Gwiazdy

Magdalena Boczarska nie zawsze marzyła o byciu aktorką. Jaki zawód chciała wykonywać gwiazda?

Gwiazdy

Magdalena Boczarska jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Choć odniosła w swoim zawodzie ogromny sukces i cieszy się ogromnym uznaniem, zarówno ze strony krytyków jak i widzów, to miała wątpliwości, czy słusznie wybrała zawodową drogę. Jaki miała plan B?

Magdalena Boczarska - o jakim zawodzie marzyła?

Magdalena Boczarska jest bardzo zdolną i lubianą polską aktorką. W rozmowie z naszym dziennikarzem Mateuszem Hładkim wyznała, że nie miała pewności, czy uda jej się odnieść sukces w zawodzie i miała na siebie zupełnie inny pomysł. Gwiazda długo się zastanawiała, czy nie zostać... reporterem wojennym.

- Jeszcze jako dziecko chciałam zostać archeologiem. Z rozmów ze znajomymi widzę, że aż 90 proc. z nich o tym marzyło. Później, kiedy dorosłam, faktycznie bardzo długo widziałam się w roli reportera wojennego. Od zawsze kochałam adrenalinę. Wydawało mi się, że dobrze jest opowiadać o rzeczach ważnych i być tam, gdzie coś istotnego się dzieje - mówiła Magdalena Boczarska.

Magdalena Boczarska - kariera

Magdalena Boczarska jest aktorką filmową i teatralną. Jej kariera na ekranie zaczęła od ról w "Testosteronie" czy "Lejdis". Uznanie krytyków i nagrodę na Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni przyniosła jej rola agentki Służb Bezpieczeństwa w filmie "Różyczka" w reżyserii Jana Kidawy- Błońskiego.

Boczarska została też doceniona za kreację Michaliny Wisłockiej w filmie "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej" w reżyserii Marii Sadowskiej. Za tę kreację otrzymała w 2017 roku Orła, czyli doroczną nagrodę przyznawaną przez Polską Akademię Filmową.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz na Player.pl.

Zobacz także:

Brytyjskie tabloidy bezlitosne dla Meghan i Harry'ego. "Są po prostu złośliwi"

Agnieszka Włodarczyk zdradziła, ile przytyła w ciąży: "Moje stopy wyglądają jak płetwy". Ile przybrały na wadze inne polskie gwiazdy?

Kamila Szczawińska urodziła. Modelka pokazała pierwsze zdjęcie córeczki. "Nie mogę uwierzyć, że jest taka cudowna"

Autor: Katarzyna Oleksik

Reporter: Mateusz Hładki

Pozostałe wiadomości