Horoskop dzienny na środę, 28 lutego 2024 r. Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Źródło: Kinga Dyczewska / Dzień Dobry TVN
Horoskop - ogólny
Horoskop - ogólny
Horoskop Miłosny na 2024 rok
Horoskop Miłosny na 2024 rok
Horoskop numerologiczny na 2024
Horoskop numerologiczny na 2024
Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Numerologiczne tajemnice
Numerologiczne tajemnice
Sprawdź horoskop dzienny na środę, 28 lutego 2024 r. dla Strzelców, Koziorożców, Wodników, Ryb.

Słońce przebywa w znaku Ryb, Księżyc znajduje się w znaku Wagi. Dzisiaj na niebie będzie aż gęsto od planetarnych energii. Słońce utworzy koniunkcję z Merkurym, Merkury utworzy koniunkcję z Saturnem, a na koniec dnia Słońce spotka się z Władcą Pierścieni w dziewiątym stopniu znaku Ryb. To małe stellum planetarne kręci się wokół energii Saturna, który będzie rozgrywał i rozsądzał zobowiązania i powinności karmiczne. Przed nami wyjątkowy dzień, który przygotowuje nas do definitywnego zamknięcia pewnych tematów karmicznych i wejścia na wyższy poziom duchowego rozwoju. W środę możemy wyrazić intencję, że pragniemy się z czymś rozstać, że chcemy, aby upłynął czas, który np. jest nieprzyjemny, trudny, wymagający. Tuż przed wyjątkowym dniem, dodatkowym, przyszywanym, którym jest ostatni dzień lutego, możemy odrobinę "oszukać"’ przeznaczenie i postanowić sobie, że piasek w klepsydrze czasu przeznaczonej na coś uciążliwego, właśnie się przesypał.

Horoskop dzienny na środę, 28 lutego 2024 r. - Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Dzisiaj bez końca będziesz sobie zadawać pytanie, czego ty tak naprawdę chcesz? Niestety odpowiedź na tę ważną kwestię będzie się wymykać. Może potrzebujesz większej dyscypliny, może ktoś powinien ci odgórnie narzucić swoją wizję? Ponieważ działasz chaotycznie, powierz się w ręce fachowca i zaufaj wiedzy innych.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Słońce i Merkury spotykają się z Saturnem, twoim opiekunem. Dzisiaj możesz być postrzegany wyjątkowo dobrze. Zaprezentujesz się w korzystnym świetle, coś komuś uzmysłowisz, uwypuklisz swoje atuty. Może się okazać, że będziesz przemawiać przed szerszym gronem. Nie obawiaj się tego, wypadniesz rewelacyjnie.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Dzisiaj zaznasz trochę więcej krytyki, niż jest to konieczne. Dobre wypunktowanie słabych stron jeszcze nikomu nie zaszkodziło, ale ktoś z przełożonych może po prostu przesadzić. Zawsze jesteś gotowy na ciężką, ale sprawiedliwą pracę, ale tym razem przelewa się czara goryczy. Nie będziesz nikogo niósł na swoich plecach.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Dzisiaj w twoim znaku utworzy się niebywała koniunkcja pomiędzy Słońcem, Merkurym a Saturnem, która może zmienić bieg wydarzeń. Możesz wypowiedzieć życzenie dotyczące dni, tygodni czy miesięcy, w których coś miałoby się wydarzyć. Można powiedzieć, że dostajesz na chwilę władzę nad czasem i ramy czasowe, które sobie wybierzesz do realizacji jakiegoś celu, są jak najbardziej realne.

Co szykują dla nas gwiazdy? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków zodiaku. Śledź horoskop online i nie przegap najnowszych doniesień. W serwisie Dzień Dobry TVN znajdziesz też horoskopy tygodniowe.

Zobacz także:

Autor: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: iStockphoto

podziel się:

Pozostałe wiadomości