Julia Wieniawa świętuje urodziny ukochanego na rajskich wakacjach w Grecji. Fani dopatrzyli się... obrączki

Newsy z show-biznesu
Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki postanowili spędzić weekend majowy, ale także urodziny aktora w Grecji. Ich romantyczne wakacje wzbudzają zainteresowanie ze względu na piękne widoki, choć nie tylko! Co jeszcze wzbudziło zainteresowanie fanów pary?

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki na romantycznych wakacjach

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki wybrali się wspólnie na romantyczne wakacje na Mykonos w Grecji. Codziennie na ich profilach w mediach społecznościowych pojawia się relacja z rajskiej wyspy.

- Dzisiaj spacerujemy ciasnymi, greckimi uliczkami w poszukiwaniu obiadu w niepozornej, lokalnej knajpie - relacjonowała Wieniawa.

Zakochani obserwowali także zachód słońca, w przepięknym miejscu jedli śniadanie nad basenem, pływali łodzią czy popijali drinki relaksując się w gronie przyjaciół. Zainteresowanie fanów zwrócił pierścionek na palcu Wieniawy. Niektórzy internauci twierdzą, że jest to obrączka lub pierścionek zaręczynowy. Jak jednak zauważyła Barbara Pasek, Julia nosi go na środkowym palcu, najprawdopodobniej jest to zatem zwykły element ozdobny.

Nikodem Rozbicki - urodziny w Grecji

Nikodem Rozbicki na wakacjach świętuje swoje też urodziny. Aktor 4 czerwca skończył 29 lat. Z tej okazji Julka wstawiła do sieci całą serię zdjęć. Opatrzyła je bardzo wymownymi podpisami: "na koniec świata i jeszcze dalej", "z Tobą nawet w górach nie jest zimno". Dodała też zdjęcie z planu jej klipu do piosenki "Na zawsze" sprzed kilku lat i podpisała je "od zawsze na zawsze".

Z kolei na najnowszej fotografii widać zakochanych, czule obejmujących się i całujących się przy zachodzie słońca. - Piękni jesteście - napisała w komentarzach ich koleżanka z branży, Olga Frycz. Trzeba przyznać, że ma rację.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki są parą od niespełna roku. Choć wzbudzają zainteresowanie mediów, to starają się utrzymać szczegóły swojej relacji dla siebie.

Zobacz wideo: Julia Wieniawa uzależniona od newsów na swój temat?

>>> Zobacz także:

"Hotel Paradise 3". Czy związek Basi i Krystiana przetrwał? "Jestem zażenowana, ale uczę się też sama siebie"

Ewa Farna w intymnej rozmowie z Dorotą Wellman. "Jak ktoś mi pisał, że jestem gruba, to mówiłam: zjem jeszcze więcej"

Michał Kempa zastąpi Szymona Hołownię w "Mam talent". Jak sprawdzi się w nowej roli? "To jest dla mnie wielka radość"

Autor: Daria Pacańska

Reporter: Barbara Pasek

podziel się:

Pozostałe wiadomości