Horoskop dzienny na piątek, 23 lutego 2024 r. dla Strzelców, Koziorożców, Wodników, Ryb

Źródło: Kinga Dyczewska / Dzień Dobry TVN
Horoskop - ogólny
Horoskop - ogólny
Horoskop Miłosny na 2024 rok
Horoskop Miłosny na 2024 rok
Horoskop numerologiczny na 2024
Horoskop numerologiczny na 2024
Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Numerologiczne tajemnice
Numerologiczne tajemnice
Sprawdź horoskop dzienny na piątek, 23 lutego 2024 r. dla Strzelców, Koziorożców, Wodników, Ryb. Niestety mogą pojawić się kłopoty komunikacyjne, rozproszenie uwagi oraz nieścisłości i przekłamania w przepływie informacji. Problemy z dbałością o detale będą miały Bliźnięta, Panny i Strzelce.

Horoskop dzienny na piątek, 23 lutego 2024 r. - Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Słońce przebywa w znaku Ryb, rosnący Księżyc znajduje się w znaku Lwa. Dzisiaj o godz. 8:28 Merkury opuści znak Wodnika i przejdzie do znaku Ryb. Przez najbliższe tygodnie będziemy szukać duchowości na każdym kroku. Myślenie symboliczne oraz pragnienie rozwijania zdolności nadprzyrodzonych będą pojawiać się na każdym kroku. U większości znaków zodiaku uruchomi się większa empatia i wrażliwość.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Merkury ze znaku Ryb zacznie tworzyć kwadraturę z twoim znakiem zodiaku, co nie jest najlepszą opcją. Możesz stać się bardziej kłótliwy i czepialski. Do tego dojdzie rozproszenie i chwilowe kłopoty z pamięcią. Może się okazać, że nie wszystko, jeśli chodzi o pewne dokumenty, idzie tak łatwo, jak myślałeś.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Poczujesz, że potrzebujesz urlopu. Chcesz głębiej zrozumieć siebie. Ostatnio zaplątałeś się w jakieś skomplikowane sytuacje zawodowe i partnerskie, teraz nadszedł czas, aby się od tego zdystansować. Odwiedzisz z dobrym skutkiem zielarnię, aptekę lub drogerię.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Szukasz intensywnie ideału, nie godzisz się na żadne półśrodki i słusznie. Twoja wymarzona praca, idealny związek, cudowny adres jest tuż obok. Dzisiaj otrzymasz jakieś mistyczne znaki lub przekaz płynący ze sfery ducha, które podpowiedzą ci najkrótszą drogę do celu.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Do twojego znaku zodiaku wkracza Merkury, który pobędzie w nim do 10 marca. Dzięki temu z łatwością podzielisz się z kimś swoimi ideami i wierzeniami. Będziesz zadowolona, Rybo, z tego, co uda ci się ustalić z bliskimi ci osobami. Staniesz się chętniejsza do dyskusji i otwarta na wymianę poglądów. Przed tobą krótka, udana podróż.

Co szykują dla nas gwiazdy? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków zodiaku. Śledź horoskop online i nie przegap najnowszych doniesień. W serwisie Dzień Dobry TVN znajdziesz też horoskopy tygodniowe.

Zobacz także:

Autor: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: agsandrew/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości