Ursynowska Orkiestra Kameralna na scenie DDTVN. Jak poradziła sobie z utworem z "Ojca Chrzestnego"?

Autor:
Zofia
Wierzcholska
Ursynowska Orkiestra Kameralna - Love Theme z filmu „Ojciec Chrzestny”
Ursynowska Orkiestra Kameralna - Love Theme z filmu „Ojciec Chrzestny” Dzień Dobry TVN
wideo 2/9

Ursynowska Orkiestra Kameralna to wyjątkowa inicjatywa jednej z dzielnic Warszawy. Formacja artystyczna działa non-profit i skupia grupę artystów muzyków. Muzycy wystąpili na scenie Dzien Dobry TVN z utworem znanym z filmu "Ojciec Chrzestny". Jak sobie poradzili podczas koncertu na żywo?

Ursynowska Orkiestra Kameralna. Kto ją tworzy?

Ursynowska Orkiestra kameralna to inicjatywa stołecznych muzyków, która została założona w 2018 roku. W zespole występują koncertmistrzowie, kameraliści oraz soliści i pedagodzy z Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Grupa pokazała, na co ją stać podczas wyjątkowego koncertu w studiu Dzień Dobry TVN.

Ursynowska Orkiestra Kameralna na żywo w DDTVN

Ursynowska Orkiestra Kameralna podczas występu w telewizji wykonała słynny "Temat miłosny" z kultowego filmu pod tytułem "Ojciec Chrzestny". Dwudziestu muzyków bez tremy zaprezentowało wzruszający utwór, udowadniając nie tylko swój talent, ale i ogromną wrażliwość.

Całą rozmowę można zobaczyć w materiale wideo. Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Zofia Wierzcholska

Źródło zdjęcia głównego: Michał Żebrowski

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości