Aleksandra Żebrowska karmi dziecko, siedząc na sedesie. "Matki nie mają łatwo"

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Co słychać w show-biznesie?

Aleksandra Żebrowska opublikowała zdjęcie, na którym karmi swoją pociechę, pozując na sedesie. Post wzbudził sensację w sieci. Dlaczego żona sławnego aktora zdecydowała się udostępnić tę kontrowersyjną fotografię? O tym w Dzień Dobry TVN opowiedział nasz reporter Mateusz Hładki.

Aleksandra Żebrowska pozuje z córką

Aleksandra Żebrowska wielokrotnie udowodniła, że trudy macierzyństwa nie powinny być tematem tabu. Żona sławnego aktora chętnie dzieli się kadrami, z którymi utożsamia się większość zabieganych, zmęczonych mam. Zdjęcia budzą mieszane uczucia - niektórych zachwycają, a dla innych są całkowicie nie na miejscu.

Gwiazdy o macierzyństwie

Samotność w macierzyństwie
Samotność w macierzyństwie Dzień Dobry TVN
wideo 2/7

W najnowszym poście influencerka podzieliła się z fanami kolejną wzbudzającą sensację fotografią. Widzimy na niej, jak karmi pociechę na muszli klozetowej. Dlaczego zdecydowała się na taką publikację?

- Niedawno wrzuciła zdjęcie, gdzie karmi piersią przy stole. Pojawi się pod nim komentarz "No, po co to pokazywać? Co jeszcze pokażesz? Jak sikasz na kiblu?" - wyjaśnia Mateusz Hładki. - No i pokazała, utarła nosa - podkreśla reporter Dzień Dobry TVN.

Aleksandra Żebrowska karmi dziecko

Jak tłumaczy Małgorzata Ohme, Aleksandra "jest najbardziej autentyczną i piękną osobą, influencerką". - Zbudowała społeczność ciężką, szczerą pracą. Pokazuje, jak wygląda życie, szczególnie w rodzicielstwie - zaznacza prowadząca Dzień Dobry TVN.

Okazuje się, że nowa publikacja żony Michała Żebrowskiego skłoniła jej obserwatorki do podzielenia się swoim doświadczeniem.

- "Kto nie doświadczył karmienia na kiblu, nie zaznał prawdziwego życia", "Szkoda, że nie mam zdjęcia, jak przy grypie żołądkowej siedziałam na kiblu, w tym samym czasie tez wymiotowałam do miski, a dziecko poczęstowało się jeszcze cycem. Matki nie mają łatwo", "Norma. Ja tak dwójkę nawet karmiłam. Dwójkę, nie podczas dwójki" - czytamy w komentarzach.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl

.Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło zdjęcia głównego: MWmedia

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości