Gwiazdy

Hailey Bieber trafiła do szpitala z objawami udaru. "To był jeden z najbardziej przerażających momentów w moim życiu"

Gwiazdy

Autor:
Sabina
Zięba

Hailey Bieber wydała zaskakujące oświadczenie. 25-latka poinformowała, że w ostatnich dniach borykała się z poważnym problemem ze zdrowiem. Podobne symptomy są najczęściej obserwowane u osób o wiele starszych od niej.

Problemy zdrowotne Hailey Bieber

Hailey Bieber jest obecnie jednym z najgorętszych nazwisk w show biznesie. Piękna modelka i żona Justina Biebera stała się niekwestionowaną ikoną stylu, którą inspirują się projektanci i kobiety na całym świecie. Wydaje się, że ma bajkowe życie. Chętnie umieszcza w mediach społecznościowych zdjęcia z licznych wyjazdów czy fotografie z ukochanym. Stroni od skandali. Okazuje się jednak, że jej szczęście zaburzył poważny problem ze zdrowiem.

Zagraniczne gwiazdy

Wschodzące gwiazdy Hollywood
Wschodzące gwiazdy Hollywood Dzień Dobry TVN
wideo 2/10

Według informacji podanych przez "TMZ" 25-letnia modelka kilka dni temu trafiła do szpitala, po tym, jak zauważyła u siebie niespotykane wcześniej symptomy. Wiadomo, że wpłynęły one na jej sposób poruszania się. Co więcej, takie objawy są zazwyczaj obserwowane u osób, które są zdecydowanie starsze.

Hailey Bieber o udarze

W sobotę 12 marca Hailey Bieber wydała oświadczenie. Ujawniła w nim, jak doszło do sytuacji. Okazało się w czwartkowy poranek, kiedy siedziała ze swoim mężem przy śniadaniu, zaczęła wykazywać symptomy podobne do objawów udaru. Błyskawicznie udali się do szpitala. Po wykonaniu badań lekarze odkryli, że w jej mózgu zrobił się niewielki skrzep. Spowodował on niewielki brak tlenu i zaburzenie w poruszaniu się. Na szczęście ciało Hailey samodzielnie pokonało skrzep i całkowicie wyzdrowiała w ciągu kilku godzin.

- To był bez wątpienia jeden z najbardziej przerażających momentów, jakie kiedykolwiek przeżyłam. Obecnie jestem w domu i czuję się dobrze. Jestem niezwykle wdzięczna niesamowitym lekarzom i pielęgniarkom, którzy się mną opiekowali - napisała Hailey Bieber w swoim oświadczeniu.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: cover video/x-news

Pozostałe wiadomości