Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby. Horoskop dzienny na wtorek, 19 września 2023 r.

Autor:
Astrolog
Merkurja
Dlaczego wierzymy w horoskopy?
Dlaczego wierzymy w horoskopy?
wideo 2/11

Sprawdź horoskop dzienny na wtorek, 19 września 2023 r. dla Strzelców, Koziorożców, Wodników, Ryb.

Horoskop dzienny na wtorek, 19 września sierpnia 2023 r. - Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

. Dzisiaj możemy rozminąć się między naszymi oczekiwaniami i planami, a tym co zaproponuje rzeczywistość. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Będzie ci kogoś szkoda, zaczniesz się nad kimś litować. Po prostu nie umiesz przejść do porządku dziennego nad pewną krzywdą. Zanim weźmiesz odpowiedzialność za to co się stało, zadaj sobie pytanie, czy aby na pewno jesteś właściwą osobą, aby wziąć się za naprawianie sytuacji. To może mieć skutki idące daleko bardziej w przyszłość niż sądzisz.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Wtorek zacznie się jakimiś sukcesami w kwestii zawodowej lub edukacyjnej. Będziesz pochwalony i skomplementowany. Słusznie, bo jest za co. Popołudniu układ na niebie będzie tworzył partnerskie zawirowania. Możesz mieć poczucie, że nie nadążasz nad zmianami nastrojów twojej drugiej połówki.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Dzień może zaserwować ci jakieś większe rozczarowanie. Księżyc w znaku Skorpiona będzie testował twoją cierpliwość i wytrwałość. Ktoś wykorzysta twoje umiejętności, aby sobie coś załatwić. Pamiętaj, że powinieneś dzisiaj stawiać mocne, twarde granice i być nad wyraz asertywny, ponieważ łatwo teraz się na coś zgodzić, dużo trudniej z tego wycofać.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Dzisiaj twoja intuicja, przeczucia, sny i marzenia będą silniejsze niż w innych dniach. Aktywność Neptuna uruchomi twoją duchową stronę. Otrzymasz jakieś sygnały, znaki, symbole i inne klucze do odpowiedz na dręczące cię pytania. Ktoś kto, ma mocne połączenie z niewidzialnym światem będzie się z tobą kontaktował.

Co szykują dla nas gwiazdy? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków zodiaku. Śledź horoskop online i nie przegap najnowszych doniesień. W serwisie Dzień Dobry TVN znajdziesz też horoskopy tygodniowe.

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: gettyimages/ sarayut Thaneerat

Pozostałe wiadomości