Horoskop dzienny na środę, 6 marca 2024 r. Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Źródło: Kinga Dyczewska / Dzień Dobry TVN
Horoskop - ogólny
Horoskop - ogólny
Horoskop Miłosny na 2024 rok
Horoskop Miłosny na 2024 rok
Horoskop numerologiczny na 2024
Horoskop numerologiczny na 2024
Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Numerologiczne tajemnice
Numerologiczne tajemnice
Sprawdź horoskop dzienny na środę, 6 marca 2024 r. dla Strzelców, Koziorożców, Wodników, Ryb. Srebrny Glob maleje i przebywa w ziemskim, konkretnym znaku Koziorożca wymaga od nas pracowitości, punktualności i rzetelności.

Horoskop dzienny na środę, 6 marca 2024 r. - Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Słońce przebywa w znaku Ryb, Księżyc znajduje się w znaku Koziorożca. Na niebie brak większych układów między planetami. Do południa w miejscu pracy bądź w szkole spotkamy się z jakąś przyjemną niespodzianką. Popołudniem i wieczorem atmosfera trochę się popsuje. Kwadratura pomiędzy naszym naturalnym satelitą a Eris przyniesie niepotrzebne utarczki i drobne złośliwości w partnerstwie.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Dzisiaj trzeba puścić wszystkie stresy i iść na żywioł. Na nic zda się analizowanie i nadmierne przygotowanie do tematu. Okaże się, że sytuacja i tak potoczy się zupełnie inaczej niż myślałeś Strzelcu, więc zaufaj swojemu szczęściu, bo ono rzadko kiedy cię opuszcza. Wieczorem z ulgą odetchniesz.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Twoja wytrzymałość na stres lub wysiłek fizyczny dzisiaj będzie nieco mniejsza niż zazwyczaj. Przebywający w twoim znaku Księżyc utworzy popołudniu kwadraturę z Eris, boginią niezgody. Może się okazać, że zaognią się nieporozumienia, które już miałeś za przygaszone. W środę lepiej nie prowadzić trudnych dyskusji.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Dzisiaj będziesz mieć dziwne zachcianki. Możesz poczuć, że masz ochotę na to, czego zazwyczaj nie lubisz. Dotyczy to wielu różnych spraw, w tym tych kulinarnych. Nawet rozmowa z kimś, kto zazwyczaj cię drażni będzie miła i sympatyczna. Taki dzień, kiedy idzie wszystko na opak, co nie oznacza, że źle…

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Ten dzień sprzyja współpracy i wykonywaniu jakiegoś zadania w zespole. Księżyc w karnym znaku Koziorożca pomoże ci zapędzić swoich pracowników do tego, aby dogadali się i wreszcie coś dokończyli. W domu będziesz chciała tylko odpocząć i propozycje współmieszkańców aby coś wieszać na ścianach czy przestawiać meble nie wzbudzą twojego entuzjazmu.

Co szykują dla nas gwiazdy? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków zodiaku. Śledź horoskop online i nie przegap najnowszych doniesień. W serwisie Dzień Dobry TVN znajdziesz też horoskopy tygodniowe.

Zobacz także:

Autor: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Moment RF/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości