Gwiazdy

Kto został 10. MasterChefem? "Pierwszy raz tak wzruszający finał"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Źródło:
masterchef.tvn.pl

Za nami emocjonujący finał 10. edycji "MasterChefa". Zwycięzcą został Maciej Regulski z Katowic. Kim jest 23-letni kucharz? Co wydarzyło się w finale? Czy widzowie zgadzają się z werdyktem jurorów?

"MasterChef 10" - finał programu

Za nami zacięta walka o tytuł "MasterChefa". Choć kulinarnych talentów w dziesiątej edycji było wiele, to do walki o główną nagrodę stanęli: Mariusz Kisiel, Renata Semeniuk, Maciej Regulski oraz Ela Błaszyńska.

W pierwszej konkurencji najlepiej poradził sobie Maciek, który wyczarował cuda z papryki. Z kolei w drugiej Ela udowodniła, że wegetarianie też potrafią wspaniale przyrządzać chorizo. Jak to możliwe? To już pytanie do finalistki. Natomiast trzecia konkurencja to był test dla uczestników. Musieli bowiem przyrządzić deser z sera owczego. W tym przypadku najlepiej poradził sobie Mariusz.

Zobacz wideo: "MasterChef"

"MasterChef"
"MasterChef" "MasterChef" - zwiastun Źródło: TVN/x-news

Maciej Regulski zwycięzcą "MasterChef 10"

Po zsumowaniu punktów w ścisłym finale znaleźli się Maciek i Mariusz. Mężczyźni w pocie czoła stanęli do rywalizacji. Maciek przygotował: zupę grzybową, pierś z kaczki i gruszkę pod kakaową kruszonką, a Mariusz - sałatką w stylu Tataki, homara oraz pudding czekoladowy. Które dania zdobyły żołądki jurorów? Kto okazał się najlepszy?

Magda Gessler, Michel Moran i Ania Starmach ogłosili, że 10. MasterChefem zostaje... Maciej Regulski, który nie boi się eksperymentować w kuchni. Widzowie są zadowoleni z werdyktu. "Pierwszy raz tak wzruszający finał", "Aż się płakać chce jak taki skromny człowiek osiąga sukces ciężką pracą i jest wdzięczny za każdą nawet najmniejszą rzecz!", "Gratulacje ogromne. Wzruszyłam się", "Wybitny gość. Brawo. Polska pęka z dumy, że taki talent jest u nas" - czytamy w mediach społecznościowych.

Gratulujemy i życzmy wszystkim uczestnikom "MasteChef 10" odkrywania wspaniałych smaków!

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło: masterchef.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości