Horoskop dzienny na sobotę, 2 marca 2024 r. Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Źródło: Kinga Dyczewska / Dzień Dobry TVN
Horoskop - ogólny
Horoskop - ogólny
Horoskop Miłosny na 2024 rok
Horoskop Miłosny na 2024 rok
Horoskop numerologiczny na 2024
Horoskop numerologiczny na 2024
Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Numerologiczne tajemnice
Numerologiczne tajemnice
Sprawdź horoskop dzienny na sobotę, 2 marca 2024 r. dla Strzelców, Koziorożców, Wodników, Ryb.

Horoskop dzienny na sobotę, 2 marca 2024 r. - Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Zarówno Słońce, jak i Księżyc znajdują się w znakach wodnych i zachęcają nas do refleksji, zadumy i zastanowienia nad sensem życia. Dopiero po południu poczujemy zwiększoną potrzebę aktywności fizycznej i większa część zodiaku wybędzie z domu.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Rano jeszcze jako tako. Wieczorem zaczniesz odczuwać wpływ malejącego Księżyca, który rozgości się w twoim znaku zodiaku. Mogą pojawić się jakieś płaczliwe nastroje i niezbyt przyjemne przemyślenia. Zamiast iść gdzieś się rozerwać, będziesz wolał popłakać w poduszkę lub obejrzeć jakieś rzewne romansidło w tv.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Dzień będzie wymagał od ciebie żelaznej konsekwencji. Ktoś sprawdza, jak daleko może się posunąć i zacznie grać z tobą w jakąś grę. Może to dzieci, może partner sprawdzają twoją silną wolę i próbują cię złamać lub zmusić do przyjęcia reguł, z którymi się nie zgadzasz, nie daj się w to wciągnąć.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Malejący Księżyc w znaku Skorpiona prosi cię, żebyś zrezygnował ze starych, szkodliwych nawyków i przyzwyczajeń. Ty na to mówisz, że nie masz siły. Chyba żartujesz! Pamiętaj, że w twoim znaku nadal znajduje się Mars, Wenus i Pluton. Masz siłę, masz argumenty i nie zawahaj się ich użyć.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Sobota zaoferuje ci możliwość poznania kogoś wartościowego, a przynajmniej spędzenia czasu w interesującym towarzystwie osób, które już znasz. Warunkiem jest to, że przestaniesz się zamykać w sobie i spojrzysz na otoczenie trochę inaczej. Nie musisz od razu wszystkich kochać i się poświęcać, nie musisz realizować dzisiaj żadnej misji. Po prostu daj się lubić.

Co szykują dla nas gwiazdy? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków zodiaku. Śledź horoskop online i nie przegap najnowszych doniesień. W serwisie Dzień Dobry TVN znajdziesz też horoskopy tygodniowe.

Zobacz także:

Autor: Astrolog Merkurja

podziel się:

Pozostałe wiadomości