Gwiazdy

Magda Gessler świętowała urodziny. Na przyjęciu nie było bardzo ważnej dla niej osoby: "Tylko Ciebie mi brak"

Gwiazdy

Magda Gessler

Magda Gessler obchodziła 68. urodziny. Z tej okazji jurorka programu "MasterChef" opublikowała w mediach społecznościowych kilka zdjęć, na którym widać z kim bawiła się podczas przyjęcia. Niestety wśród gości zabrakło kogoś, kto jest bardzo ważny dla restauratorki.

Magda Gessler obchodziła 68. urodziny

Magda Gessler to jedna z najbarwniejszych postaci polskiego show-biznesu. 10 lipca restauratorka obchodziła 68. urodziny. Na przyjęciu zorganizowanym z tej okazji nie mogło zabraknąć jej najbliższych. Kilka zdjęć ze spotkania gwiazda umieściła na Instagramie, w tym te z wnuczką Neną, której obecność bez wątpienia była najpiękniejszym prezentem urodzinowym podarowanym jurorce "MasterChefa".

Na przyjęciu nie zabrakło również ukochanych dzieci Magdy Gessler, z którymi restauratorka jest bardzo związana. Na dowód miłości gwiazda, w jednym z urodzinowych postów napisała kilka słów do syna, Tadeusza Mullera, który niedawno się zaręczył. - Życzę Ci w dniu moich urodzin, abyś był równie szczęśliwy jak obecnie..., aby Jagoda zawsze dawała Ci tyle uśmiechu radości a Ty jej w równym stopniu..., abyście wiecznie tańczyli przyciągając siebie w tańcu pełnym pożądania i miłości. Wasza mama.

Osoby, której nie było na imprezie był, mieszkający na co dzień w Toronto, ukochany partner jurorki "MasterChefa". - Tylko Ciebie mi brak w ten urodzinowy dzień kochany Waldusiu. Kocham, tęsknię, już niedługo - napisała gwiazda.

Życzenia od fanów

Magda Gessler rozkochała w sobie widzów temperamentem i walką o poprawę jakości jedzenia i usług. Jej konto na Instagramie śledzi ponad 1,1 mln osób, które nie zapomniały o swojej idolce w dniu jej urodzin. "Najlepszego królowo", "Zdrowia i 100 lat", "Wielu marzeń i wspaniałych podróży, barwnych i ciekawych", "Wszystkiego co dobre, spełniania marzeń!" - czytamy we wpisach fanów Magdy Gessler.

Redakcja serwisu dziendobry.tvn.pl przyłącza się do życzeń. Besos Pani Magdo.

Zobacz wideo: Magda Gessler i jej przepis na sukces. "Wszyscy postrzegają mnie jako osobę, która ma farta"

>>> Zobacz także:

Marieta Żukowska rozstała się z partnerem. Aktorka wydała oświadczenie i wyjawiła pewną tajemnicę

Manuela Michalak z "Big Brothera" uniknęła śmierci w World Trade Center. "Nie wierzyłam, że to się dzieje naprawdę"

"Nie jest wcale pani piękna". Ewa Chodakowska odpowiedziała na kąśliwy komentarz

Autor: Iza Dorf

Pozostałe wiadomości