Dzień Matki. Jakie są zodiakalne mamy? Jakie mają wady, a jakie zalety?

Merkurja. Życzenia dla mam
Dzień Matki. Zodiakalne typy macierzyństwa oraz ich wady i zalety. Wiadomo, że mamę ma się jedną, ale nie każda mama jest taka sama. Właściwie to każda jest inna. Tak jak tęcza pełna jest różnorodnych barw, tak i macierzyństwo może przejawiać się na wiele różnych sposobów. Oczywiście i w tej sprawie astrologia ma co nieco do powiedzenia, a cechy każdego znaku zodiaku rzutują na to, jak dana osoba realizuje się jako matka.

Pamiętajmy, że każda z mam stara się na miarę swoich możliwości i predyspozycji zapewnić swojemu potomstwu to, co uważa za najlepsze. Odrębną rzeczą jest to, że latorośl jako najlepsze może postrzegać coś całkiem innego. W każdym razie zodiakalne mamy są urocze, a wszystkie "wady" proszę przyjmować z przymrużeniem oka.

Baran - jaka jest mama spod tego znaku?

Mama spod znaku Barana jest bardzo stanowcza. Lubi przewodzić rodzinie i być liderem dla swoich dzieci. To prawdziwy wulkan energii, który potrafi znaleźć siłę nawet wtedy, kiedy inni już podpierają się nosem. Zawsze gotowa do akcji, zawsze znajdzie jeszcze trochę adrenaliny, aby rzucić się w wir zdarzeń. Lubi aktywność fizyczną i często uczestniczy w zabawach ze swoim dzieckiem. Nigdy nie wchodź w drogę mamie Baranowi, kiedy jest zdenerwowana. Na szczęście jej nerwy trwają krótko, gniew szybko się ulatnia, a jej uczucia do dziecka są szczere i bezpośrednie. Panie Barany dają swojemu dziecku prawo do decydowania o ważnych krokach samodzielnie, mówiąc krótko: rób jak uważasz, będziesz sam ponosić konsekwencje. Kiedy Baran odchowa potomstwo, zaczyna myśleć o sobie i realizować swoje pasje, oznajmiając najbliższym, którzy próżno czekają na niedzielny obiad, że też ma prawo do swojego życia.

Wady:

 • Porywcza, niesłowna, nerwowa, wybuchowa

  Zalety:

  • mama aktywna, chętna do zabawy, spontaniczna, wyluzowana

   Byk - jaka jest mama spod tego znaku?

   Mama spod znaku Byka to ostoja i bastion dla całej rodziny. Potrafi wyciszyć i uspokoić największe burze. Wśród najgłębszych kryzysów i życiowych fal, ona nigdy nie traci zimnej krwi. Uporem i stabilnością poglądów zapewnia swoim najbliższym bezpieczeństwo. Mamę Byka możemy porównać do domu na skale, do którego zawsze można wrócić, bo wiadomo, że jest w tym samym miejscu. Kobieta Byk będzie przekarmiać swoje potomstwo martwiąc się, że ciągle jest zbyt chude. Najważniejsze dla niej to zapewnienie swoim dzieciom poczucia komfortu, dobrego życia na poziomie i różnych udogodnień i luksusów, które sama z resztą uwielbia. Niestety mamę Byka ciężko namówić na jakieś ryzykowne wyprawy i inwestycje. Często będzie gasić zapał swoich podopiecznych poddając w wątpliwość sensowność i opłacalność ich działań. Jeśli jednak jej dziecko popełni błąd, zawsze go przyjmie i nie powie ,,a nie mówiłam?''.

   Wady:

   • Uparta, niereformowalna, przywiązana do schematów

    Zalety:

    • Stabilna, słowna, dobrze karmi swoje dziecko, dba o jego potrzeby cielesne

     Bliźnięta - jaka jest mama spod tego znaku?

     Mama spod znaku Bliźniąt jest zmienna, radosna, wszędobylska i roztrzepana. Czasami zdarza się jej zapomnieć odebrać dziecko z przedszkola, ponieważ zagadała się z koleżanką. Na szczęście jakoś udaje się jej wpaść na ostatnią chwilę, rozchmurzyć malucha lizakiem i kilkoma żartami, oraz wspólną gonitwą po parku. To właśnie mama Bliźniak będzie dzielić z dzieckiem wigwam zrobiony z krzeseł i koca na środku salonu, to ona błyskawicznie przystanie na pomysł ,,weźmy pieska'' i w pięć minut pakuje się do auta.

     Rodzicielka spod znaku Bliźniąt nauczy dziecka eksperymentów i ciekawości świata. Pokaże latorośli, że są inne drogi i możliwości, niż te które oferuje podręcznik. Swoje bałaganiarstwo i spóźnialstwo potrafi zrekompensować dziecku autentycznym zaangażowaniem w jego sprawy i problemy. Zawsze gotowa do rozmowy i otwarta na nowe pomysły.

     Wady

     • rozkojarzona, zapominalska, brak konsekwencji w wychowaniu

      Zalety

      • dba o różnorodność, tolerancyjna, dowcipna, optymistyczna

       Rak - jaka jest mama spod tego znaku?

       Nikt nigdy nie dorówna instynktowi macierzyńskiemu, który potrafi przejawić kobieta spod znaku Raka. Już jako dziewczynka uwielbia bawić się w mamę i dom z młodszym rodzeństwem, czy ferajną z podwórka. Od najmłodszych lat adoptująca kotki, pieski i chomiki. Kiedy naprawdę zazna macierzyństwa potrafi zatonąć w nim bez reszty. Niestety rodzicielstwo Raków jest totalne i mama potrafi tak zdominować swoje potomstwo, że nie będą mogły gryźć i oddychać bez jej aprobaty. Oczywiście kobieta spod znaku Raka robi to wszystko z troski o swoje dzieci i gdyby trzeba było, bez wahania odda za nie życie. Niestety czasami jej miłość jest zbyt mocna. Mama spod znaku Raka nigdy nie wypuści z odwiedzin dorosłego już syna czy córki bez obowiązkowego obiadu czy chociażby herbatki z ciastkiem. Upychając po kieszeniach ,,kanapkę na drogę'' sprawdzi cichaczem czy masz podkoszulkę i dobrze zawiązany szalik.

       Wady:

       • osaczająca, nadopiekuńcza, nadmiernie troskliwa, panikująca

        Zalety:

        • wrażliwa, ciepła emocjonalna, empatyczna, otwarta na dziecko

         Lew - jaka jest mama spod tego znaku?

         Mama spod znaku Lwa ma zawsze rację. Chce, aby jej latorośl była najlepsza, najpiękniejsza, najmądrzejsza i miała najwyższą średnią ze wszystkich, a przynajmniej lepszą od dzieci znajomych i sąsiadów. Chętnie zapisuje swoje dziecko na basen, balet, szachy, szermierkę i naukę języka chińskiego. Obsesyjnie chce, aby jej dziecko miało w życiu szansę na sukces. Jest mamą wymagającą i potrafi mocno zaryczeć oraz pokazać prawdziwy lwi pazur, kiedy jej potomek się sprzeciwia. Kobieta spod znaku Lwa nie będzie szczędzić sił i energii, aby ochronić swoje dziecko przed zewnętrznymi wrogami. Kiedy ktoś atakuje jej potomstwo, biada mu. Jednak w czterech ścianach nie jest już tak wyrozumiała i synowie bądź córki kobiety Lwa dobrze wiedzą, że mamie trzeba oddawać hołd. Przynajmniej symboliczny. Pani spod znaku Lwa bardzo zależy na tym, aby dzieci okazywały jej szacunek.

         WADY:

         • nie znosi sprzeciwu, ma zawsze ma rację, nieustępliwa, narzucająca

          ZALETY:

          • zaangażowanie, kreatywność w wychowaniu, twórcze podejście, wszczepienie ambicji życiowych

           Panna - jaka jest mama spod tego znaku?

           Kobiety-mamy, które są pod opieką znaku Panny, najczęściej mają wszystko dokładnie zaplanowane. Kiedy ciąża, kiedy poród, kiedy przedszkole, jakie zajęcia dodatkowe, od kiedy dziecko ma uczęszczać na jazdę konną - to wszystko jest opracowane nawet jeśli potomek nie zdążył jeszcze pojawić się na świecie. Są matkami obowiązkowymi i rzetelnymi. Za czystość i pedantyzm w podejściu do niemowlęcia można by było dać im medal. Niestety mamy Panny czasami gubią w tym precyzyjnym mechanizmie, jakim jest wychowanie dziecka, całą spontaniczność i radość procesu. Stawiając na perfekcjonizm kosztem wrażliwości i uczuć, mogą przesadzić i być bardziej urzędnikiem niż rodzicem. Higieniczny i poukładany tryb życia uczy dziecka samodzielności, jednak zbytnia krytyka jaką Panny stosują do potomstwa, może wpłynąć na brak wiary w siebie, którą dziecko przejawia w późniejszych latach.

           Wady:

           • krytyczność, zbyt wczesny trening czystości, pedantyzm, perfekcjonizm

            Zalety:

            • konsekwencja, obowiązkowość, nauka porządku u dziecka

             Waga - jaka jest mama spod tego znaku?

             Mama Waga nie lubi narzucać dziecku swojego zdania. Zazwyczaj próbuje negocjować ze swoją latoroślą, co trudniejsze wyzwania czy zadania, i jak nie trudno się domyśleć, nie zawsze wychodzi to na dobre. Traktuje swoje dzieci jako partnerów i ma problemy z narzuceniem dyscypliny, czy ograniczeń. Stara się nie wchodzić w otwarte konflikty i kiedy trzeba ostro działać, wybiera drogę dyplomacji. Dobre strony posiadania mamy spod znaku Wagi są takie, że niczego z góry nie będzie przekreślać, zawsze daje szansę do wytłumaczenia się i jest w stanie, przy rozsądnej argumentacji zgodzić się nawet na bardzo niestandardowe przedsięwzięcia swojego dziecka. Nie ma problemu z tolerancją trybu życia, który będzie prowadzić jej potomstwo, nawet kiedy wszyscy inni będą to krytykować. Mama Waga będzie rozumieć każdą ze stron i łagodzić konflikty, które prowadzi ze sobą rodzeństwo. W każdej sytuacji stara się zachować sprawiedliwość w myśleniu i działaniu.

             Wady:

             • skupiona na tym co zewnętrzne, zbyt spolegliwa, mało asertywna

              Zalety:

              • dyplomatyczna, rozwiązująca konflikty, sprawiedliwa wobec rodzeństwa, tolerancyjna

               Skorpion - jaka jest mama spod tego znaku?

               Kto ma mamę spod znaku Skorpiona, wie że jest to miłość ekstremalna i jedyna w swoim rodzaju. Mama Skorpion bywa zazdrosna i zaborcza o uczucia swojego dziecka. Jej przywiązanie do potomstwa są bardzo mocne i problem może pojawiać się wtedy, kiedy dorastające dziecko przyprowadzi do domu pierwszego chłopaka czy dziewczynę.

               Na szczęście mama Skorpion to solidna firma. Kiedy coś obiecuje to dotrzymuje słowa, kiedy na coś się zgodzi nie będzie się wycofywać. W każdej życiowej sytuacji można liczyć na rodzica spod tego znaku. Mama Skorpion kocha na zabój i nie widzi w tym problemu, że chce przez całe życie być dla swojego dziecka numerem jeden.

               Jej szczere, mocne i prawdziwe przywiązanie do syna czy córki, nie przekłada się niestety na współmałżonka wcześniej wymienionych. Mama Skorpion najczęściej widzi same wady w zięciu czy synowej i w nieświadomy sposób może podkopywać ich pozycję, sącząc do ucha swojego dziecka opowieści o tym, że zasłużyli na coś lepszego. Na szczęście we wczesnym dzieciństwie jest to nieodczuwalne, a zalety emocjonalnego zaangażowania mamy Skorpiona są nie do przecenienia.

               Wady:

               • chcący posiadać kontrolę, zaborczy o uczucia dziecka, zbyt uszczypliwy

                Zalety:

                • jako rodzic solidny, słowny, opiekuńczy

                 Strzelec - jaka jest mama spod tego znaku?

                 Mama spod znaku Strzelca to dla dziecka duża radość! Jej pozytywne nastawienie do świata, pasja, emocjonalność i żywiołowość są ogromnym życiowym kapitałem, dla dopiero co kształtującej się osóbki. Mama Strzelec zawsze stara się zrozumieć potrzeby swojego dziecka, nie zamyka go w domu, nie chroni przed całym światem, wręcz przeciwnie, stara mu się ten świat pokazać i pomaga oswoić. Kiedy dziecko coś przeskrobie, lub kiedy pójdzie na wagary, mama Strzelec bez mrugnięcia okiem wypisze usprawiedliwienie, a na dodatek powie, że sama też nie cierpiała matmy. Często zdarza się, że mama spod tego znaku ,,zaraża'' dziecko swoją życiową pasją czy hobby, tak że w późniejszych latach może ze swoim dzieckiem wykonywać ulubiony zawód, czy też wspólnie oddawać się tym samym zajęciom. Wadą mam urodzonych w tym znaku jest nadmierna wiara w to, że wszystko pójdzie dobrze i jakoś to będzie. Z takiej postawy rodzicielki latorośl dorabia się czasami kilku guzów, a czasami kilku blizn z szyciem, które zostają jako pamiątka ,,luźnego chowu'' na całe życie.

                 Wady:

                 • jest kompanem dziecka a nie rodzicem, zbytnia pobłażliwość, chaotyczność w działaniu

                  Zalety:

                  • wspólne pasje, radość i hobby, wspieranie, obracanie problemów w żart

                   Koziorożec - jaka jest mama spod tego znaku?

                   Mama Koziorożec to nie mama. To instytucja. To firma. Kobieta spod tego znaku traktuje wszystko śmiertelnie poważnie, a już z pewnością bardzo rozsądnie i odpowiedzialnie podchodzi do tego zadania, jakim jest macierzyństwo. Bycie mamą Koziorożcem to wielkie wyzwanie. To plan dwudziestopięcioletni, który trzeba zrealizować konsekwentnie i skutecznie. Z pewnością kobieta Koziorożec jest dobrze zorganizowaną, pracowitą i poukładaną matką, przy której dziecko może się czuć bezpiecznie. Jednak brakuje w tej wizji odrobiny luzu, miejsca na spontaniczność, na improwizację, na poddawanie się nastrojom chwili. Panie spod znaku Koziorożca wychodzą z założenia, że trzeba w życiu coś znaczyć, a żeby coś znaczyć, trzeba mieć dobry zawód i pozycję, dlatego od najmłodszych lat gonią swoje pociechy do nauki i książek. Dzieci, które mają mamę Koziorożca są bardzo dobrze wychowane, mają dobre maniery i wykazują szacunek dla osób starszych. Niestety rzadko się uśmiechają i prawie nigdy nie mają brudnych ubrań czy zdartych w zabawie kolan. Chyba, że po kilkunastu latach bycia dzieckiem jak z laurki, buntują się i idą swoją drogą wbrew zamierzeniom ambitnej rodzicielki.

                   Wady:

                   • dziecko musi wypełniać plan rodzica, zbyt wygórowane ambicje, narzucanie własnej woli

                    Zalety:

                    • motywowanie do rozwoju, nauka dyscypliny, konsekwencji, pracowitości, szacunek do pieniędzy

                     Wodnik - jaka jest mama spod tego znaku?

                     Kto ma mamę spod znaku Wodnika, wie, że to nie lada wyzwanie. Mama Wodnik nie będzie kłaniać się tradycji, ani konwenansom. Jeśli uzna, że dla dobra dziecka warto spróbować witarianizmu, lub zrezygnować całkiem z pieluszek to zrobi to, nie bacząc na opinię otoczenia. Wodniczka będzie mamą nowoczesną, bezkompromisową, kobietą, która stawia na wartości Nowej Ery, nawet jeśli pozostała część zodiaku nie wie nawet jeszcze, co to takiego. Do pozytywnych cech mamy Wodniczki z pewnością należy duża doza otwartości na dziecko i jego potrzeby w wyrażaniu siebie. Mama Wodnik nie ogranicza dziecka zakazami i nakazami, uważa, że ono samo ma wybierać swój los i kreować sobie rzeczywistość zgodnie ze swoimi predyspozycjami. Niestety mama Wodnik nie stawia granic, nie uznaje czczenia autorytetów, przez co jej dziecko może być nieco zagubione, gdyż wszystkie zasady i wartości będzie musiało w życiu określać sobie samo. Wolność wyboru jako jedyna zasada może być we wczesnych latach życia zbyt trudna do udźwignięcia.

                     Wady:

                     • zbyt duża pobłażliwość, brak dyscypliny w stosunku do dziecka, układ przyjaciel a nie rodzic

                      Zalety:

                      • tolerancja dla wyborów dziecka, szacunek dla prywatności, wsparcie w każdej sytuacji

                       Ryby - jaka jest mama spod tego znaku?

                       Mama która reprezentuje znak Ryb jest nad wyraz emocjonalna, czuła i drażliwa. Zawsze śnią się jej jakieś koszmary i ma tysiące czarnych wizji na temat tego, co aktualnie może zagrażać jej dziecku. Ze swoją latoroślą ma niezwykle intensywne połączenie i doskonale zdaje sobie sprawę, kiedy dziecko jest szczęśliwe, a kiedy nie. Niestety nadwrażliwość, którą są obarczone panie spod znaku Ryb, przeszkadza im w codziennym wykonywaniu obowiązków i czasami przejmuje nad nimi kontrolę. Mamy spod tego znaku bywają roztrzęsione i gubią dystans do codziennych spraw. Zwykły mandat czy stłuczka, w którą uwikłane są ich dzieci przybiera rozmiar życiowej katastrofy. Kiedy potrafią zapanować nad swoją przeczulicą, potrafią dać potomstwu dużo ciepła, nauczyć je wrażliwości na piękno, sztukę, taniec, muzykę. Mamy Ryby stawiają w relacjach na prymat uczuć i to przekazują swoim podopiecznym, jako życiowy kapitał.

                       Wady:

                       • rodzic zbyt emocjonalny, rozklejający się, niepewny swojej roli

                        Zalety:

                        • duża wrażliwość i wyrozumiałość w stosunku do dziecka, empatia, stawianie na więź uczuciową

                         Zobacz także:

                         Autor: Astrolog Merkurja

                         podziel się:

                         Pozostałe wiadomości

                         Jak koledzy ze studiów postrzegają Oliwię Bieniuk?

                         Jak koledzy ze studiów postrzegają Oliwię Bieniuk?

                         Komentarze lektora w "Hotelu Paradise" to złoto. Zestawienie zabawnych fragmentów i ciętych ripost

                         Komentarze lektora w "Hotelu Paradise" to złoto. Zestawienie zabawnych fragmentów i ciętych ripost

                         Jakie wydatki musi ponieść diabetyk? Marta Wiśniewska podała kwoty

                         Jakie wydatki musi ponieść diabetyk? Marta Wiśniewska podała kwoty

                         Zacznij dzień słodkim, zdrowym śniadaniem. Poznaj dodające energii dania według Darii Ładochy
                         Materiał promocyjny

                         Zacznij dzień słodkim, zdrowym śniadaniem. Poznaj dodające energii dania według Darii Ładochy

                         Karol III zobaczył banknoty ze swoim wizerunkiem. "To jest tak zaskakujące"

                         Karol III zobaczył banknoty ze swoim wizerunkiem. "To jest tak zaskakujące"

                         Dlaczego obgadujesz innych? Te słowa psychologa dadzą ci do myślenia

                         Dlaczego obgadujesz innych? Te słowa psychologa dadzą ci do myślenia

                         Omegamania – poznaj kwasy Omega-3! Jak wspierają zdrowie?
                         Materiał promocyjny

                         Omegamania – poznaj kwasy Omega-3! Jak wspierają zdrowie?

                         Dorota Szelągowska odważnie o rozstępach na brzuchu: "Obiektywnie okropne, ale są moje"

                         Dorota Szelągowska odważnie o rozstępach na brzuchu: "Obiektywnie okropne, ale są moje"

                         Jak postawić na nogi monsterę? Ekspert zdradza sprawdzone sposoby

                         Jak postawić na nogi monsterę? Ekspert zdradza sprawdzone sposoby

                         "Sposób na wnętrze": Mural, sztukateria i obrotowe lamele. Modny i przytulny salon w jeden dzień
                         Materiał promocyjny

                         "Sposób na wnętrze": Mural, sztukateria i obrotowe lamele. Modny i przytulny salon w jeden dzień

                         Mefedron na wyciągnięcie ręki. Jak poznać uzależnienie u dziecka? Czat z ekspertem

                         Mefedron na wyciągnięcie ręki. Jak poznać uzależnienie u dziecka? Czat z ekspertem

                         Kim jest zwycięzca "Czas na Show. Drag Me Out"? To mistrz świata i mąż znanej aktorki

                         Kim jest zwycięzca "Czas na Show. Drag Me Out"? To mistrz świata i mąż znanej aktorki

                         Czy można wejść do restauracji lub baru z psem? GIS przypomina

                         Czy można wejść do restauracji lub baru z psem? GIS przypomina

                         Pogoda na weekend. Termometry mogą wskazać nawet 27 kresek

                         Pogoda na weekend. Termometry mogą wskazać nawet 27 kresek

                         Efekt placebo wciąż wykorzystuje się w medycynie. Na czym polega?

                         Efekt placebo wciąż wykorzystuje się w medycynie. Na czym polega?

                         Pomyśl, zanim udostępnisz zdjęcia swojego dziecka

                         Pomyśl, zanim udostępnisz zdjęcia swojego dziecka

                         Siostry uratowały sklep dziadka. "To nie mogło się tak skończyć"

                         Siostry uratowały sklep dziadka. "To nie mogło się tak skończyć"

                         Platforma streamingowa Max już w czerwcu. "Na tę chwilę czekaliśmy 2 lata"

                         Platforma streamingowa Max już w czerwcu. "Na tę chwilę czekaliśmy 2 lata"

                         "Łazienkowe przekleństwa" - zbawienna metoda czy szkodliwy trend? Psycholożka wyjaśnia

                         "Łazienkowe przekleństwa" - zbawienna metoda czy szkodliwy trend? Psycholożka wyjaśnia

                         Znamy finalistów XV edycji konkursu Sukcesu Pisanego Szminką

                         Znamy finalistów XV edycji konkursu Sukcesu Pisanego Szminką

                         "Przypalone ciasto warto wytrzeć tarką"

                         "Przypalone ciasto warto wytrzeć tarką"

                         Nie wiesz, jak rozmawiać ze swoim psem? Waszą komunikację poprawi Radek Ekwiński. Napisz do nas

                         Nie wiesz, jak rozmawiać ze swoim psem? Waszą komunikację poprawi Radek Ekwiński. Napisz do nas

                         Wybuchowy ekstrawertyk, a może cichy introwertyk? Poznaj numerologiczną 4

                         Wybuchowy ekstrawertyk, a może cichy introwertyk? Poznaj numerologiczną 4

                         Pył znad Sahary powrócił do Polski. Dla tej grupy osób jest szczególnie groźny

                         Pył znad Sahary powrócił do Polski. Dla tej grupy osób jest szczególnie groźny

                         Kolejny sukces Taylor Swift. 34-latka debiutuje na liście światowych miliarderów

                         Kolejny sukces Taylor Swift. 34-latka debiutuje na liście światowych miliarderów

                         Najlepsze podkłady na lato 2024. Czym się kierować, wybierając ten kosmetyk?

                         Najlepsze podkłady na lato 2024. Czym się kierować, wybierając ten kosmetyk?

                         E-sklep TVN. Co jest w ofercie? "Widzowie poczują się częścią czegoś większego"
                         Materiał promocyjny

                         E-sklep TVN. Co jest w ofercie? "Widzowie poczują się częścią czegoś większego"

                         Są bliźniaczkami syjamskimi, lecz mają inną orientację. Jak wygląda ich życie seksualne?

                         Są bliźniaczkami syjamskimi, lecz mają inną orientację. Jak wygląda ich życie seksualne?

                         Kuba Wesołowski znów zostanie tatą. Żona aktora pochwaliła się ciążowym brzuszkiem

                         Kuba Wesołowski znów zostanie tatą. Żona aktora pochwaliła się ciążowym brzuszkiem

                         Uniwersalne motywy na maturę z polskiego. Poznaj najpopularniejsze motywy literackie i zrób sobie powtórkę

                         Uniwersalne motywy na maturę z polskiego. Poznaj najpopularniejsze motywy literackie i zrób sobie powtórkę

                         In vitro w Polsce: Ministerstwo Zdrowia przedstawia szczegóły programu. "Przywracamy nadzieję"

                         In vitro w Polsce: Ministerstwo Zdrowia przedstawia szczegóły programu. "Przywracamy nadzieję"

                         Gdzie jest burza teraz? Radar burz NA ŻYWO

                         Gdzie jest burza teraz? Radar burz NA ŻYWO

                         Wakacje w maju – gdzie warto pojechać?

                         Wakacje w maju – gdzie warto pojechać?

                         Mama lekarz mówi na co nie pozwala dzieciom w domu. "Nie ma mowy"

                         Mama lekarz mówi na co nie pozwala dzieciom w domu. "Nie ma mowy"

                         #DzieńDobrywPolsce. Potrzebujesz interwencji Dzień Dobry TVN? Napisz do nas

                         #DzieńDobrywPolsce. Potrzebujesz interwencji Dzień Dobry TVN? Napisz do nas

                         Gruszki to idealny owoc dla zmagających się z tą chorobą. Sprawdź, dlaczego

                         Gruszki to idealny owoc dla zmagających się z tą chorobą. Sprawdź, dlaczego