Gwiazdy

Megan Fox i Machine Gun Kelly zaręczyli się

Gwiazdy

Autor:
Patrycja
Sibilska
Megan Fox i Machine Gun Kelly zaręczeni
Megan Fox i Machine Gun Kelly zaręczeniCover Video/x-news
wideo 2/11

"Powiedziałam tak i wypiliśmy swoją krew", tak Megan skomentowała na swoim Instagramie ważne wydarzenie. Fani nie mają już żadnych wątpliwości, po tym, jak aktorka opublikowała nagranie romantycznych oświadczyn.

Megan i Machine Gun Kelly są parą od lipca ubiegłego roku, to stosunkowo krótki związek, jednak od samego początku towarzyszy mu aura namiętności, a między tym dwojgiem iskrzy nieprzyzwoicie.

Megan i Machine Gun Kelly zaręczyli się

Wczoraj fani na całym świecie cieszyli się szczęściem swoich idoli, oglądając tych dwoje w pięknej scenerii zachodzącego słońca w wyjątkowym momencie ich związku.

- Poprosiliśmy o magię. Nie zdawaliśmy sobie sprawy z bólu, z jakim przyjdzie nam się zmierzyć w tak krótkim i bardzo szalonym czasie. Nieświadomi pracy i wyrzeczeń, jakich wymagał od nas związek, ale odurzeni miłością. W jakiś sposób półtora roku później, przechodząc razem piekło i śmiejąc się więcej, niż mogłabym sobie to wyobrazić, poprosił mnie o rękę. - I tak jak w każdym życiu przed tym i jak w każdym, jakie nastąpi po nim, powiedziałam tak… a potem wypiliśmy swoją krew - napisała na swoim profilu Fox.

Pierścionek zaręczynowy Megan Fox

Uznana za najseksowniejszą kobietę świata aktorka Megan Fox i amerykański raper Machine Gun Kelly, prawdziwe nazwisko Colson Baker, to bez wątpienia jedna z najgorętszych par za oceanem. Nigdy nie kryli się ze swoimi uczuciami, podkreślając w kontrowersyjny sposób, że łączy ich wyjątkowe uczucie. Wszyscy pamiętają, jak muzyk zaprezentował naszyjnik z fiolką, w której zamknięta jest kropla krwi Megan! Wybór pierścionka zaręczynowego nie mógł być mniej oryginalny, jak sam raper napisał na swoim profilu instagramowym, pierścionek zaprojektowany przez Stephena Webstera, jest połączeniem dwóch, jeden ze szlachetnym kamieniem urodzenia Megan – emeraldem, drugi z diamentem, kamieniem muzyka, oba łączą się w symboliczną całość.

Pozostaje nam tylko życzyć im dużo szczęścia.

Zobacz także:

Autor:Patrycja Sibilska

Źródło zdjęcia głównego: Cover Video/x-news

Pozostałe wiadomości