Gwiazdy

Ślub Pati. Co wydarzy się w drugim sezonie serialu "Skazana"?

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska
Co wydarzy się w drugim sezonie serialu "Skazana"?

Serial "Skazana" to pozycja uwielbiana przez widzów. Już wkrótce w Playerze pojawi się drugi sezon. Jak podkreślają twórcy, będzie działo się znacznie więcej niż w pierwszym. Nie zdradzają, co prawda, szczegółów, ale dla widzów Dzień Dobry TVN mamy nie lada gratkę - zdjęcie z planu, a na nim - Pati w sukni ślubnej.

Pati na ślubnym kobiercu?

Pati to postać, którą widzowie pokochali od pierwszego odcinka. Specyficzny sposób poruszania się, bardzo charakterystyczny sposób mówienia i teksty, które stały się już kultowe. Jak wspomniała Ola Adamska, Pati zmieniała się z każdym odcinkiem.

Seriale

Serial z genialnym introwertykiem w roli głównej
Serial z genialnym introwertykiem w roli głównejDzień Dobry TVN
wideo 2/12

- Na pewno dokładając klocuszki, ona gdzieś po prostu przepłynęła przeze mnie i była we mnie. Odważałam się na bardzo dużo rzeczy w związku z nią - powiedziała.

Specjalnie dla widzów Dzień Dobry TVN mamy przecieki z planu - zdjęcie Pati w sukni ślubnej, z bukietem róż i wpiętym we włosy welonem.

Drugi sezon serialu "Skazana" będzie można oglądać już jesienią w Player.pl.

Serial "Skazana"

Serial "Skazana" zyskał ogromną popularność, to pierwsza taka polska produkcja, której akcja toczy się za kratami więzienia dla kobiet. Serial oparty jest na motywach książki Ewy Ornackiej "Skazane na potępienie".

To opowieść o systemie więziennictwa, o przestępczym świecie oraz o tym jak kobieta, a w dodatku sędzia odnajduje się po drugiej stronie i jaką przemianę przechodzi. W tej roli Agata Kulesza.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: mat. pras.

Pozostałe wiadomości