Gwiazdy

Maja Hyży pokazała zdjęcie z dzieciństwa. "Widać, do kogo jest podobna Tosia"

Gwiazdy

Maja Hyży

Maja Hyży świętuje 33. urodziny, o czym poinformowała fanów za pośrednictwem Instagrama. Do jej galerii trafiło bowiem zdjęcie z rodzinnego albumu i krótki podpis. Internauci od razu pospieszyli z życzeniami i odnieśli się do córki wokalistki.

Maja Hyży spełnia się w macierzyństwie

Maja Hyży szerszej publiczności dała się poznać w programie "X Factor". Od lat spełnia się nie tylko na gruncie zawodowym, lecz i prywatnym. Jest zaangażowaną mamą, która wychowuje czworo dzieci: bliźniaków - Wiktora i Alexandra, których ojcem jest Grzegorz Hyży oraz dwóch córek - Antoniny i Zofii.  

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Wokalistka wielokrotnie powtarzała w mediach, że marzyła o posiadaniu dużej rodziny. - Uważam, że jestem stworzona do tego, żeby mieć dzieci - podkreśliła w rozmowie z Sandrą Hajduk-Popińską, reporterką Dzień Dobry TVN. A czego sobie życzy w dniu swoich urodzin? Tego nie zdradza. Za to przygotowała dla swoich fanów niemałą niespodziankę.

Maja Hyży obchodzi 33. urodziny

Maja Hyży z okazji swojego święta wyciągnęła z rodzinnego albumu fotografię z dzieciństwa.

Wszyscy! To moje urodziny

Pod postem od razu posypały się życzenia. "Zdrowia Maju i spełnienia marzeń muzycznych", "Radości w codzienności", "Wszystkiego najlepszego" - czytamy w komentarzach.

Część z fanów, patrząc na zdjęcie kilkuletniej Mai, doszukała się podobieństwa do jednej z córek. "Dopiero teraz widzę, jak Tosia jest do Ciebie podobna", "Oo Tosiulka" - zauważyli internauci.

Grzegorz Hyży powraca z nowym „Sztosem”
Grzegorz Hyży powraca z nowym „Sztosem” Źródło: Dzień Dobry TVN

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło zdjęcia głównego: Ola Skowron/East News

Pozostałe wiadomości