym i emocjonalnym. Może ci się udzielić prawdziwa pasja, której już dawno nie doświadczyłaś, Wago. Od kilku miesięcy mogłaś czuć, że twoje serce jest puste i wyjałowione, teraz na nowo zaczynasz odczuwać szybsze bicie w klatce piersiowej. Trafiła cię celnie strzała Amora i jeśli nie zdarzy się to w Walentynki, poczekaj do weekendu! Wenus przenosi się do znaku Wodnika i utworzy koniunkcję z Plutonem (17.02). Twój świat zawiruje i zamigocze tysiącem kolorów… Uważaj, ostrożnie, możesz się poparzyć od tego gorąca.

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Już niebawem Mars połączy swoje wpływy z opiekującym się tobą Plutonem (14.02) i stworzy coś spektakularnego. W tym tygodniu czekają cię mocne wydarzenia nie tylko na gruncie miłosnym. Przygotuj się na przygody i podróż w różne, niezbadane wcześniej rewiry. Można powiedzieć, że jesteś teraz na zupełnie nowym teranie i musisz działać na świeżym, nieznanym gruncie. Prawdopodobnie chodzi o to, że zmieniasz środowisko pracy, że przenosisz się wraz z ze współpracownikami w nowe miejsce lub dołączysz do nowej grupy edukacyjnej. Możliwe również, że szykujesz się na pierwszą randkę. To, co cię w tym tygodniu będzie spotykać, zadziała na ciebie silnie, lecz w sposób który na pierwszy rzut oka nie jest zbyt spektakularny. Efekty zaczną się pokazywać w ciągu najbliższych kilku tygodni.

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Przed tobą wyśmienity tydzień. Twoja samoocena pnie się wysoko, zresztą nie trudno domyślić się, dlaczego. W twoim otoczeniu zaroiło się od wianuszka nowych adoratorów i osób, które upewniają cię w tym, że jesteś piękny, atrakcyjny i wyjątkowo interesujący, Strzelcu. Mars przenosi się ze znaku Koziorożca do znaku Wodnika, który jest u ciebie w trzecim domu, czyli sektorze odpowiadającym za nowe znajomości i kontakty z innymi. Teraz jak spod ziemi zaczną wyskakiwać różne ciekawe oferty towarzyskie, zawodowe i biznesowe. Twoje podróżowanie zacznie być ułatwione. W weekend koniunkcja pomiędzy Wenus a Plutonem (17.02) sprawi, że ktoś zauroczy cię sobą nie na żarty.

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

W tym tygodniu przygotuj się na dużą zmianę energii. Mars opuszcza twój znak zodiaku (13.02) i przestaniesz mieć wsparcie w postaci jakiegoś asystenta czy też osoby, która wykonuje za ciebie część obowiązków. To odbije się na twoim sposobie myślenia i działania. Będzie ci trudniej radzić sobie z nawałem pracy, ponieważ zaczniesz mieć mniej energii, a pojawią się dodatkowe wymagania. Jeśli chodzi o sprawy miłosne i sercowe, to spiesz się, aby zorganizować miłe spotkanie zanim Wenus opuści twój znak zodiaku (16.02). To już ostanie chwile pobytu bogini miłości u ciebie i możesz jeszcze liczyć na jej łaskawość, więc działaj. W kwestiach finansów niespodziewane wydatki na elektronikę w drugiej połowie tygodnia.

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Czy jest ktoś bardziej wyciągnięty przed nawias niż ty w tym tygodniu? Czy na kogoś w zodiaku planety mocniej zagięły parol? Nie! To ty, Wodniku, bierzesz na siebie cały impet spektakularnego spotkania dwóch gigantów energii, czyli Marsa i Plutona (14.02), ponieważ odbędzie się ono w twoim znaku. Siła tego oddziaływania będzie tak wielka, że w pierwszym momencie możesz sobie nie zdawać sprawy z tego, co się dzieje, a dzieje się tyle, że ciężko to rozpisać na punkty. W piątek (16.02) do twojego znaku wkroczy Wenus, która również spotka się z Plutonem (17.02). Transformacja, metamorfoza, skok świadomości, życiowe reformy? Długo by wymieniać te określenia. W każdym razie osoby, z którymi spotkasz się w najbliższych dniach podadzą ci takie informacje i wskażą taką ścieżkę życiową, że nic już nie będzie takie samo… Uważaj w weekend, kwadratura pomiędzy Merkurym a Uranem może coś przepalić.

Horoskop tygodniowy- Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

W tym tygodniu nie będzie ani łagodnie, ani spokojnie. Najprzyjemniejszym dniem w tym tygodniu będzie wtorek, kiedy na niebie uściśli się sekstyl pomiędzy Wenus a Neptunem. Jeśli dasz radę przekonać bliską osobę, aby celebrować Walentynki dzień wcześniej, to byłoby idealnie. Reszta tygodnia jest, delikatnie mówiąc, nietrafiona. W środę (14.02) wydarzy się coś takiego, co może tobą potrząsnąć. Nie zrozum mnie źle. Nie chodzi o jakieś bezpośrednie niebezpieczeństwo. Po prostu informacje i wiadomości, które będziesz otrzymywać, bardzo cię zaabsorbują. W weekend będziesz bardziej zaangażowana w życie przyjaciół i rodziny niż swoje własne.

Zobacz także:

Autor: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Olena Ruban/GettyImages

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Kasia Kowalska zabiera fanów w sentymentalną podróż

Kasia Kowalska zabiera fanów w sentymentalną podróż

Janina Ochojska pokonała raka. Wyjaśniła, co jest najważniejsze w zdrowieniu

Janina Ochojska pokonała raka. Wyjaśniła, co jest najważniejsze w zdrowieniu

Już za chwilę rozkwitnie wiosna, a wraz z nią nowa ramówka w TVN

Już za chwilę rozkwitnie wiosna, a wraz z nią nowa ramówka w TVN

Artur Żmijewski ma trójkę dorosłych dzieci. Czy poszły w ślady słynnego taty?

Artur Żmijewski ma trójkę dorosłych dzieci. Czy poszły w ślady słynnego taty?

Jej waga wskazywała 148 kg. Paulina walczy o swoje zdrowie: "Motywatorem są dzieci"

Jej waga wskazywała 148 kg. Paulina walczy o swoje zdrowie: "Motywatorem są dzieci"

Walczy z nieuleczalną chorobą, czekając na przeszczep. Pasja do gotowania zaprowadziła ją do "MasterChefa Nastolatki"

Walczy z nieuleczalną chorobą, czekając na przeszczep. Pasja do gotowania zaprowadziła ją do "MasterChefa Nastolatki"

Astro szuka kochającego domu. W Dzień Dobry TVN zadbali o niego groomerzy

Astro szuka kochającego domu. W Dzień Dobry TVN zadbali o niego groomerzy

"Pokaż nam, jak bardzo kochasz Diunę" i wygraj bilety do kina

"Pokaż nam, jak bardzo kochasz Diunę" i wygraj bilety do kina

11-letnia Emilia ma chorobę moyamoya. "Nieleczona prowadzi do kalectwa"

11-letnia Emilia ma chorobę moyamoya. "Nieleczona prowadzi do kalectwa"

Trzymasz w ręku telefon podczas zabawy z dzieckiem? Skutki mogą być opłakane

Trzymasz w ręku telefon podczas zabawy z dzieckiem? Skutki mogą być opłakane

Ruszyła 8. edycja konkursu POLSKI PACJENT W AVÈNE. Do wygrania wyjazd do Centrum Hydroterapii w Avène we Francji oraz emolienty XERACALM A.D
Materiał promocyjny

Ruszyła 8. edycja konkursu POLSKI PACJENT W AVÈNE. Do wygrania wyjazd do Centrum Hydroterapii w Avène we Francji oraz emolienty XERACALM A.D

Noworodek "w ciąży". To bardzo rzadka anomalia medyczna

Noworodek "w ciąży". To bardzo rzadka anomalia medyczna

Natalia Kukulska obchodzi urodziny. Dostała wyjątkowe życzenia. "Leżałam ze śmiechu"

Natalia Kukulska obchodzi urodziny. Dostała wyjątkowe życzenia. "Leżałam ze śmiechu"

Cykl "Dzieci świata" zmienia życia bohaterów. "Widzowie Dzień Dobry TVN postanowili uratować sierociniec"

Cykl "Dzieci świata" zmienia życia bohaterów. "Widzowie Dzień Dobry TVN postanowili uratować sierociniec"

Niecodzienne potrawy z serem Gouda. Przygotuj pyszne serowe śniadanie i obiad z Piotrem Kucharskim
Materiał promocyjny

Niecodzienne potrawy z serem Gouda. Przygotuj pyszne serowe śniadanie i obiad z Piotrem Kucharskim

Bonding, czyli szybka i niedroga korekta uśmiechu. "Jest to plomba na zewnątrz zęba"
Materiał promocyjny

Bonding, czyli szybka i niedroga korekta uśmiechu. "Jest to plomba na zewnątrz zęba"

Nie masz czasu, aby pysznie i zdrowo gotować? Z tymi mieszankami warzyw szybko przyrządzisz smaczne dania
Materiał promocyjny

Nie masz czasu, aby pysznie i zdrowo gotować? Z tymi mieszankami warzyw szybko przyrządzisz smaczne dania

Łączenie wielu leków i suplementów może być niebezpieczne. "Dochodzi tzw. kaskady zapisywania"

Łączenie wielu leków i suplementów może być niebezpieczne. "Dochodzi tzw. kaskady zapisywania"

Pyszne i zdrowe. Poznajcie fenomenalne sposoby na przygotowanie mięsa wieprzowego
Materiał promocyjny

Pyszne i zdrowe. Poznajcie fenomenalne sposoby na przygotowanie mięsa wieprzowego

Magdalena Stępień rozliczy się ze zbiórki na rzecz synka?

Magdalena Stępień rozliczy się ze zbiórki na rzecz synka?

Jak odświeżyć swoją garderobę na wiosnę? Wykorzystaj drugi obieg
Materiał promocyjny

Jak odświeżyć swoją garderobę na wiosnę? Wykorzystaj drugi obieg

Kim była Liza, ofiara brutalnego gwałtu? "Nikt nie zareagował. Umierała pięć dni"

Kim była Liza, ofiara brutalnego gwałtu? "Nikt nie zareagował. Umierała pięć dni"

Jak przygotować rzeczy do sprzedaży na Vinted?
Materiał promocyjny

Jak przygotować rzeczy do sprzedaży na Vinted?

Agnieszka Chylińska komentuje zmiany w "Mam Talent!"

Agnieszka Chylińska komentuje zmiany w "Mam Talent!"

Nowy rok, nowe… wnętrze. Rusza nowy program w Dzień Dobry TVN - Sposób na wnętrze! Weź udział w castingu
Materiał promocyjny

Nowy rok, nowe… wnętrze. Rusza nowy program w Dzień Dobry TVN - Sposób na wnętrze! Weź udział w castingu

Wiosenne nowości. Czego mogą spodziewać się widzowie Dzień Dobry TVN? "Mamy akcje specjalne"

Wiosenne nowości. Czego mogą spodziewać się widzowie Dzień Dobry TVN? "Mamy akcje specjalne"

Ile najwięcej ważyła Sylwia Bomba? "Pytanie dla mnie traumatyczne"

Ile najwięcej ważyła Sylwia Bomba? "Pytanie dla mnie traumatyczne"

Anna Mucha w bardzo śmiałej sukni. Internauci kłócą się, czy powinna się w niej pokazywać

Anna Mucha w bardzo śmiałej sukni. Internauci kłócą się, czy powinna się w niej pokazywać

Czworaczki skończyły rok. Z tej okazji odwiedził je ktoś wyjątkowy

Czworaczki skończyły rok. Z tej okazji odwiedził je ktoś wyjątkowy

Nie wiesz, jak rozmawiać ze swoim psem? Waszą komunikację poprawi Radek Ekwiński. Napisz do nas

Nie wiesz, jak rozmawiać ze swoim psem? Waszą komunikację poprawi Radek Ekwiński. Napisz do nas

Kate Winslet jako bezlitosna dyktatorka wkrótce w  HBO Max. Kiedy premiera serialu "Reżim"?

Kate Winslet jako bezlitosna dyktatorka wkrótce w HBO Max. Kiedy premiera serialu "Reżim"?

"Jazda konno, strzelanie z łuku". Gwiazda serialu "Odwilż" ujawnia swoje zawodowe marzenie

"Jazda konno, strzelanie z łuku". Gwiazda serialu "Odwilż" ujawnia swoje zawodowe marzenie

E-sklep TVN. Co jest w ofercie? "Widzowie poczują się częścią czegoś większego"
Materiał promocyjny

E-sklep TVN. Co jest w ofercie? "Widzowie poczują się częścią czegoś większego"

Bradley Cooper szczerze o ojcostwie. "Nie jestem pewien, czy bym żył, gdybym nie był tatą"

Bradley Cooper szczerze o ojcostwie. "Nie jestem pewien, czy bym żył, gdybym nie był tatą"

"Odwilż" - nowy serial kryminalny w TVN. Kiedy premiera?

"Odwilż" - nowy serial kryminalny w TVN. Kiedy premiera?

Mieszkanie razem czy osobno - co jest lepsze dla związku? Psycholog radzi

Mieszkanie razem czy osobno - co jest lepsze dla związku? Psycholog radzi

Przeglądał mieszkania na sprzedaż. "Zdębiałem, jak to zobaczyłem"

Przeglądał mieszkania na sprzedaż. "Zdębiałem, jak to zobaczyłem"

Koniec z plotkami na temat zdrowia Kate Middleton. Rzecznik ujawnia prawdę

Koniec z plotkami na temat zdrowia Kate Middleton. Rzecznik ujawnia prawdę

Tak Agnieszka i Wojtek ze "ŚOPW" świętowali 5. rocznicę

Tak Agnieszka i Wojtek ze "ŚOPW" świętowali 5. rocznicę

Marcin Prokop wyznał, jaki jest jego najcenniejszy talent. "Dość dobrze go wykorzystuję"

Marcin Prokop wyznał, jaki jest jego najcenniejszy talent. "Dość dobrze go wykorzystuję"

Czego mężczyźni oczekują od kobiet?

Czego mężczyźni oczekują od kobiet?

"Detektywi" i pies, który im pomaga. "To jest gwiazda tego serialu"

"Detektywi" i pies, który im pomaga. "To jest gwiazda tego serialu"

Uczniowie w wyjątkowy sposób pożegnali szkolną sekretarkę. "Serce zostawiła w ekonomiku"

Uczniowie w wyjątkowy sposób pożegnali szkolną sekretarkę. "Serce zostawiła w ekonomiku"

#DzieńDobrywPolsce. Potrzebujesz interwencji Dzień Dobry TVN? Napisz do nas

#DzieńDobrywPolsce. Potrzebujesz interwencji Dzień Dobry TVN? Napisz do nas