Gwiazdy

Jann w piosence "Met the God". Kontratenor i alternatywny kawałek na Scenie Dzień Dobry TVN

Gwiazdy

Autor:
Adam
Barabasz
Jann w piosence „Met the god”
Jann w piosence „Met the god” Dzień Dobry TVN
wideo 2/19
Dzień Dobry TVNJann w piosence „Met the god”

Jann w marcu wydał swoją debiutancką EP-kę POWER, która spotkała się z pozytywnym odbiorem krytyków i publiczności. Jak na wokalistę młodego pokolenia przystało, nasz gość szturmem zdobywa serwisy streamingowe. Na Scenie Dzień Dobry TVN zaprezentował piosenkę "Met the God".

Jann w Dzień Dobry TVN

Jann, a właściwie Jan Rozmanowski, z muzyką związany od dziecka. Śpiewał w Operze Narodowej, kształcił się w Flynn Performing Arts w Newry oraz studiował wokal na prestiżowej londyńskiej uczelni BIMM. Może pochwalić się niezwykle rzadkim głosem – kontratenorem. Mimo klasycznego wykształcenia, jego twórczość powędrowała w stronę ambitnego popu i muzyki alternatywnej.

Debiutował singlem "Do you wanna come over?", który porwał rzesze fanów. Aktualnie współpracuje z producentami m.in. z Polski oraz Wielkiej Brytanii. 

Jann - "Met the God"

O tym, że Jann może pochwalić się uznaniem publiczności najlepiej świadczy fakt, że jego pierwszy warszawski koncert wyprzedał się na pniu. Na szczęście występ na Scenie Dzień Dobry TVN nie jest biletowany. Zobacz wideo i posłuchaj piosenki, która ma szansę stać się hitem nadchodzącego lata.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji na Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Adam Barabasz

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek / East News

Pozostałe wiadomości