Małgorzata Kożuchowska bez makijażu. "Jest Pani piękna"

Małgorzata Kożuchowska bez makijażu
Małgorzata Kożuchowska bez makijażu
Źródło: MWMEDIA
Małgorzata Kożuchowska pokazała fanom zdjęcie w naturalnej odsłonie. Aktorka w szczerym wpisie odniosła się do natury i spokoju, które sobie ceni. W komentarzach nie zabrakło zachwytu fanów.

Małgorzata Kożuchowska - social media

Małgorzata Kożuchowska od lat podbija serca widzów w serialach, filmach i sztukach teatralnych. Gwiazda uważana jest za jedną z najbardziej uzdolnionych polskich aktorek. W 1994 roku ukończyła szkołę teatralną i rozpoczęła karierę, dołączając do zespołu Teatru Dramatycznego w Warszawie. Olbrzymią popularność przyniosło jej kino i telewizja, gdzie wykreowała kilka kultowych postaci.

Dalszą część tekstu znajdziesz pod wideo:

Historia jak z żurnala - Małgorzata Kożuchowska
Źródło: Dzień Dobry TVN

Dziś artystka cieszy się nie tylko statusem pierwszoligowej aktorki, ale także influencerki. W social mediach gromadzi publikę nie mniej liczną, niż przed ekranami telewizorów. Jej profil na Instagramie śledzi ponad milion osób. Ostatnio gwiazda zaprezentowała swoje uwielbienie do mody, o czym pisaliśmy tutaj. Często we wrzucanych przez nią treściach nie brakuje także kulis pracy oraz macierzyństwa. O czym napisała tym razem?

Małgorzata Kożuchowska bez mejkapu

Małgorzata Kożuchowska na bieżąco utrzymuje kontakt z wielbicielami. Aktorka często odpowiada na komentarze, wdając się w dyskusje pod swoimi wpisami. Na profilu na Instagramie gwiazdy niejednokrotnie pojawiają się wpisy dotyczące dbania o własne samopoczucie.

- Natura. Niedoskonała. Wolna. Dzika. Prawdziwa. Kocham! Idźcie do lasu, na łąkę, na spacer. Przyjrzyjcie się drzewom, polnym kwiatom, owadom. Nic tak nie koi. Wykorzystajcie ten letni czas! Nie przegapcie go! Oddychajcie! Zapamiętajcie ten zapach. Uśmiechajcie się. Słuchajcie ptaków i wiatru w polu! Od tego są wakacje! Dajcie znać o swoich ukochanych miejscach i gdzie odpoczywacie! - czytamy we wpisie.

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. - Nawet bez makijażu jest Pani piękna. Udanego tygodnia Pani życzę - napisała fanka. - Wiecznie piękna Małgosia, uwielbiam - dodał ktoś inny. - Pani Małgosiu, ja widzę tu naturę prawdziwą i doskonałą - czytamy w komentarzach.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jaką torbę materiałową wybrać na lato?
Materiał promocyjny

Jaką torbę materiałową wybrać na lato?

Przepisy na aromatyczne marynaty do dań z grilla
Materiał promocyjny

Przepisy na aromatyczne marynaty do dań z grilla