Gwiazdy

"Listy do M 5". Weź udział w castingu i wygraj udział w premierze z gwiazdami

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Źródło:
Mat. promocyjne
Wygraj udział w reportażu Dzień Dobry TVN i udział w premierze "Listów do M"

Jeżeli kochasz randki, a zwłaszcza te w kinie, ten casting jest dla Ciebie! Byliście ze swoją drugą połówką na seansie którejkolwiek części "Listów do M"? Tak? To świetnie! Jeśli chcecie wystąpić w reportażu Dzień dobry TVN i pójść na uroczystą premierę filmu "Listy do M 5", opowiedzcie nam o tym.

"Listy do M 5" wkrótce podbiją kina

"Listy do M" powracają z piątą częścią wigilijnej opowieści. W najnowszej odsłonie znów zobaczymy świąteczne perypetie ulubionych bohaterów. Szczepan i Karina uwikłają się w bitwę o spadek, który może poróżnić nawet najbliższych. A przy okazji, na własnej skórze, sprawdzą, czy "z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach".

Elvis

Elvis wiecznie żywy
Elvis wiecznie żywyDzień Dobry TVN
wideo 2/7

Nie zawsze kryształowy Mel stanie na drodze innego, niekoniecznie "świętego" Mikołaja, a wydarzenia z jego udziałem staną się medialną sensacją. Natomiast słabo znoszący samotność Wojciech, całkiem przypadkowo, pozna sympatycznego wigilijnego oszusta. To oczywiście nie wszystko! W tej części pojawią się też nowi bohaterowie i ich zaskakujące historie. "Listy do M 5" skupią się na uniwersalnych wartościach, takich jak: miłość, bliskość i życzliwość, które, szczególnie teraz, są najważniejsze.

"Listy do M" - casting

Już od ponad 10 lat kolejne rzesze Polaków w okolicy świąt ruszają do kin na kolejne części kultowej komedii romantycznej "Listy do M". Dla niektórych par seans jednego z filmów tej kultowej serii, to ich pierwsza randka. Dla innych z kolei - sto pierwsza. Różnie bywa, ale tych wieczorów się nie zapomina.

Postanowiliśmy pójść tym tropem i zrobić reportaż o zakochanych, którzy wyjątkowe chwile u boku ukochanej osoby, spędzali właśnie na "Listach do M". Jeśli chcesz wystąpić razem ze swoją drugą połówką w naszym reportażu, w którym opowiecie swoją historię, wyślij swoje zgłoszenie i nagraj krótki materiał wideo. Casting trwa od 10.10.2022, 00:00 do 23.10.2022, 23:59.

Zasady udziału w castingu

Wypełnijcie formularz znajdujący się na stronie tvn.pl, wstawcie swoje aktualne zdjęcie, nagrajcie krótki filmik i odpowiedzcie na poniższe pytania:

  • Na której części "Listów do M" byliście w kinie na randce? 
  • Co pamiętacie z tego seansu? 
  • Dlaczego chcielibyście pójść na uroczysta premierę filmu "Lisy do M 5"?

Regulamin castingu i klauzula informacyjna na stronie tvn.pl.

"Listy do M 5" - od kiedy w kinach?

Film "Listy do M 5" będzie można obejrzeć w kinach już od 4 listopada. Na ekranie zobaczymy Tomasza Karolaka, Agnieszkę Dygant, Piotra Adamczyka, Wojciecha Malajkata, Janusza Chabiora, Jana Peszka, Aleksandrę Popławską, Marię Dębską, Mateusza Banasiuka, Mariannę Zydek, Bartłomieja Kotschedoffa.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło: Mat. promocyjne

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości