Monika Mrozowska o relacjach z ojcem. "Przez wiele lat oczekiwałam, aż to on mnie przeprosi"

Monika Mrozowska
Monika Mrozowska
Źródło: Tomasz Urbanek/East News
Dzień Wszystkich Świętych to czas wielu przemyśleń i wspomnień. Na te zdecydowała się Monika Mrozowska. Aktorka w mediach społecznościowych opublikowała archiwalne zdjęcie z tatą i opatrzyła je wzruszającym, pełnym emocji opisem.

Monika Mrozowska – wspomnienia taty

1 listopada większość z nas wybrała się na groby, by zapalić symboliczne światełko tym, których już z nami nie ma. Czar wspomnień uruchomił się także w mediach społecznościowych, gdzie znani i lubiani publikowali zdjęcia z bliskimi i przywoływali dawne lata. O to pokusiła się także Monika Mrozowska. Aktorka opublikowała w sieci stare zdjęcie z tatą i podzieliła się swoimi przemyśleniami.

Odeszli w 2021

DD_20211101_Hajduk_REP
Źródło: Dzień Dobry TVN
Odeszli w tym roku…
Odeszli w tym roku…
Kamil Durczok nie żyje
Kamil Durczok nie żyje
Wiesław Gołas - wspomnienie
Wiesław Gołas - wspomnienie
Wspomnienie Krzysztofa Krawczyka
Wspomnienie Krzysztofa Krawczyka

- Przez wiele lat oczekiwałam, aż to on mnie przeprosi. Czułam rozczarowanie, ogromny żal, smutek i brak. I zazdrość. Gdy widziałam innych zaangażowanych ojców. Potem układałam w myślach moje przebaczenie dla niego. Ćwiczyłam je na tysiące sposobów – wyrzuciła z siebie gwiazda.

W dalszej części Monika Mrozowska przyznała, że nastawienie do taty zmieniło się po jego śmierci. Role niespodziewanie się odwróciły. Teraz to ona czuje potrzebę, by przeprosić ojca.

Mój ojciec zmarł cztery lata temu. Miesiąc temu coś się zmieniło. Poczułam, że to ja muszę przeprosić mojego tatę. Przeprosić go za to, że… nie dostrzegałam zranionego dziecka w nim samym. Tego małego chłopca, który latami domagał się zauważenia. Dopiero miesiąc temu pożegnałam się z nim. I w końcu odczułam potworną ulgę. Nie warto czekać tak długo. Pa Tato. Mimo wszystkich tych upadków to była cenna lekcja. Kocham Cię
- podsumowała.

Monika Mrozowska o zmarłym ojcu

Post Moniki Mrozowskiej wzruszył fanów. Pod jej zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których internauci wyrażali słowa podziwu dla aktorki. Co więcej, wiele osób podzieliło się własnymi doświadczeniami.

- "Doskonale Cię rozumiem, ostatnio sama też doszłam do takich wniosków i mimo żalu przebaczyłam, czuję się lekka, wolna.. Piękne uczucie", "Rodzice to linia życia, trzeba na nich spojrzeć tak, jak Ty to opisałaś, że każdy z nas nosi zranione dziecko. Nie wiadomo jakie historie noszą nasi rodzice, jakie emocje mogą towarzyszyć przy danej traumie, każdy odczuwa inaczej. Należy spojrzeć na nich przychylniej. My mamy teraz świadomość, dlatego korzystajmy z tego. PS. ja też wybaczyłam rodzicom, dzięki temu mogłam pójść dalej", "Bardzo to mądre i dojrzałe co Pani napisała" - napisali internauci.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Kosmetyczka w podróży. Tych produktów nie może w niej zabraknąć
Materiał promocyjny

Kosmetyczka w podróży. Tych produktów nie może w niej zabraknąć

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?
Materiał promocyjny

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?