Horoskop na sobotę. Czas na wybuch uczuć!

Autor:
Astrolog
Merkurja
Dlaczego wierzymy w horoskopy?
Dlaczego wierzymy w horoskopy?
wideo 2/11

Sprawdź horoskop dzienny na sobotę, 3 czerwca 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Bliźniąt, rosnący Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Skorpiona. Po godzinie 7.03 Srebrny Glob przejdzie do znaku Strzelca, w którym przygotowywać się będzie do nadchodzącej Truskawkowej Pełni. Na niebie utworzy się ponadto pozytywny trygon pomiędzy Wenus a Neptunem.

Horoskop dzienny na sobotę, 3 czerwca 2023 r.

Przed nami bardzo sympatyczna, lekka, swobodna i pełna dobrych przeczuć sobota. Wodny trygon pomiędzy Wenus a Neptunem obudzi w nas romantyczną stronę naszej natury. Z chęcią będziemy spacerować z ukochaną osobą i podziwiać wschodzący Księżyc. Z wielka przyjemnością wybierzemy się na dobry film do kina, zapragniemy słuchać i mówić o miłości. W tym dniu na plan pierwszy wysuną się uczucia, wrażliwość emocjonalna i potrzeba doznań estetycznych.

Horoskop dzienny na sobotę, 3 czerwca 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Na nocnym niebie widać już prawie całą tarczę naszego naturalnego satelity, a ty nie posiadasz się ze szczęścia. Wszystko to, co było problematyczne i powodowało, że się smuciłeś zostanie ci odjęte. Dzisiaj łap życie w locie! Podzielisz się radością z otoczeniem. Możesz czuć się wypełniony dobrą energią od stóp do głów.

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Twoja opiekunka znajdzie się dzisiaj w czułych ramionach Neptuna. Ty również poczujesz się tak lekko, swobodnie i radośnie jakbyś kołysał się na falach oceanu. Ktoś trafi w twoje potrzeby i zaspokoi je wszystkie po kolei. Możesz liczyć na sobotę pełną niespodziewanych przyjemności, czułych spotkań, ale również głębokiej intuicji i trafnych przeczuć.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Już rano Księżyc trafi do opozycyjnego znaku Strzelca, w którym zacznie przygotowywać się do Pełni, która ma na twoje partnerstwo niezwykle silny wpływ. Dzisiaj na jaw wyjdą ukryte namiętności. Być może ktoś będzie potrzebował się z tobą skonfrontować, zadać ci ważne pytania, spojrzeć ci w oczy i dać ci wyraźnie do zrozumienia, że jesteś wyjątkowy Bliźniaku. Bo jesteś. Przyjmuj komplementy, kolekcjonuj doznania.

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Bogini miłości nadal znajduje się w twoim znaku zodiaku i na sam koniec tego pobytu przygotowała ci fantastyczny akcent. Trygon pomiędzy Wenus a Neptunem obdaruje cię czymś wyjątkowym. Może to być całkiem materialny, namacalny prezent, ale równie dobrze może to być jakiś dar duchowy. Uruchomią się jakieś twoje skrywane zdolności, zaczniesz widzieć przyszłość, zrozumiesz przekaz z swojego snu. To będzie magiczna sobota.

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Szykuje się coś pysznego! Oczywiście z truskawkami w tle. Dzisiaj będziesz odczuwał moc rosnącego Księżyca w pokrewnym ci znaku Strzelca. Zapragniesz zmieniać świat na lepszy, ale zaczniesz od swojego domu. Coś upiększysz, coś dokupisz, zainwestujesz w drobne, ale bardzo przyjemne dla oka dekoracje do mieszkania lub ozdoby ogrodowo-balkonowe.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Zostaniesz romantykiem. Zostawisz gdzieś na boku swoją racjonalną głowę i zaczniesz myśleć sercem. Ten dzień będzie pełen marzeń, wizji, subtelnych sygnałów i duchowych doznań. W trakcie rozmowy z bliską sercu osobą poczujesz więź na poziomie energetycznym. To co wydawało ci się niemożliwe lub niewykonalne, nagle zagości do twojego życia i zaczniesz to doceniać.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Wenus jest dzisiaj w bliskim kontakcie z mistycznym Neptunem. Przed tobą sobota jak ze snu. Możesz nie wiedzieć gdzie się kończą twoje wizje, a gdzie zaczyna rzeczywistość. Po prostu odlecisz. Uważaj, abyś nie przesadziła z napojami wyskokowymi. Dzisiaj wyjątkowo łatwo będzie ci uwierzyć we wszystko, nawet najbardziej nieprawdopodobną wizję, dlatego trzymaj się kogoś, kto ma głowę na karku.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Romantyczny trygon między Wenus a Neptunem celuje w twój znak zodiaku. Ta sobota zapadnie ci w pamięci głównie ze względu na udane spotkania z ważnymi dla ciebie osobami. Jeśli planujesz randkę, nie mogłeś lepiej trafić z datą. To co się dzisiaj wydarzy będzie piękne, szczere i emocjonalnie głębokie. Możesz komuś pomóc samą swoją obecnością, doznasz mistycznego połączenia.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Rosnący Księżyc przechodzi do twojego znaku zodiaku. Czujesz już całym sobą energię nadciągającej niczym tsunami Pełni Truskawkowego Księżyca. Przed tobą mocna, pełna ciekawych wydarzeń sobota. Dzisiaj od rana nosi cię ciekawość i szybo wybiegniesz z domu szykując wrażeń, informacji i towarzystwa innych ludzi. Znajdziesz wszystko w nadmiarze. Graj.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

W tym dniu poczujesz większe niż zazwyczaj rozluźnienie, swobodę i lekkość w swoim ciele i umyśle. Jesteś w doskonałym nastroju, ponieważ działa na ciebie pozytywny wpływ Wenus i Neptuna. Odnajdziesz w sobie jakąś głębszą warstwę osobowości. Zaczniesz odczuwać duchowe inspiracje, usłyszysz głos intuicji. Dzisiaj szczególnie ważny dla ciebie będzie kontakt z pięknem i naturą.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Dzisiaj ktoś trafi w twój słaby albo czuły punkt i nie do końca będziesz umiał sobie z tym poradzić. Twoje uczucia będą przedmiotem czyjejś zabawy albo ktoś obejdzie się z nimi niedelikatnie. Niekoniecznie jest to efekt wyrachowanego działania, ale raczej czyjejś bezmyślności. Sobotni wieczór będzie już lżejszy i przyjemniejszy. Po obejrzeniu Księżyca na nocnym niebie poczujesz ulgę.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Cóż to będzie za dzień! Dzisiaj planeta, która odpowiedzialna jest za stan naszych uczuć utworzy trygon ze znajdującym się w twoim znaku Neptunem. Ten pozytywny wpływ odczują najmocniej Ryby urodzone w trzecim dekanacie znaku, które mogą unosić się w powietrzu ze szczęścia. Pozostali przedstawiciele tego znaku również nie powinni czuć się poszkodowani, ponieważ przed wami bardzo udana, piękna i pełna dobrych uczuć sobota.

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: iStockphoto/Getty Images

Pozostałe wiadomości