Horoskop dzienny na piątek, 1 marca 2024 r. Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Źródło: Kinga Dyczewska / Dzień Dobry TVN
Horoskop - ogólny
Horoskop - ogólny
Horoskop Miłosny na 2024 rok
Horoskop Miłosny na 2024 rok
Horoskop numerologiczny na 2024
Horoskop numerologiczny na 2024
Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Numerologiczne tajemnice
Numerologiczne tajemnice
Sprawdź horoskop dzienny na piątek, 1 marca 2024 r. dla Strzelców, Koziorożców, Wodników, Ryb.

Horoskop dzienny na piątek, 1 marca 2024 r. - Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Słońce przebywa w znaku Ryb, Księżyc znajduje się w znaku Skorpiona. Słońce utworzy przyjemny sekstyl z Jowiszem. Dzień przyniesie okazje do sukcesów, w szczególności osobom urodzonym w znaku Byka, Skorpiona i Strzelca. Przy małym nakładzie pracy i niewielkim wysiłku będziemy w stanie osiągnąć spore i zadowalające efekty. Dzisiaj łatwo można coś zarobić, nie przepracowując się zbytnio. Wystarczy schylić się po nadarzającą się okazję. W piątek bez skrępowania zaczniemy przyjmować komplementy i dobre słowa. Wieczorem zaczniemy wprowadzać kompromisy w partnerstwie.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Nareszcie jakieś większe plusy. Dzisiejszy sekstyl pomiędzy Słońcem a Jowiszem rozchmurzy ci twarz. Możesz przekonać do siebie oporną, a nawet nieco obrażoną osobę. Wszystko uda się naprawić, konflikty przycichną a sytuacja w pracy lub partnerstwie zacznie się normować.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

W tym dniu możesz się oddać jakimś przyjemnościom zmysłowym, kulinarnym i cielesnym. Wyśmienity obiad w doskonałym miejscu, masaż, aromatyczna kąpiel czy też inne tego typu działania, które mogą przynieść ci polepszenie się samopoczucia, kondycji i stanu zdrowia będą bardzo wskazane i same się proszą o twój udział.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Księżyc w znaku Skorpiona mruga ostrzegawczo i zapowiada ci Wodniku, że powinieneś zwrócić uwagę na stan konta lub obejrzeć wyciąg z karty kredytowej. Chyba zbytnio się rozkręciłeś i myślisz, że nie ma dla ciebie limitów. Niestety pomimo tego, że teraz łatwo przychodzą ci pieniądze, równie łatwo od ciebie uciekają.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Dzisiaj praktycznie wszystko ułoży się po twojej myśli. Przebywające w twoim znaku Słońce utworzy pozytywny sekstyl z Jowiszem, co wytworzy wokół ciebie aurę niezależności, swobody i przychodzących lekko sukcesów. Możesz coś znaleźć, możesz skorzystać z dobrej okazji i zabrać się z kimś w odpowiednim kierunku.

Co szykują dla nas gwiazdy? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków zodiaku. Śledź horoskop online i nie przegap najnowszych doniesień. W serwisie Dzień Dobry TVN znajdziesz też horoskopy tygodniowe.

Zobacz także:

Autor: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Dzhulbee/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości