Horoskop dzienny na poniedziałek, 15 stycznia 2024 r. Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Dlaczego wierzymy w horoskopy?
Dlaczego wierzymy w horoskopy?
Horoskop - ogólny
Horoskop - ogólny
Horoskop numerologiczny na 2024
Horoskop numerologiczny na 2024
Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Numerologiczne tajemnice
Numerologiczne tajemnice
Sprawdź horoskop dzienny na poniedziałek, 15 stycznia 2024 r. dla Strzelców, Koziorożców, Wodników, Ryb. Słońce przebywa w znaku Koziorożca, Księżyc znajduje się w znaku Ryb. Srebrny Glob w znaku Ryb obudzi naszą empatię i zwiększy wrażliwość.

Horoskop dzienny na poniedziałek, 15 stycznia 2024 r. - Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Na niebie brak większych układów między planetami, ale Wenus przebywająca w znaku Strzelca utworzy trygon z Węzłem Księżycowym znajdującym się w znaku Barana, co będzie sprzyjać spotkaniom miłosnym oraz inicjowaniu randek. Dzisiaj pokonamy nieśmiałość i możemy przeżywać jakieś sercowe fascynacje. Poniedziałek niesie nam okazje do rozwoju emocjonalnego i zadbania o to, aby ożywić swoje relacje.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Przyjemnie się rozluźnisz. Przebywająca w twoim znaku Wenus utworzy dzisiaj trygon z Węzłem Karmicznym. To dla ciebie wyjątkowo dobry dzień jeśli chodzi o zawieranie nowych znajomości. Jakieś wydarzenie spowoduje, że poczujesz radość i będziesz cieszyć się tego, z kim udało cię spotkać i z kim możesz spędzić czas.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Możesz się spóźnić do firmy, bo nie to będzie najważniejsze. Układ na niebie doda ci więcej namiętności. Okaże się, że potrzebujesz komuś okazać, że twoje uczucie jest żarliwe i zapewnić o swoim zaangażowaniu. Dzisiaj bardziej niż na pracę i obowiązki postawisz na spełnianie swoich pragnień i na spędzanie czasu w relacji.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

W poniedziałek będziesz w jakiejś niepewności i bez poczucia stabilizacji. Coś lub ktoś może zaburzyć twoją gwarancję bezpieczeństwa. Czujesz, że coś się szybko zmienia, a ty nie masz na to takiego wpływu, jaki byś chciał. Dzisiaj pozostaje ci płynięcie z prądem i godzenie się z tym, co przyniesie ci życie.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Dzisiaj zwrócisz przesadną uwagę na relacje i partnerstwo. Możesz zaniedbywać inne aspekty twojego życia, a skupisz się tylko na tym co cię łączy z pewną osobą. Zaczniesz być przesadnie podejrzliwa i postawisz komuś niewygodne pytania. Wokół ciebie utworzy się atmosfera zbytnich emocji.

Co szykują dla nas gwiazdy? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków zodiaku. Śledź horoskop online i nie przegap najnowszych doniesień. W serwisie Dzień Dobry TVN znajdziesz też horoskopy tygodniowe.

Zobacz także:

Autor: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: gettyimages/ Evheniia Vasylenko

podziel się:

Pozostałe wiadomości