Horoskop dzienny na poniedziałek, 26 lutego 2024 r. Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Źródło: Kinga Dyczewska / Dzień Dobry TVN
Horoskop - ogólny
Horoskop - ogólny
Horoskop Miłosny na 2024 rok
Horoskop Miłosny na 2024 rok
Horoskop numerologiczny na 2024
Horoskop numerologiczny na 2024
Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Numerologiczne tajemnice
Numerologiczne tajemnice
Sprawdź horoskop dzienny na poniedziałek, 26 lutego 2024 r. dla Strzelców, Koziorożców, Wodników, Ryb.

Horoskop dzienny na poniedziałek, 26 lutego 2024 r. - Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Słońce przebywa w znaku Ryb, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Panny. Po godzinie 15.29 nasz naturalny satelita przejdzie do znaku Wagi. Rankiem najważniejsza będzie praca i kariera, w którą mocno zaangażują się szczególnie znaki ziemskie (Byki, Panny i Koziorożce). Będziemy skrupulatnie liczyć pieniądze. Dzisiaj na niebie brak większych układów między planetami. Po południu zaczniemy żyć chwilą, szukać okazji do przyjemności i do miłego spędzenia czasu. Wielu osobom bez okazji i powodu powiemy kilka ciepłych słów. Po prostu docenimy swoje życie i zaczniemy zmieniać podejście do życia na bardziej wyluzowane.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Problem, który się nagle i gwałtownie rozpoczął pod wpływem pełni w Pannie, równie szybko i raptownie może dzisiaj zniknąć. Dzisiaj wiele osób wokół ciebie będzie szybko zmieniać zdanie i wycofywać się z wcześniejszych deklaracji. To bardzo dobrze, ponieważ realizacja tych planów w większości nie byłaby dla ciebie korzystna.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Bonus oferowany ci przez pełnię Księżyca w pokrewnym znaku Panny nadal obowiązuje. Możesz mieć poczucie, że ciężko pracowałeś na swój sukces w biznesie lub w szkole i nie masz zamiaru nikomu go oddawać. Bardzo dobrze! Doceniaj swój wysiłek i swoją wytrwałość, bierz, co daje ci Los.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Poczujesz, że jeszcze na dobre się nie rozpoczął tydzień pracy, a ty już jesteś wypalony i bezsilny. Hola, hola, Wodniku! Jeśli tak ma się zaczynać twoja podróż na miejsce wykonywania obowiązków, to najwyższy czas poważnie myśleć o zmianie firmy bądź szkoły. Wieczorna rozmowa z przyjacielem pomoże ci przejrzeć na oczy w kilku tematach.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Dzisiaj postanowisz, że dość z tymi gierkami w miejscu pracy bądź w szkole. Zapragniesz kogoś zdemaskować i wykazać, że umizgi lub słodkie minki to tylko wyrachowana gra. Twój plan uda ci się przeprowadzić od początku do końca. Mało tego – inni będą naocznymi świadkami pewnej sytuacji i wyrobią sobie opinię.

Co szykują dla nas gwiazdy? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków zodiaku. Śledź horoskop online i nie przegap najnowszych doniesień. W serwisie Dzień Dobry TVN znajdziesz też horoskopy tygodniowe.

Zobacz także:

Autor: Astrolog Merkurja

podziel się:

Pozostałe wiadomości