Gwiazdy

Joanna Opozda wraca do obowiązków zawodowych. "Muszę zarabiać, żeby utrzymać rodzinę"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Joanna Opozda
Adam Jankowski/REPORTER/East NewsJoanna Opozda

Joanna Opozda nie może pozwolić sobie na długi urlop macierzyński. Świeżo upieczona mama zwierzyła się, że musi wrócić do pracy nieco wcześniej, niż mogłaby sobie tego życzyć. Gwiazda pozostała jednak bardzo enigmatyczna.

Joanna Opozda - macierzyństwo i małżeństwo

Joanna Opozda i Antoni Królikowski powitali na świecie swojego syna 22 lutego 2022 roku. Dla aktorki pierwsze miesiące macierzyństwa nie należą do najłatwiejszych. Mimo trudnych chwil, które musiała przetrwać, Joanna Opozda stara się czerpać pełnymi garściami radość z pierwszych chwil w roli mamy.

"#BezCukru z Oskarem Netkowskim"

#BezCukru 10. Michał Szpak
#BezCukru 10. Michał Szpak Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/10

Związek Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego od samego początku budził olbrzymie zainteresowanie mediów. Po pewnym czasie para zdecydowała się na rozstanie. Następnie przyszli rodzice Vincenta Królikowskiego ponownie zaczęli się spotykać i postanowili wynieść swoją relację na nowy poziom. 7 sierpnia 2021 roku powiedzieli sobie "tak". Ich związek został jednak wystawiony na poważną próbę, jednak popularna para unika komentowania prasowych doniesień na temat ich małżeństwa.

Joanna Opozda wraca do pracy

Aktorka pojawiła się ostatnio na gali zamknięcia Festiwalu Mastercard OFF Camera. To jej pierwsze wyjście po długiej przerwie. Nie dziwi więc fakt, że obecność gwiazdy wzbudziła niemałe zainteresowanie. W jednym z najnowszych wywiadów Joanna Opozda podjęła temat powrotu do obowiązków zawodowych.

- Bardzo bym chciała spędzać z synkiem cały swój czas. Niestety jest to niemożliwe. Sytuacja życiowa zmusiła mnie do szybkiego powrotu do formy i pracy. Muszę zarabiać, żeby utrzymać rodzinę - mówiła "Party" Joanna Opozda.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego:  Adam Jankowski/ REPORTER/ East News

Pozostałe wiadomości