Horoskop dzienny na sobotę, 24 lutego 2024 r. dla Strzelców, Koziorożców, Wodników, Ryb

Źródło: Kinga Dyczewska / Dzień Dobry TVN
Horoskop - ogólny
Horoskop - ogólny
Horoskop Miłosny na 2024 rok
Horoskop Miłosny na 2024 rok
Horoskop numerologiczny na 2024
Horoskop numerologiczny na 2024
Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Numerologiczne tajemnice
Numerologiczne tajemnice
Sprawdź horoskop dzienny na sobotę, 24 lutego 2024 r. dla Strzelców, Koziorożców, Wodników, Ryb.

Horoskop dzienny na sobotę, 24 lutego 2024 r. - Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Zapragniemy wprowadzić ład i spokój we wszystkie dziedziny naszego życia. To jedyna Pełnia Księżyca w roku, w której trakcie warto robić rytuały oczyszczające, uwalniające i uzdrawiające. Dzisiaj porządek i czystość będą miały dla nas szczególne znaczenie.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Dzisiaj nie będziesz się czuł najlepiej. Doświadczenia, które cię spotkają, są trudne i wymagające. Pełnia Księżyca odbywa się w twoim dziesiątym domu, który jest odpowiedzialny za karierę. Mogą pojawić się jakieś napięcia i nieporozumienia zawodowe. Ktoś będzie chciał wytrącić cię z równowagi i spowodować, żebyś poczuł się niepewnie na jakimś stanowisku, nie daj się w to wciągnąć.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Pełnia Czystego Księżyca wypada w ziemskim znaku Panny i przyczyni się do tego, że zainteresujesz się zdrowszym trybem życia. Być może przygotujesz sobie jakąś ścieżkę zdrowia, zaczniesz zmieniać nawyki żywieniowe i poczujesz, że chcesz wielowymiarowego oczyszczenia. Dzisiaj poukładasz sobie również sprawy dotyczące twojego życia intymnego.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Księżyc w znaku Panny uruchomi racjonalną, krytyczną i oszczędną część twojego umysłu. Będziesz śledził jakieś szczegóły, domagał się wyjaśnienia drobiazgów. Coś ci się nie zgadza na koncie i nabierasz podejrzeń, że w najlepszym razie doszło do pomyłki, a w najgorszym do celowego oszukania cię.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Pełnia Księżyca w znaku Panny dotknie twojej strefy partnerstwa w sposób wyjątkowo intensywny. Poczujesz się rozdarta pomiędzy poczuciem obowiązku a tym, co dyktuje ci serce. Saturn przebywający w twoim znaku zodiaku ma wpływ na Pełnię Czystego Księżyca i nie tak łatwo puści cię ze swoich trybów. Możesz czuć, że coś ci umyka, że coś ważnego dzieje się tam, gdzie nie możesz dzisiaj się znaleźć.

Co szykują dla nas gwiazdy? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków zodiaku. Śledź horoskop online i nie przegap najnowszych doniesień. W serwisie Dzień Dobry TVN znajdziesz też horoskopy tygodniowe.

Zobacz także:

Autor: Astrolog Merkurja

podziel się:

Pozostałe wiadomości