Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby. Horoskop dzienny na środę, 20 września 2023 r.

Autor:
Astrolog
Merkurja
Dlaczego wierzymy w horoskopy?
Dlaczego wierzymy w horoskopy?
wideo 2/11

Sprawdź horoskop dzienny na środę, 20 września 2023 r. dla Strzelców, Koziorożców, Wodników, Ryb.

Horoskop dzienny na środę, 20 września sierpnia 2023 r. - Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Dzień zacznie się ciężko, po grudzie, z oporami, ale zakończymy go w dobrych nastrojach, mając poczucie, że coś zdołaliśmy naprawić.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Rankiem będziesz mieć spore problemy z kondycją fizyczną. Możliwy ból głowy bez powodu. Po południu rosnący Księżyc przejdzie do twojego znaku zodiaku. Poczujesz, że dasz radę. Wróci ci wiara w siebie. Nie zniechęcaj się tym, że dzień zacznie się ciężko. Nie ważne jak się rozpoczyna, ważne jak się skończy.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Trygon pomiędzy Ceres a twoim patronem czyli Saturnem to bardzo dobry sygnał. Szykuje się dzień, który nakieruje cię na właściwą osobę, która może ci pomóc w wykonywaniu twoich codziennych obowiązków. Jeśli szukasz niani do dzieci, gospodyni, dobrego żłobka czy też kogoś na stanowisko asystentki/asystenta, to nie ma lepszego układu. Zwróć uwagę, na kogoś małomównego.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Czujesz przez skórę, jak pewne konflikty wśród twoich bliskich współpracowników narastają, jak atmosfera w towarzystwie gęstnieje. Niestety nie masz na to wpływu. Jeśli ktoś chce się pokłócić, zrobi to bez twojej zgody, zachęty czy sprzeciwu. Po prostu pewne rzeczy muszą wyjść na jaw, a pewne słowa zostać publicznie wypowiedziane. Nie przejmuj się tym.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Możesz skorzystać w tym dniu z opieki zdrowotnej. Trygon pomiędzy Ceres a Saturnem ciągnie cię do zadbania o swoje ciało fizyczne. Trzeba coś przebadać, coś zdiagnozować, uda się to zrobić nawet w przerwie obiadowej. Nie stawiaj siebie na drugim planie. Tak zorganizuj sobie dzień, aby to załatwić.

Co szykują dla nas gwiazdy? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków zodiaku. Śledź horoskop online i nie przegap najnowszych doniesień. W serwisie Dzień Dobry TVN znajdziesz też horoskopy tygodniowe.

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: gettyimages/ sarayut Thaneerat

Pozostałe wiadomości