Gwiazdy

Show, jakiego w Polsce jeszcze nie było - "Mask Singer" już wiosną w TVN i w Playerze!

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Źródło:
TVN.pl
"Mask Singer" - niezwykłe muzyczne show na antenie TVN.

"Mask Singer" to nowy program, który wiosną pojawi się na antenie TVN. W muzycznym show zaśpiewają ludzie znani z pierwszych stron gazet, a ich tożsamość zostanie ukryta pod przebraniami zwierząt, ptaków, roślin czy potraw. Zadaniem widzów i detektywów będzie śledztwo, kto jest kim. Gotowi na zabawę?

"Mask Singer" – nowy program na antenie TVN

"Mask Singer" to program, jakiego jeszcze nie było! To wielkie muzyczne widowisko z niezwykłymi kostiumami, hitami polskich i światowych list przebojów, ale przede wszystkim wspaniała zabawa w szukanie odpowiedzi na pytanie - kto kryje się pod maską? To show zrobiło już furorę w 41 krajach na świecie, a pół miliarda fanów starało się rozwikłać tajemnice, kto jest kim. Do tej pory udał się ustalić, że kostium Pumy skrywał Seala, Toni Braxton była Rybą, Tori Spelling - jednorożcem, La Toya Jackson - Obcym, a Kelly Osbourne - biedronką.

Teraz detektywami staną się widzowie TVN! To, co możemy powiedzieć już teraz - czekają was wielkie emocje, wspaniałe występy, ale przede wszystkim próby dopasowania wokali uczestników do głosów osób znanych i lubianych. Punktem kulminacyjnym każdego odcinka będzie zdjęcie maski przez jedną z postaci. To wtedy, po tygodniach spekulacji i domysłów, widzowie wreszcie dowiedzą się, kto się pod nią kryje!

Wokalny eksperyment w Dzień Dobry TVN

Eksperyment DDTVN – czy śpiewać każdy może?
Eksperyment DDTVN – czy śpiewać każdy może?Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

"Mask Singer" – kogo zobaczymy w programie?

Kulisy produkcji "Mask Singer" wydają się być najbardziej strzeżoną tajemnicą. Personalia uczestników od początku są ściśle tajne, to prawdziwy top secret! Utrzymaniu anonimowości służą rygorystyczne procedury. Tożsamość gwiazd znają nieliczni. Nawet podczas rozmów na scenie ich głosy są modulowane elektronicznie. Wszystkie środki ostrożności mają jeden cel - zagwarantować widzom wspaniałą zabawę!

To, co możemy wam jednak zdradzić to fakt, że w programie bierze udział dwunastu uczestników. Każdy z nich otrzymuje imponujący kostium, wykonany z największą dbałością o detal. Muzyczne występy oglądają widzowie, publiczność w studio, a także czterech "detektywów". Prowadzą oni śledztwo, a podczas programu zadają uczestnikom pytania i typują, kto ich zdaniem kryje się pod maską. Zadaniem detektywów jest także rozszyfrowanie tropów, pojawiających się w filmach, przed występami gwiazd.

Niedawno małą tajemnicę zdradził w sieci Kuba Wojewódzki. Dziennikarz opublikował zdjęcie z Julią Kamińską, Joanną Trzepiecińską oraz Kacprem Rucińskim i dodał opis - Czasy się zmieniają, ale pan zawsze jest w komisjach... Po raz pierwszy biorę udział w programie, który wygląda tak jakby w Polsce zalegalizowali marihuanę.

Na czym polegają eliminacje? W każdym odcinku publiczność i "detektywi" głosują na najlepszy występ. Uczestnik z najmniejszą liczbą głosów ujawnia swoją tożsamość, zdejmując maskę. Na ten ekscytujący moment czekają widzowie. Przy wtórze okrzyków "zdejmij maskę!", gwiazda odsłania swoją twarz. Zwycięzcą programu zostaje uczestnik, którego personalia najdłużej pozostaną tajemnicą. Nagrodą jest statuetka Złotej Maski.

"Mask Singer" to program rozrywkowy, oparty na południowokoreańskim formacie "King of Mask Singer". Polską wersję na zlecenie TVN Grupa Discovery produkuje FremantleMedia Polska.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło: TVN.pl

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości